Sarımsak çayı içenler...

Bende bıraktım hiç bir işe yaramıyor bende onun yerine mate ve elma krom çayı içiyorum...

yaa bende elma krom içiyorum ama feci karnımı ağrıtıyor bağırsaklarımı zaten feci çalıştırıyor ama aynı zamanda ağrı yapıyor karnımda dışarı çıkmaya korkuyorum
sendede oldumu canım :KK14:

yaa bende elma krom içiyorum ama feci karnımı ağrıtıyor bağırsaklarımı zaten feci çalıştırıyor ama aynı zamanda ağrı yapıyor karnımda dışarı çıkmaya korkuyorum
sendede oldumu canım :KK14:

Yok öyle bir şey olmadı canım başlangıçta tadı çok kötü geldi bana ama sonrasında baya alıştım... Benim amacım 2 kilo almıştım onu vermekti. Arkadaşıma diyetisyen söylemiş bende ona istinaden içmeye başladım :KK34:

Yok öyle bir şey olmadı canım başlangıçta tadı çok kötü geldi bana ama sonrasında baya alıştım... Benim amacım 2 kilo almıştım onu vermekti. Arkadaşıma diyetisyen söylemiş bende ona istinaden içmeye başladım :KK34:

bende bi gariplik var demekki benimde tek içebildiğim yeşil çay tarzı elma krom ilk kez böyle bişeyin tadını beğendim :nazar:

Bende bıraktım hiç bir işe yaramıyor bende onun yerine mate ve elma krom çayı içiyorum...

canım yaa içtim bi süre ama yok diyetsiz işe yaramıyor ben döndüm tekrar 9lu çaya onu içerek 20 günde 3.5-4 kg vermiştim ben hem de sadece bir haftacık diyet yaparak..

canım yaa içtim bi süre ama yok diyetsiz işe yaramıyor ben döndüm tekrar 9lu çaya onu içerek 20 günde 3.5-4 kg vermiştim ben hem de sadece bir haftacık diyet yaparak..

Çok iyi vermişsin canım tebrik ederim... Ben çayın tadını sevmedim 3 kilo almıştım onu da yemeyi içmeyi keserek verdim zaten eski kiloma kavuştum.. Hep para tuzağı boğazını kesmeyince hiç bir şey fayda etmiyor bir kere daha öğrenmiş olduk :KK34:

Merhaba arkadaşlar benim arkadaşım baharat fabrikasında çalışıyor.Bu sarımsak çayı Ankara'da 30 tl yani arkadaşımın kullandığı marka.Fakar arkadaşım baharat fabrikasında çalıştığı için 7 tl ye alıyor imiş.Bana da bu hafta içi getirecek eğer işe yararsa muhakkak yazarım.Bu arada arkadaşım yemekten yarım saat önce aç karna olmak sureti ile 3 kere içilmesi gerektiğini söyledi.

Ben de içiyorum ama aktardan almadım malzemelerini alıp kendim yapıyorum biraz farketti sanki

Hiç kimse bu çayı duymamış anlaşılan :KK34: Yada dert olmayınca benimkisi pek ilgi çekmiyor :KK51:

ben aldım içemedim burnum çok hassas kokusu kötü geldi bende anneme verdim .annem rahatlıkla içebiliyor .iştahı azalttığı kesin ama

Bugün 68.6 kilo ile başladım kendim yapıyorum sabahları içicem sadece 1 hafta sonra gelişmeleri yazarım kızlar. Ben spor ve diyette yapıyorum. Ama gitmiyo kilolar bakalım bu işe yarayacak mı?

Dogadan ` in besi biryerde cayi vardi simdi iki bitki daha eklemisler 7si bi yerde diye cayini cikarmislar duzenli olarak onu da denemenizi tavsiye ederim orta halli kahvalti. Hafif sebzeli ogle yemegi aksamda yogurt salata ve corba ile sonlandirin. Gun icindede bu cayi tuketin farki goreceksiniz. Basarilar :)

Ben dün başladım tadı güzel :) bakalım kiloma yansıyacak mı? Eğer mem nun kalırsam muhakkak yazarım sizlere.

bende sarımsak çayı içiyorum. tadı hiç sarımsak gibi falan degıl gayet iyi.. cok memnunum...

İşe ysrıyormu kızlar sağlıklımı

Sağlıktan yana herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Neticede içindekiler doğal bitkiden oluşuyor. Fakat zayıflama konusunda tek başına bir işe yaramayacağını lütfen aklınızdan çıkarmayın.
Ben sarımsak çayı aldım yaklaşık 10 gündür de kullanıyorum. Diyet yapmıyorum, haftada 3 gün spora gidiyorum ve sarımsak çayı tüketiyorum. Sonuç kocaman bir sıfır. Çünkü ne yaparsanız yapın yemekten kesmezseniz kilo veremezsiniz.

Ben bugün diyete başladım, spora ve sarımsak çayına devam, diyetle beraber belki bir işe yarar.
Onun dışında sadece yeşil çay niyetine içersiniz, başka da bir işe yaramaz

$1510480_794112433939037_1168387996_n.jpg

Ne kadar boş mideyle yatağa girerseniz o kadar iyi

Sarımsak çayını bende aldım 1 haftadır kullanıyorum fakat daha hiç tarılmadım ama sindirim sorunumu ortadan kaldırdı

MERHABA :KK3:Kızlar başka bir başlık altında da sordum ama gerçekten işe yarıyor mu Bir de evde yapmak hem doğal hem uygun hemde daha güvenilir diye düşünüyorum ben evde taze zencefil limon sarımsakla falan yapacağım ama koku var mı çalışıyorum ne derece etkili merak ediyorum

X