Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar ben kestirdim ama adam yanlış kesti. alnımı kapatacak şekilde kestirdim . ama böyle kahkül tek noktadan baslamıyo taç gibi saç derim gözüküyoo oval gibi ne yapabilirim?:26:

Kestirmeden önce peruk magazasına gidip oradakı kahkül modellerini deneseniz daha saglıklı olmaz mı canlarım. Sadece bir fikir tabi :) ben kahkülümü o şekilde kullanıyorum. Yaz sıcaklarında malum kahkül çekilmez hal alabiliyor o sebeple kendi saclarımı alnımı boş bırakarak kullanıyorum. Ama topuzlarda kahkül harika oluyor. Hoş alnım açılmaya başladı o sebeple de kendimi iyi hissediyorum ... Topiğin tamamını okuyamadım ama takma kahkül cok pratik yok fön çek şekil ver derdi yok çıt çıt bitti gitti :)

cnm ben kahkule kesınlıkle karsıyım en alnı tuylendırır hem sac daha cabuk yaglanır ve sıvılce olusur alnında

Kuaföre uydum kahkül kestirdim kestirmez olaydım kırpık kırpık bişey olmuş sağa çekiyorum olmuyo sola çekiyorum olmuyo ortadan ayırıyorum olmuyo napıcam ben bu kahkülle yaa... Uzunlu kısalı çam ağacı gibi budamış alt kısımlarından bile kısacık saç saçlar çıkıyor of of :'(

bugün kendi isteğimle kestirdim ve an itibariyle pişmanım:KK5:
istediğim gibi olmamış az daha uzun istiyordum ben:KK14:
şimdi işin yoksa bunun uzamasını bekle hiç yakıştıramadım kendime :KK19:
belki de gözüm alışmadı henüz
moralim bozuldu
:KK43:

seneler sonra kahküle geri döndüm şimdilik memnunum. tek sorun bere takamıyor olmam :KK43:

kızlar ben kahkül yaptırmak istiyorum sarışınım suratım küçük daha çok yüzüm ortaya çıksın diye saç boyumu omuz hizasında kestirmek istiyorum sizce nasıl olur ?

ben dün perçem gibi bişey kestirdim
amma velakin yıkamaya korkuyorum
kuaförde şekillendirdiler gayet iyi
ama şimdi kendim yıkayınca şekilsiz bişey olacak :)

malesef öyle düzleştirici o kadar etkili değil kuaförün yaptığı gibi

valla kendi halinde kuruttum
artık perçem gibi durmuyor :KK70:
ama yine de fena değil
saçımın önüne bi hareket geldi
yakışacağını bilsem alnımı kapatan kahkül isterdim ama yüzüm zaten küçük.
alnımı da kahkül kapatırsa iyice küçülür.

Bende netteki resimlere bakıp gaza geliyorum.Kestiriyorum sonrası hüsran kuaförden çıkarkenki havam süper de sonrası fıss :KK8::KK8::KK70:

X