psikolojim bozuk

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
çok mutsuzum istemeden hamile kaldım 7. günü nasıl kaldım hayret doğrusu 10 senelik evliyim bir kızm var çok acılar çekerek dünyaya getirdim birdaha istemiyodum eşimde istemiyodu şaştık kaldık kıyamadık aldırmaya mübarek günler günaha girmeyelim dedik durumumuz da oldukça iyi bazen ağlıyorum aldırmak istiyorum nasıl bitecek bu süreç krkuyorum birsürü düşük yaptım kızım olmadan önce

HERŞEYDE VARDIR BiR HAYIR.
ALDIRMAYI DÜŞÜNMEMEKLE EN HAYIRLISINI YAPMIŞSIN.

ALLAH VERECEKTİR BİR KOLAYLIĞINI.

SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAN DiLEĞİYLE....

evet yaa bence de herşeyde bi hayır vardır. inşallah sağlıklı bi hamilelik ve sonunda sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin. kızınıza da kardeş olur fena mı,

çok mutsuzum istemeden hamile kaldım 7. günü nasıl kaldım hayret doğrusu 10 senelik evliyim bir kızm var çok acılar çekerek dünyaya getirdim birdaha istemiyodum eşimde istemiyodu şaştık kaldık kıyamadık aldırmaya mübarek günler günaha girmeyelim dedik durumumuz da oldukça iyi bazen ağlıyorum aldırmak istiyorum nasıl bitecek bu süreç krkuyorum birsürü düşük yaptım kızım olmadan önce

benim bir arkadaşımda ramazan civar geçen sen hamile kalmış istemiyorlardı kadın çok ağladı senin gibi birde onun yaşı 42 . simdi bebek doğdu 2 aylık oldu diyorki keşke daha erken doğursaymışım bunuda birtane daha doğursaymışım diyor onunda hamileliği çok zor geçmişti herşeyin vardır bir hayırı

aldırmayı niye düşündünki kızının bir kardeşi olsun fen amı ne güzel ALLAH verir bir kolaylığını inş ALLAHtamamına erdirir hşçkl.

her hamilelilik yada doğum zor geçeçek diye bir kuralmı var normal doğum seni korkutuyorsa sezeryanle dünyaya getirirsin bebişini tıpta bi sürü yenilik oluyo her geçen gün allah tamamını erdirsin inşallah sağıkla kucağına alırsın bebişini

canım bu Allah'ın verdiği çok güzel bir nimet.ne mutlu sana bak bu sitede bende dahil aylardır bebek hasreti çeken insanlar var.sakın aldırma canım benim.bak göreceksin dünyaya gelip minik parmaklarıyla elini tutunca şükredeceksin.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip tsin inşallah

hayırlısı olsun canım en doğru kararı vermişsin inşaallah hayırlı evlat olur

yelizcim ben de ilk hamile kaldığımda kafayı yemiştim! delirmiştim üzüntğden ! hala da tam toparlayamadım ama en azından artık başka çarem olmadığını biliyorum ve alışmaya çalışıyourm hem daha ne kadar bekleyecektim ki. tabi bunda bi kızım olmasını istememin ve neticede bebeğimin kız çıkmasının da etkisi oldu. en azından heves oldu bana. inşallah senin bu bebişin de erkek çıkar ve bi de erkek büyütmüş olursun. genelde ikinci birinciden farklı cinsiyette oluyor zaten. eğer çookkk düşük bi ihtimal bu gelen de kız olursa o zmanda kızının bi bacısı olur fena mı? keşke benim de olsaydı. ama bana senin bu seferki erkek gibi geliyor. İnşallah Allah gönlün egöre verir ve ksımetiyle gelir bebişin

canim uzuzlme bende bebek hasreti cekebnlerdenim ama ne yaptiysak olmuyor ve tadiye basladim allah kucagina almayi nasip etsin

Canim Ne Guzel Allah Sana Bir Bebek Nasip Etmiiş Bence Bunu Bir Hediye Olarak Dusun Ve Mutlu Ol,kizina En Buyuk Iyiligi Yapmis Olacaksin Bir Kardes Dunyaya Getirerek,allah Saglikla Kucagina Almayi Nasip Etsin

canm nasil aglarsin sen allah mübarek günde nasib etmis sana canm ya.iki cocugun olcak bundan güzel bisey varmi ya insallah hayirli evlad olur

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ne güzel yazmışsınız Allah herkesin gönlüne göre verir inşallah Serap burada ilk konuştuğum kişisin sana çok teşekkür ederim ayrıca

hayırlı olsun ALLAH INSANLARA HEP HAYIRLI SEYLER NASIB EDER. MEVLA GORELİM NEYLER, NEYLERSE GÜZELEYLER

Allah tamamına erdirsin ne güzel Yüce Rabbim verir bi kolayını sakın moralini bozma...

Allah kucağına almayı nasip etsin.bu dünyanın hali böyle işte.kimisi istemediği halde kalır kimileri doktor doktor gezer bağırlarında evlat hasretiyle...
ne güzel olmuş işte demekki size kalsa olmayacakmış.Allah nasip etmiş.

arkadaşlar yeliz malesef bebeğini kaybetti ve çok ama çok üzgün. lütfen bu başlığa artık yazmayalım eğer girerse gözünün önünde olmasın tamam mı? altlarda kalsın lütfen

cnm benim hamişliğimde bi anda olanlardan .9 ayda bi anda geçti.bende ikizlerimden birini düşürdüm ama içerde eridi gitrti yani alınmadı ama insanın içi acıyor gerçekten.ben hep gelmek istedi geldi diyorum.şimdide doğmak isetedi ve doğdu cnm kızım .kısmet diyeceksin cnmmmmm..gelmek istemiş demekkiiiiiii

bence harika bişi sakın korkma canım çok kötü çok zor olsa kadınlar 4-5 tane doğurmazlardı...illa bu hamileliğindede acı çekeceksin diye bi kaide yok...

hem bide kızının aralarında 10 yaşda olsa bir kardeşi olacak...fenamı yani ....bence iyi yapıyorsun bence geç bile kaldım diyeceksin....

bence tek cocuk yaparak çocuya haksızlık yapıyormuşuz gibi yaa...

bende çocuğum olursa ne kadar zor olursa olsun ikinciyide yapmayı düşünüyorum....çünkü çocuğum tek kalmamalı biz bu dünyadan göçüp gidince en azından kardeşi olsun...

haksızmıyım arkadaşlarrrrr.......

X