"Uzay yürüyüşü aleti" mi "Kondisyon bisikleti" mi ? Hangisini tercih etmeli?

Hic_Kes

Probisim benim :)
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
653
7
kalça, basen, bacak bölgelerindeki yağları yakmak için hangisini önerirsiniz kızlar :uhm: kondisyon bisikletini coğumuz biliyoruz, faydalı, ama bu uzay yürüyüşü denilen aletin de cok methini duyuyorum, ikisinden birisini almaya niyetliyim, ama yanlış karar verip pişman olmak istemiyorum, sevgili kk güzelleriinden bu aletlerden birini ya da her ikisini kullananlar lütfen yardımcı olabilirmiii CADIARZU

hryct1.jpg

332nwon.jpg

Uzay yürüyüşünü bende çok istiyordum ama vazgeçtim koşu bandı aldım.
uzay yürüyüşünün hiç bi faydası olmuyormuş çok araştırdım gerekli yerlere de sordum
ondayken hiç yorulmuyorsun bile hareketler sabit oluyor..
Bence kondisyon bisikletini al derim gerçi oda kalçada nekadar faydalı olur bilemem karar senin

Yağmur teşekkür ederim tavsiyen için a.s. koşu bandı alamam cünkü cok pahalı, şu uzay yürüyüşü hem bacakları hem de kolları calıştırdıgı icicn cok tavsiye ediliyo, bisikleti cabuk sıkılırım diye alıp almamakta tereddtlüyüm, sanki bu uzay yürüyüsü hem daha faydalı hem daha eglenceli giibi, internetten farklı sitelerden tavsiye yorumlar alıntı yaptım aşagıda, ama karar veremedim işte, biri cıkıp dese "kesinlikle bisiklet alma, uzay yürüyüsü aleti al" içim daha rahat alıcam, ama kimse demiyo kafamçokkarıştı

""...daha sonra selülitlerimden kurtulmamı saağlayan ve kalça ve bacaklarımı acaip incelten sıkılaştıran uzay yürüyüşü denilen alette 20 dakika çalışıyorum bu alet bel ağrılarımada inanılmaz iyi geliyor..."

""bence en etkilisi uzay yürüyüşü(adı bu mu bilmiyorum aslında) denen alet..hani böle kolun bacağın aynı anda eliptik hareketlet yapıo :) ..aslında acaip zor 15 dakikadan sonra kesilmeler başlıyo ama felaket etkili..1 ay boyunca haftada üç gün 15 er dakika yaptım baya bi faydası oldu şidettle tavsiye ediyorum :!:"""

""...Kullanmayanlar varsa bir an önce alarak, TV karşısına yani evlerinin baş köşeşine koymalarını hararetle, tüm dostça duygularımla :), tavsiye ederim. Ben haftada 3-4 gün 40’ar dakika üzerine tüneyip pedal çevirmeye çalışıyorum. Bu bir aylık çile sonucunda, bu yıl oluşmaya başlayan selülitlerimin ortadan kaybolduğunu söyleyebilirim..""

""....o spor eletinden bizde de var.... film falan izleyerek olayı kolaylaştırayım diyorum vakit yinede geçmiyor. Ama çok faydalı benim basenler küçüldü eski 36 bedenime geri döndüm....""

Canım ozaman uzay yürüyüşü al madem çok istiyorsun:)

bende onu çok istiyordum ama pek yürümediğim için yürüyüş bandını
tercih ettim,bizim buralar yürümeye pek müsait değil oyüzden onda yürürüm diye düşünmüştüm.
sen hangini daha çok istiyorsan onu al...a.s.

ay ama bu benm zorlamamla oldu simdi, böyle de zorlamayla al deme bana ama kaydirigubbakcemile3 hayy allahım ne kadar da kararsızımmm kaydirigubbakcemile3
diyet gruplarından bir gruba sordum bakalım onlar ne diycek :uhm:

sorumu yönellttiğim diyet gurubunda uzay yürüyüşü aletini hiç kullanan yok, sadece bi kişi bisikletin kas yaptıgını ve bu yüzden uzay yürüyüşünün daha mantıklı oldugunu söyledii :uhm:

canım benim valla senin hiç ihtiyacın yok gibi zayıflamaya ama sıkı bir vücuta sahip olmak istiyorum diyosan koşu bandını öneririm yada kondisyon bisikletini uzay yürüyüşü çok zevklidir ama onu kullanırken hiç terlediğimi hatırlamıyorum

pahalı alamam demişssin ama bence kosu bandı. ben her üç aleti de kullandım.tavsıyem kesınlıkle kosu bandı. hepsiburada.com dan 800 kusur gıbı bır paraya, kosu bandı,mekik aleti,twist,pilates topu ve pompası ve 4 adet dumbell temin ettim.cok memnunum. hoop 10 kg gıttı.

canım benim valla senin hiç ihtiyacın yok gibi zayıflamaya ama sıkı bir vücuta sahip olmak istiyorum diyosan koşu bandını öneririm yada kondisyon bisikletini uzay yürüyüşü çok zevklidir ama onu kullanırken hiç terlediğimi hatırlamıyorum

ay ay ay ağzından bal damlıyoo leptabımm benim :1hug: dur öpücem, yok olmaz valla öpücem hem de şapur şupur, sulu sulu Şeniz Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile3 şişman biri sayılmam ama fazla kilom var diyelim şuna senağlama
canım, koşu bandı hakkaten alamam , hem cok pahalı hem de evde yerim yok, 2 oda 1 salon evim, uzay yürüyüşünü yatak odasına ortaya koyup kullanıp işim bitince katlaıp kapı arkasına dayamayı hayal ediyodum :uhm: ya tanıtımlarda zaten vücut ağırlığını hissetmiyosunuz diyo, ondan terlemiyosundur, ama bacakları calışıtırıyo diye gördüm ben herevelazım sitesinde "dengeli spor sistemi" ismiyle videosu var bu aletin...

pahalı alamam demişssin ama bence kosu bandı. ben her üç aleti de kullandım.tavsıyem kesınlıkle kosu bandı. hepsiburada.com dan 800 kusur gıbı bır paraya, kosu bandı,mekik aleti,twist,pilates topu ve pompası ve 4 adet dumbell temin ettim.cok memnunum. hoop 10 kg gıttı.

bnce kondisyon bisiklet daha iyi gibi duruyor.

kızlar önerilerinizi için cok teşekkür ederim a.s.
fiume yani cok cok sisman olsam imkanları zorlayıp dedigin gibi bi set düşünebilirdim, aletleri denedigine göre muhaakkak haklısındır ama daha ufak capta bi zayıflama serüvenine girmek istiyorum, onun için bu kadar masrafa gerek yok diye düşünüyorum canım yasakkelime

life_city, bisiklet kas yapıyo diyolar , bu konuda bi bilgin var mı :uhm:

Son düzenleme:
hiç_kes bu konuda bir fikrim yok canım yardım etmek isterim ama üzgünüm

ama avatar resmini değiştirmeseydin keşke sana türkan şoray çok yakışıyordu hele o pozuna bayılıyordum... :1no2:

hiç_kes bu konuda bir fikrim yok canım yardım etmek isterim ama üzgünüm

ama avatar resmini değiştirmeseydin keşke sana türkan şoray çok yakışıyordu hele o pozuna bayılıyordum... :1no2:

kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim süperanne, ama köklü bi degişiklik degil bu , türkan soray kullanmaya yine devam edicem , arada penelope esintisi de olsun dedim sengözlerimebaksanab Şeniz

ay ay ay ağzından bal damlıyoo leptabımm benim :1hug: dur öpücem, yok olmaz valla öpücem hem de şapur şupur, sulu sulu Şeniz Şeniz Şeniz kaydirigubbakcemile3 şişman biri sayılmam ama fazla kilom var diyelim şuna senağlama
canım, koşu bandı hakkaten alamam , hem cok pahalı hem de evde yerim yok, 2 oda 1 salon evim, uzay yürüyüşünü yatak odasına ortaya koyup kullanıp işim bitince katlaıp kapı arkasına dayamayı hayal ediyodum :uhm: ya tanıtımlarda zaten vücut ağırlığını hissetmiyosunuz diyo, ondan terlemiyosundur, ama bacakları calışıtırıyo diye gördüm ben herevelazım sitesinde "dengeli spor sistemi" ismiyle videosu var bu aletin...

ohhh öpüceklerini aldım canım benim:1hug: platesi neden düşünmüyosun evin madem küçükmüş işe yarar diye düşünüyorum

ohhh öpüceklerini aldım canım benim:1hug: platesi neden düşünmüyosun evin madem küçükmüş işe yarar diye düşünüyorum

leptap nerden soktun şu pilates fikrini aklıma, geceden beri ebru şallıyla uğraşıyorum, hoşuma gitmedi degil hani kaydirigubbakcemile3 tv8 deki ilk videosunu izledim netten, topa ihtiyac olmadan, bugün deniycem, hoşuma giderse bi pilates topu alym diyorum, ama kilo verdirmiyomus , sıkılaştırıyomuş, aslında benm her ikisine de ihtiyacım var , biraz diyetle istegim forma kavusurmuyum bilmiyorum :uhm: ama pilatesi sevdim , bir de ben sürekli boynunu belini kıtır kıtır kıtlatan biriyim, düzenli yapılırsa kıtlatmaya ihtiyacım kalmaz gibi bi izlenim oluştu bende CADIARZU

leptap nerden soktun şu pilates fikrini aklıma, geceden beri ebru şallıyla uğraşıyorum, hoşuma gitmedi degil hani kaydirigubbakcemile3 tv8 deki ilk videosunu izledim netten, topa ihtiyac olmadan, bugün deniycem, hoşuma giderse bi pilates topu alym diyorum, ama kilo verdirmiyomus , sıkılaştırıyomuş, aslında benm her ikisine de ihtiyacım var , biraz diyetle istegim forma kavusurmuyum bilmiyorum :uhm: ama pilatesi sevdim , bir de ben sürekli boynunu belini kıtır kıtır kıtlatan biriyim, düzenli yapılırsa kıtlatmaya ihtiyacım kalmaz gibi bi izlenim oluştu bende CADIARZU

canım benim zaten senin zayıflamaya ihtiyacın yok resimlerinden gördüğüm kadarıyla bende plates topu almayı düşünüyorum geçen sene bir süre kullanmıştım çok zevkli ya hiç bişe yapamazsan bile tv izlerken ona otur bir iki zıpla ben çok seviyorum hem yer kaplamıyo hemde fiyatı uygun

ben koşu bandını öneririm
kondisyon bisikleti kalçalı genişletiyormuş,en son aldığım duyuma görede yanları çıkartıyormuş
uzay bisikletini hiç kullanmadım,nsl bir şeydir bilmeyeceğim ama
koşu bandında,her kasın çalışır..

Ben spor salonunda her üc aleti de yapmama ragmen en cok uzay yürüyüsünü tercih ediyorum.Genelde cardiyo yaparken degisiklik olsun ve vücut tek harekete alismasin diye kondisyon bisikleti ve kosu bandini da kullaniyorum,fakat bence en faydalisi,en cok kalori yakani ve en eglencelisi uzay yürüyüsü.Uzay yürüyüsü gercekten bütün vücudu calistiriyor ve sikilasmasini sagliyor.Bundan iki sene önce beslenmeme dikkat ederek ve bu sekilde spor yaparak 20 kilo vermistim.

X