bebegime mektup....

efee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2010
939
0
arkadaslar bebeklerimize yazdigimz ufak notlari yada mektuplari paylasalimzemuszemus

gercekmisin?gercekten benimmisin....

meger ask buymus,oglum canim bebegim senin annen oldugum icin cok mutluyum gecelerimiz uykusuz gecsede nedensiz aglayip bazen sinir etsende altini actigimda her tarafi sulasanda =) iyi geldin oglum....sanki butun zamanim bombos gecmis sen yokken...annelik boyle birseymi oglum canim melegim bizde seninle annemle oldugum gibi mi olacagiz sende herkesten cok benimi seveceksin sende en guzel yemek annemin yemegimi diyeceksin sende gece korktugunda benim yanimami geleceksin sende benimi kiskanacaksin babandan annem deyip boynuma sarilacagin gunu heyecanla bekliyorum oglum seni seviyorum

Oğlum,
Karnımdayken, konuşurdum seninle sürekli hatırlıyor musun? Seni ne kadar sevdiğimi fısıldardım... sende duyarmış gibi küçücük tekmeciğini atardın hemen... nasıl mutlu olurdum anlatamam kuzum...
Şimdi kollarımdasın.. ne kadar da sıcaksın.. sıcak ve masum.. Anne olmadan anlayamazsın derlerdi bu duyguyu... doğruymuş bebeğim... seninle doğdum, seninle büyüyorum.. senden önce ne yapıyodum ki ben... hatırlamıyorum...
Ah güzel oğlum benim, ne desem nasıl anlatsam yetersiz kalır sana olan sevgimi... küçük meleğim benim... seni her zaman çok seveceğim... kendini hiçbir zaman yanlız hissetme oldu mu oğlum? Ben nerde olursam olayım, aslında her zaman seninleyim...
Son olarak da teşekkür ederim.. Bana Annelik denen o muhteşem duyguyu yaşattığın için.... Seni seviyorum, zemzem suyum, canım oğlummm

seni daha görmeden o kadar çok özledimki,sanki yıllardır benimlesin..
gülcem...
sabırsızlıkla bekliyoruz seni meleğim...

Cook güzel olmuş arkadaslar emeginize saglık devamını bekliyoruz

ilk günler seni elma çekirdeğim diye severdim.büyük marotonlar atlattık seninle.. senin o minik yumuk pamukk ellerini özledimm o ayaklarını minik parmaklarını özledim o cennet kokunuuu içime çekmek için sabırsızlanıyorum oğlum:emir_bebek:baban senii deli gibi özlüyor elini göbeğimden hiç çekmiyor senin tekmelerinle uyumaya bayılıyor.bana her seferinde yaa diyor o bu kadar şiddetli vuruyor senin canın yanmıyormu diyor:1closedeyes:yok diyorum ama bana çok zevk veriyor.baban sana laf söyletmiyor oğlum.benim pabucum şimdiden dama atıldı:kedi:bide dünyaya gelsenn beni unuturdelikafaduldenama gel artık az kaldı sana kavuşmamıza minikk yawrumm seni özlemle bekliyoruz herşeyim.

baban:&:annen:lepi:

canım bir tanecik tek parçam haraketlerini her hissettıgımde sana bıran önce kavusmak ıstıyorum seni cok sevıyorum ve sabırsızlıkla beklıyorum senden önce bır tek sevdıgım annem vardı şimdi sen olucaksın sende beni cok sev emi saglıkla dog mutlu huzurlu ve babanla beraber nıce güzel günler bizim olsun inşallah cantanem benim seni çok özledik...

cnmmm oğlummmm.. ben anne olmayı hakketmedimm.. burda kaç tane hamile anne var ama belkide ben en kötüsüyümm sen içimdeyken sigara içtimm.. belki nefes alamadın belki acı çektim bilmiorummm herseferinde lanet ettim kendimeee... canıma bitaneme bunu nasıl yaparım die... oysaki sen bana hic sıkıntı yapmadın ne midem bulandı ne basımı döndürdün nede halsiz bıraktınn benim yapamdıgımı yaptın ve hep beni düsündünnn..senin gerizakalı annenden cok akıllısınn oglummm. senin için canımı bile veririm oglum sigara içmem seni sevmediğimden deildi oglummmm bazı sorunlar vardı tabi bunlar affetirmez beni....oysakii ama neolur saglıcakla gel oglummmmmmmmm neolur bebeğimmm beni affet canım öle acıokiii seni görmek için sabırsızlanıorum... allahım seninle sınamasın beni .. benim canımı alsın sana ömür versin... yeterki sen ii ol annemmmmmmm :KK43: affet beni annem minik elli oglum benimmmm..neolurrrrrrr iyi ol annemmmmmmmm seni cok cok seviorummm hayattaki herşeyden cokkkkkkkkkk.. bunu yazarkennn aglıorumm.. sen biliosun ama annecim senin için ne hissetiğimiii biliosun sıkı sarıl annene tamam mı kuzummmm... annen sana ölürrr:KK58:

bebeğim en büyük şansım henüz 3 haftalıksın seni şimdiden çok merak ediyorum.. babanla sohbetlerimizi senin için hayallerimizi duymalısın bazılarını babandan gızlı kaydedıyorum sana babanla beraber dinleteceğim...sana seni bekleyişimizi sana hayranlığımızı özlemimizi evet sen doğmadan bunlara sahibiz...hepsini anlatacağım.. seni bekliyoruz Yaradanımın izniyle...

Miniğim seni o kadar çok bekledikki hala geldiğine inanamıyoruz,bugün seni içimde daha bir derinden hissetmeye başladım,minicik ellerini,ayaklarını gördük ilk defa,sen bizim mucizemizsin,allahıma seni bana verdiği için şükürler ediyorum,iyiki geldin mutlu sıcacık yuvamıza,annesizliğimi anne olarak unutturacaksın sen bana canım yavrum...

Miniğim seni o kadar çok bekledikki hala geldiğine inanamıyoruz,bugün seni içimde daha bir derinden hissetmeye başladım,minicik ellerini,ayaklarını gördük ilk defa,sen bizim mucizemizsin,allahıma seni bana verdiği için şükürler ediyorum,iyiki geldin mutlu sıcacık yuvamıza,annesizliğimi anne olarak unutturacaksın sen bana canım yavrum...

ilk kundağın ben oldum yavrum
ilk oyuncağın ben oldum

acı nedir, tatlı nedir... bilmezdin
dilin damağın ben oldum
elinin ermediği, dilinin dönmediği çağlarda yavrum
kolun kanadın ben oldum
dilin dudağın ben oldum

...

artık isterlerse adımı söylemesinler bana
onun annesi diyorlar...
bu yeter sevgilim, bu yeter bana

...

gün oldu kırdın... incinmedim
ilk oyuncağın ben oldum yavrum
son oyuncağın ben oldum

layık değildim, layık gördüler
annen oldum yavrum, annen oldum
(ARİF NİHAT ASYA)

güzel kızım, Rabbimin emaneti... Hep hayırlı ve sağlıklı ol emi...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hepsı cok guzeel kızlar yuregınıze saaglık rabbım meleklerımızı bızlere bagıslasııın

selam kızlar;
benımde 7 aylık bebegım var.. yazdıklarınızı tek tek okudum ve okurkende agladım.. naptınıızz boleeee:)) anne olmaakkkkk cok zor ve okadaaaaardaaaa cooooookkkkkkkkkk guzzeeeelllllllllllllllllllllll:))))derınımmmmmm senı cokk sevıyorumm balbocegım benım....

Meger anlamsizmis hayat... amacsiz,mucadelesiz,huzursuz yada mutsuz...Tanimini,tarifini yapamadigim bosluklarim varmis hayatta.Bir varmis yada bir yokmus.Gecen zamana nokta koydugum baslangicimsin...Bizi yuvamizi gercek bir aile yapacaksin.HAYATIMIZA HOSGELDIN BEBEGIM...suan tam 25 haftalıksın seni sabırsızlıkla bekliyoruz çok merak ediyoruz canım kızım hayırlısıyla kucagımıza gel artıkkk......

Minik meleğim, güzel kızım hayatımıza hoşgeldin şimdiden renklendirdin dünyamızı geldiğin zaman nasıl güzel bir dünya olacak bizim için tahmin bile edemiyorum.
Duygularını belli edemeyen dünyanın en yakışıklı erkeği senin baban derdim ya özür dilerim şimdilerde sana olan duygusunu daha net anlıyorum.
Her sabah sana kocaman kocaman binlerce öpücük konduran adam senin yakışıklı baban...
İlk aşkın ve ben seni sabırsızlıkla bekliyoruz...

canimmmm oglumm
seni cok seviyorummm
hayatima anlam kattin canima can nefesime nefes oldun varligini bilmek o kadar huzur veriyo ki simdiden sensizligi dusunemiyorum
Rabbim seni korusun esirgesin hayirlisiyla kucagima alacagim gunu iple cekiyorum
yasam kaynagimsin can yoldasim olacaksin
minik yavruuum sabirla heyecanla bekliyorum annem iyi ol gell

X