Saç Bakım Ürünleri destek saç bakım yağı kullananlar?

K

karamelcik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karamelcik
arkadaşlar bugün aktara gittim badem yağı almak için.bana badem yağı tek başına işe yaramaz dedi.içinde bir sürü yağ bulunan bir karışım verdi.bu saçım için dıştan bakım olacakmış.içten bakıma gelince polen yememi önerdi.iki gün sonra da polen alıcam.saça çok faydalıymış.acaba destek saç bakım yağını kullanan arkadaşlar var mı?inşallah faydası olur saçıma.fisfisfis

• Konu Sahibi karamelcik
Ünlü eski karışımı deneyebilirsin. Ama ayda 2 kez ve en az 3 ay devam etmelisin. Bepanthene ampül, e vitamini ampül, zeytinyağı ve yumurta sarısı. Saçların çok kuruysa badem yağı da ekleyebilirsin. Yok ben bunlarla sürekli uğraşamam diyorsan yurt dışında bulabileceğin Citre Shine Anti Frizz Shine Miracle (ismi biraz uzun :)) adında bir saç bakım yağı var. 10 yıldan fazladır kullanıyorum. Türkiyeye artık maalesef ithal etmiyorlar. Keşke etseler. ıçten bakımda evet polen işe yarar ama e vitamini kapsülleri de alırsan saçınla birlikte hem tırnaklarını hem cildini güçlendirirsin.

• Konu Sahibi karamelcik
polen kullanan yokmu kızlarrr nerdesiniz?saç çıkartıyormuş nette araştırdım

• Konu Sahibi karamelcik
polen demi saça faydalıymışş?

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi karamelcik
bende ampulsüz yapmaya başladım bunu ,yumurta sarısı bal zetin yağı ve ne bulduysam bisürü saçla ilgili yağ ekleyip yapıyorum haftada iki kere yapılsa bile etki eder bence bende baya yarıyo bu inşallah kırıklarda azalır bunu yaptıkça

• Konu Sahibi karamelcik
bende de destek saç bakım yağı var kesınlıkle çok faydalı

• Konu Sahibi karamelcik
özge ne kullanıosun pekı?? benmde kullanmam lazım ne almam gereklı bılemedım :KK20:

• Konu Sahibi karamelcik
ben aktara gittigimde destegin sklastirici yagini almistim. saç bakim yagininda fiyati uygundu ama bakim yagi o kadar iyi degil onermem pek dedi. gerçi hepsinde 3 asagi 5 yukari ayni yaglar var =) bence bakim yapmak çok faydali oluyo yanlis bisi kullanmadikçada ne yaptigin çok onemli olmayabiliyo =)

• Konu Sahibi karamelcik
polen konusunda dikkatli olun kızlar. kardeşim bi ara çok zayıftı, polen yedirerek iştahını açıp kilo almasını sağladılar. baya da bi aldırdı yani iskelet gibiyken etine dolgun oldu:KK6:

Kızlar selam,

Benim saçlarım boyalı, ince telli, kuru ve kıvırcık. tam bir kabus bakım için :KK43: Eskiden HC bakım yağını kullanıyordum, memnundum ama sadece saçlarım daha da fazla tülermeye başladı nedense.. içindeki yağlardan dolayı sanırım. Geçen ay bir arkadaşımın tavsiyesiyle başka bir ürün aldım Ortaköy'deki bir aktardan, tamamen bitkisel. Daha çok memnun kaldım, saçlarım tülermiyor, elektriklenmiyor ve kuruluğu da epey azaldı. Daha da parlak oldu :) Okudum içinde ne var diye, bir çok bitki yağı var, sadece badem yağından çok daha etkili yani. Markası Bitki Sandığı, internetten de sipariş verilebiliyormuş.

Umarım işine yarar :)

Sevgiler

bende aldım destek saç bakım yağından. hatta yanında kaş kirpik serumu da hediyeydi.20 tl ye aldım.kokusu çok kötü ama saçı besliyo güçlendiriyo. ben memnunum. uzamasına da yardımcı olacağını düşünüyorum :)

X