Gelinlik Modelleri bunu çok sevdim

bence beyaz olması gayet güzel. saflığı temizliği simgeliyor. e sen bir anne olarak bunu nasıl dısa vurabilirsin? tabi ki de giysinin rengiyle. her anne saf tertemiz ve melektir. bence bunuda simgeleyen renklerden en iyisi de beyaz. renk tercihini cok beğendim bende ileride hep beyaz giymek istemişimdir ama ne yalan söyleyeyim modeli beğenmedim canım gelinlik gibi duruyor. ama böyle daha farklı kayık yaka biraz tek omuz acıkta olabilecek sekilde biraz kısa beyaz bir elbise seçebilirsin. yada belden bağlamalı beyaz yuvarlak yaka değişik ne cok kısa ne cok uzun diz hizasında birseyler secebilirsin gibime geldi.

bence beyaz olması gayet güzel. saflığı temizliği simgeliyor. e sen bir anne olarak bunu nasıl dısa vurabilirsin? tabi ki de giysinin rengiyle. her anne saf tertemiz ve melektir. bence bunuda simgeleyen renklerden en iyisi de beyaz. renk tercihini cok beğendim bende ileride hep beyaz giymek istemişimdir ama ne yalan söyleyeyim modeli beğenmedim canım gelinlik gibi duruyor. ama böyle daha farklı kayık yaka biraz tek omuz acıkta olabilecek sekilde biraz kısa beyaz bir elbise seçebilirsin. yada belden bağlamalı beyaz yuvarlak yaka değişik ne cok kısa ne cok uzun diz hizasında birseyler secebilirsin gibime geldi.

Omuzlarım fazla açık olmasını istemediğimden dolayı bu şekilde yaptırdım canım.gönlümden geçenleri yazmışsın ne diyeyim.bence önemli olan insanın nerede ne giydiği
önemli değil önemli olan giydiğini yakıştırıp onu en güzel şekilde taşıyabilmesi :KK53:en önemliside içine sinmesi.Allaha şükür tatlı telaşımıza en güzel şekilde atlattık.

zaten konuyu gelinlik modlleri bölümünde açmanızdan sizin de bunun bariz bir şekilde gelinlik olduğundan haberiniz var bence bu konuda yoruma gerek yok sizin kararınız:KK1:
modele gelince eğer alttaki satenimsi kumaş (ya da saten) bu kadar parlamasaydı dantelin zerafetini gölgelemeyecekti ve daha hoş duracaktı diye düşünüyorum. bir de bence vücut hatlarınıza sanki balık olmayan bir model daha uygun olurmuşgibi geldi bana..
mesela o pelerini iptal edersek şu model çok hoş
$model1.jpg

bu da çok zarif
$model2.jpg

benim gittiğim bir sünette annesi buna çok benzer bir kıuyafetin krem rengini giymişti çok da hoş bir hanımdı harika gözüküyordu..
$model3.jpg

ama ne olursa olsun oğlunuzun o mutlu gününde istediğinizi giyme hakkınızın olduğunu düşünüyorum, mutluluklar :)

X