hamilelikte göbek deliğinde sancı hisseden varmı? Acil!!!

flowersgarden

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
130
1
Arkadaşlar merhaba
19 haftalık hamileyim. dün unutup çok ağır bir poşet kaldırdım. karnım ağrıdı gibi oldu vesvese ettim. doktorumu aradım. kanama veya su gelmediyse korkma dedi. dünden beri kendimi dinliyorum. göbek deliğimin içinde sancı var:KK43: neden olaiblir böyel bir şey başına gelen varmı?? lütfen banada bilgi verirmisiniz...

bende agrı degilde göbek deliğim akıyodu ve çok pis kokuyodu dr göbük göbek deliğnde bazen mantar olabilir dedi.tabi bunun için cildiye gitmem gerek

Arkadaşlar merhaba. Hamileliğimin 33. hafta son günlerindeyim. 4 gündür göbek deliğimde sancı hissediyorum. Bu acaba ne olabilir? Çok endişeleniyorum. Bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

merhaba bende de oldu ıkı kere.dr olur demıstı.ılk 30. hafta dolaylarında oldu arkadasımın kızını kaldırmıstım bır hafta cok agrıdı gectı.sımdı 35. haftamdayım bu seferde oksurmekten oldu dıye tahmın edıyorum.kaslar cok gerıldıgı ıcın oluyor doktor onemlı degıl dıyor.gobegınızı fazla kasmassannız bır sure sonra gecıyor.

benimde o haftalarda göbek deliğim çok acıdı heralde büyümeye başladığı haftalar ya göbek gerildikçe oda acıyo ondandır şimdi geçti o acı bence kaldırdığından falan değildir başka hamile arkadaşıma sormuştum sende de oldumu diye ondada olmuş o haftalar da bence panik yapma

arkadaşlar yaklaşık 20 hafta ve üstü bu şikayeti yaşamıssınız

Ben 12.haftamı doldurmaktayım
benim göbek deliğim dünden beri ağrıyor hassaslaştı:KK43: Bu haftalarda yaşayan var mı normal mi bu haftalarda da

slmm...:KK71:
kızlar bende 8 haftalık hamileyimm,gece yatarken benimde göbek deliğime iğne batar gibi oluyo,bir kaç dakika sürüyo,elimle ovalıyorum geçiyo sonra,sağa sola dönemiyorum,kıpırdayamıyorum o an,,,,kasılıyorum sanki,,,acaba neden,benim çok erken oldu,,,inşlh su yada kanama olmazz yaaa ilerleyen haftalarda:KK50::KK50::KK50:

bendede 16. haftaya kadar yoğun bir şekilde oldu çok şükür geçti.doktor cocuk büyüdükçe geçer demişti zaten dont panic:)

canım bu sancıyı asırı sekilde yasadım özellikle bir hafta.kıyafetim değidiği an bile acıyla inliyordum.annem kantaron yağı sürdü.sonra da göbeğim resmen fırtladı erik gibi dışarda su an.ama acıması geçti.geçmiş olsun.Rabbim yardım etsin siz de bana dua edin.

canım bu sancıyı asırı sekilde yasadım özellikle bir hafta.kıyafetim değidiği an bile acıyla inliyordum.annem kantaron yağı sürdü.sonra da göbeğim resmen fırtladı erik gibi dışarda su an.ama acıması geçti.geçmiş olsun.Rabbim yardım etsin siz de bana dua edin.

canım sen nasıl oldun takip ediyordum yazılarını ama epeydir göremiyorum.iyi oldunmu?

mrb sevgili kezzo,iyi olmaya çalışıyorum artık 32.haftadayım az kaldı diye avutuyorum kendimi,nasipse 37.haftada alacak dr.bebeği,hala bulantı ilaçlarıyla kusarak geçiyor günler..

mrb sevgili kezzo,iyi olmaya çalışıyorum artık 32.haftadayım az kaldı diye avutuyorum kendimi,nasipse 37.haftada alacak dr.bebeği,hala bulantı ilaçlarıyla kusarak geçiyor günler..

canım senle yaklaşık günlerimiz bende 32.haftadayım.Hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde alırız bebeklerimizi kucağımıza inşallah.dualarım senle

bendede 16. haftaya kadar yoğun bir şekilde oldu çok şükür geçti.doktor cocuk büyüdükçe geçer demişti zaten dont panic:)

teşekkür ederim içimi rahatlattınız gerçekten hala devam ediyor göbek deliği hassasiyeti.. umarım çok sürmez benimde

Bende 13. Haftamdayım ara ara Göbek deliğim Etrafında batma tarzında bi Ağrı oluyordu doktora soracaktım ama sizlerin yazdıklarını okuduktan sonra önemli olmadığını anladım.
Hepinize teşekkürler.

bende 6
15 haftalik hamileyim benimde aynı sıkıntım var normal korkmayın
bende bende 1,5aylık hamileyim göbek deliğimde ağrı vardı ama artık yok tabi şükürler olsun ki kanamamda yok yani acı hissetmiyorum göbeğimde bir sorun yoktur değil mi endişeleniytorum

X