Eliptik bisiklet kullananlar

toxic acid

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
22
0
41
eliptik bisiklet almak istiyorum ama kararsız kaldım acaba hangi markayı almalıyım bide fazla yerimde yok evde küçük bişi olsun istiyorum ama etkilide olsun vermem gereken bisürü kilom var mafoldumben kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyoruma.s.

valla kimse cvp yazmadı bende beklemedim aldım kalba bu kadar hatundan bi tane bile eliptik kullanan yok:dilcikar:

bende var cn ama bır zaman sonra bacaklarda cok agrı yapıo ve otomatıkman aletten soguyorsun 250 fılan almıstı esım dogum gunumde bıraz kullandım sonra fosssssssssssssssss

ben activa nınkini kullanıyorum canım,çok memnunum.üzerinde kaç kalori yaktığını gösteriyor bu da insanı daha çok motive ediyor.1 ay günde 15 dk kullanma ve diyet yapmadan sadece porsiyon azaltarak 4 kg vermiştim.başlarda tabi ki ağrı yapıyor bu da çok normal sırt, kol, bacak ve karın kaslarını çalıştırdığın için o bölgeler ağrıyor ama kısa bir süre sonra geçiyor.

evet kısslar aldım aldığım gibide geri gönderdim yoksa hem şişman hem kaslı bi kadın olucaktım guclubacismile kilo vermek isteyenlere tavsiye etmiyorum kesinlikle en iyisi koşu bandıymış canlar yardımınız içinde çok teşekkürderim a.s.

X