Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dökülmesi için argan yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

hediye287000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2011
56
2
merhaba buaralar inanılmaz derecede saçım dökülüyor. pazartesi dermotolojiye gidicem ama argan yağı aldım. 2 3 gundur kullanıyorum . daha onceden kullanıpta sonuc alan varmı aranızda cevap yazarsanız sevınırım.

mrb arkdsm benimde bu sıralar acaip sacım dökülüoo:KK43: dün doktordaydım 4tüp kan aldılar cinko tiroid hemogrqam tüm testleri yaptılar ve doktor 2kutu bepanthen serum verdi bunları iğne yaptırıcakmısım bugün basladım umarım dökülmem hemen durur okadar üzülüormki hep bunu düşünmeye basladım moralim sıfırrr:KK43: Allah yardımcımız olur inş.. argan yagını duydum cok ama dökülme için deilde güçlendirmek için iyi gelio die biliorm o yagın

mrb arkdsm benimde bu sıralar acaip sacım dökülüoo:KK43: dün doktordaydım 4tüp kan aldılar cinko tiroid hemogrqam tüm testleri yaptılar ve doktor 2kutu bepanthen serum verdi bunları iğne yaptırıcakmısım bugün basladım umarım dökülmem hemen durur okadar üzülüormki hep bunu düşünmeye basladım moralim sıfırrr:KK43: Allah yardımcımız olur inş.. argan yagını duydum cok ama dökülme için deilde güçlendirmek için iyi gelio die biliorm o yagın

bende bugun gittim doktora ama ac karınına gitmediğim için testlerim yarın yapılcak, bana bi karısım verdı eczaneye yaptırdım içinde baya bişey var. yarın eczaneye de ugraıycam reçeteden listeyi yazıcam daha sonra döküldüğü zaman falan eczaneye yaptırabileyim die yarın aksam yazarım sanda aklında bulunsun. buarada bence sende argan yağı al ve gece yatarken sac dıplerıne hafıf sur yat bence cok etkili. ben eşimede kendimede sürüyorum azaldı dökülmesi. birde şampuanını degiştir ben kuaforlerde satılan lorealın bı sampuanını aldım oda ıse yaradı. testlerinde bişey çıkmazsa herşeyi yap. ben her şeyi yapıyorum. e vitamini b12 supradyn folikasit hepsını ıcıyorum ara ara içiyorum.bende cok kafama taktım onlerde acılmada var malesef, ama kararlıyım dökülme dursada saç çıkarana kadar çalışcam. kolay gelsın sanada :)

arkdsm karısımda tam olarak neler var yazabilirmisin bende yaptırayım eczaneye:KK43: teşekkürler tavsiyelerin için denicem argan yagını..
inş durur dökülmemizzz:KK43:

ayrıca merak ediomrda bepantheni igne olarak yaptıran varmı acaba sac dökülmesi içinn???
doktorum bana iğne yaptırıo bepanthen serumunu

ben bepanthne evıgen ve bemıksı haır pro adlı sampuna katıyorum
2 gunde bır saclaırmı yıkıyorum (kendı etrcıhım dogal yaglanmasına bırakıyorum

haiırforte sprey kullanıyorum

testleırm yapıldı demır dusuk ferttin dusuk (baya) kan düşük folık asit dusuk cınkoyu beklıyoruz ancak anlasıldıgı uzere ben takvıye vıtamın hap fılanda alıcam
bunların yanında bu tarz yag sarımsak vs yapaıblırsek yapıcam ama alta yatan sebeb onemlı demıstı doktor

X