Saç Rengi ve Saç Boyama Nevacolor boyayanlar paylaşalım......

koyu kahve birden sarı olamaz tek boyayla açıcı kullanırsanız olur ancak diğer arkadaşımız rengi açıkmış zaten tutmuş ama koyu kahve birden kumrala dönmez ama saçınızda boya yok sanırım ultra açıçılı boyalarla olabilir isdediğiniz renk

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için ben o kadar açık bir kumral istemiyorum ama gözle görülür bir değişiklik yaratmasını istiyorum :)

Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için ben o kadar açık bir kumral istemiyorum ama gözle görülür bir değişiklik yaratmasını istiyorum :)

anladım o zaman olur 1 2 ton açılır saçınız buda baya belli eder zaten kendini saçınızda boya olmaması avantajınız:KK34:

nevacolorla en son 6.7 çikolata kahve boyamışdım koyu bir renk değil saçım karamel oldu suan hani derler ya boyalar koyu tutuyo nevacolor hiçde koyu tutmuyo rengi katalogdaki gibi aynı şimdi yaz geliyo küllü kumral yapıcam bakırlığı alınsın diye kısında sanırım türk kahvesini boyarım çünkü oda koyu tutmuyor bende tam kahve isdiyorum oda 4.07 olucak sanırım 6 lar 5 ler nevacolurda açık renk oluyor 4.77 bitter çikolatasıda 5.77 sütlü çikolatasıda çok güzel

Son düzenleme:
yıpranma hiç olmadı diemem ama fazlada olmadı yani ben saçıma sürekli zeytin yağı badem yağı ve yumurtayla maske yaparım 1 haftada 3 kere yaptım bu maskeyi eski haline döndü sayılır...

Anladım teşekkür ederim :)

nevacoloru tüp olarak alıp boyayanların yıpranma olması çok normal çünkü saç boyandıkdan sonra şampuanla kesinlikle yıkanmamalı hemen saç maskesi uygulanıp 3 dk beklemeli birde soğuk suyla durulanmalı bunlar yapılmayınca haliyle saç yıpranıyor yanıyor saçları boyayıp çıkmayın hemen mutlaka maske diyorum çok farkediyo saç telleri açıkken içine hapsediliyor ve bakımlı parlak oluyor:KK34:

nevacoloru tüp olarak alıp boyayanların yıpranma olması çok normal çünkü saç boyandıkdan sonra şampuanla kesinlikle yıkanmamalı hemen saç maskesi uygulanıp 3 dk beklemeli birde soğuk suyla durulanmalı bunlar yapılmayınca haliyle saç yıpranıyor yanıyor saçları boyayıp çıkmayın hemen mutlaka maske diyorum çok farkediyo saç telleri açıkken içine hapsediliyor ve bakımlı parlak oluyor:KK34:

Kesinlikle çok haklısın. Bana da kuaförüm saçını boyarken boya içine ceviz ya da bağdem yağı koymamı söyledi. Saçı hem besleyip bakım yapıyormuş hemde boyanın zararlı etkilerini engeliyormuş.

Bende neva color 10 numara platinini kullandım 6 lık oksidanla . İlk boyadığımda çok güzel bir renk verdi 3 yıkamadan sonra aktı boya alttan turuncular çıktı.. üç kez kullandım herhangi bir yıpranmada olmadı ..

nevacolor tüp boya kullandım çikolata karamel ve karamel kullandım ikiside başta biraz kızıl gibi oldu ama sonra güzel oldu

neva colurun mix boyaları varmı kızlar? mavi turuncu yeşil gibi..yada mix boyalar ıgora hariç hangi boya markalarında var..??

neva color benım saçımı besleyıp rengı solup yeşıllenıp turunculaşmayan tek geçeceğım bı markadr kendmı buldum :):)

nevacolor bal köpüğü sarımsı bir renk duruyor mu yani içinde turuncumsuluk var mı loreal deki gibi???

bende daha önce nevacolor 7 numara alıp çıtçıtlarımı boyadım çok hoş oldu rengi süper bir kahve rengi ne kızllık ne turunculuk ama aynı boya kendı saçımın rengını koyulaştırdı koyu kumral oldu anlamadım neden öyle oldu şimdı aklımda 8.1 vee 8.0 ı karıştırmak var diğer boyalar gibi apaçık değil tahmınımce guzel bır kahve tonu olacağını düşünuyorum inşallah

X