Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
evet cnm burnumun üstü gözenek gözenek ama devam edersem ilaca kapanır die düşünüyorumçünkü doktorum dediki 4 ayın sonunda bebek cildi gibi olacak dedi çok kullanan hastam var hepsi memnun dedi bakalım cnm sabredelim düzelir inş. çok kullanmışsın gerçi 3. ne demek benim ilk yan etkilerine anca dayanıyorum bazen bırakıcak gibi oluyorum hatta :) yüzüm hala kırmızı mesela napalım hayırlısı artık :KK62:

canm sabrediyorum ama çok bunladım inş geçerde değer bunlara

kızlar neolur bana bi fikir verin bu siyah noktaları sıkmaya nsl engel olayım kafayı yemek üzereyim bende hastalık olmuş resmen hergün sıkmadan duramıyorum ne yapsamki gittikçe kötü oluyo yüzüm:KK43:(((((((((((((((((((((

slm kızlar ben size bişey sorucam 4.aya başlıcam yarın ve uzun zamandır duşa girdiğimde yüzümü ovuyorum ve kir çıkıyor yani soyuluyor sizinde öylemi ovunca yüzünüzden kir gibi bişey çıkıyormu soyulmadan kaynaklı heralde iyi bişey heralde soyula soyula lekelrim gidicek dimi cvp bekliyorum roc.topiğinede yazdım kimse cvp yazmadı ki kimse girmedi topiğe heralde

slm kızlar ben size bişey sorucam 4.aya başlıcam yarın ve uzun zamandır duşa girdiğimde yüzümü ovuyorum ve kir çıkıyor yani soyuluyor sizinde öylemi ovunca yüzünüzden kir gibi bişey çıkıyormu soyulmadan kaynaklı heralde iyi bişey heralde soyula soyula lekelrim gidicek dimi cvp bekliyorum roc.topiğinede yazdım kimse cvp yazmadı ki kimse girmedi topiğe heralde

Canm bnde de oluyo banyodayken ya da yüzüm nemli olduğnda falan kir gibi soyuluyo ovuduğumda.Çok dern olmayan lekelerin gitmesini sağlıyo cnm

kızlar neolur bana bi fikir verin bu siyah noktaları sıkmaya nsl engel olayım kafayı yemek üzereyim bende hastalık olmuş resmen hergün sıkmadan duramıyorum ne yapsamki gittikçe kötü oluyo yüzüm:KK43:(((((((((((((((((((((

Canm bi şeklde bırakman lazm bu alışkanlığı.Böyle devam edersen ilacın pek bi etkisini göremezsn :/ Aynaya pek bakmamaya çalş cnm belki zamanla bırakırsn bunu

Canm bi şeklde bırakman lazm bu alışkanlığı.Böyle devam edersen ilacın pek bi etkisini göremezsn :/ Aynaya pek bakmamaya çalş cnm belki zamanla bırakırsn bunu

hakslın canm oynadıkça kötü oluyo anneme aynaları saklattım bugün:KK1: büyük olanlarada bakmıcam yakından. görmeyim en iyisi başka çözüm yok gibi.bide benm yüzüm hiç soyulmuyo anlamadım valla

hakslın canm oynadıkça kötü oluyo anneme aynaları saklattım bugün:KK1: büyük olanlarada bakmıcam yakından. görmeyim en iyisi başka çözüm yok gibi.bide benm yüzüm hiç soyulmuyo anlamadım valla

Belki sonradan soyulacaktr canm benmde ilk hafta soyulmuştu sadece :)

Kızlar :/ Ellerm üstü tamamen pütür pütür oldu temire gibi :/ Geçer mi bunlar yaa :KK43:

selam kızlar...roaccutane de 4.günüm.bu ikinci kullanışım malesef:KK43:şimdiden ellerimde ve kollarımda kuruluk başladı.kollarıma krem sürmeden duramıyorum kupkuru oldu.cildim karma olduğu için yanaklarım çok kurudu burnum ve çevresinde şimdilik hissedilir kuruluk yok...tek tesellim ise yaz tatilinde olduğum için dışarı çıkma zorunluluğum olmaması yoksa kusma dönemini insanların içinde geçirmek çok zor gerçekten...allah hepimize kolaylık versin baby face günlerimiz bizi bekliyor:KK31::KK51:

Canm bnde de oluyo banyodayken ya da yüzüm nemli olduğnda falan kir gibi soyuluyo ovuduğumda.Çok dern olmayan lekelerin gitmesini sağlıyo cnm

çok teşekkür ederim cnm inşallah lekelerden çukurlardan (zor ama umut işte) kurtuluruz gerçekten pürüzsüz bir yüzüm olsun istiyorum lekelerim ve çukurlarımda var ama bunu şükür önceden çok kötüydü allahım kimseye dert vermesin çok zor

merhaba kızlar ben zoretanin kullanmaya başlayalı 20 gün oldu ve bıraktım eşimle bebeğimizin olmasını istiyoruz inş. şimdi asıl sorum 20 gün kullandım vücuttan atılması ne kadar sürer ne zaman hamile kalmalıyım ve çevrenizde benim gibi zoretanin kullanıp çocuk sahibi olan tanıdığınız var mı?? yazdıklarınız benim için çok önemli :KK71:

ben bu 3.olduğu halde bişe yok elimde acaba sein dozmu fazla geldi kaç mg kullanıyosun günde

daha çok az benm dozum canm.Sabah 10 mg, akşam 20 mg.Salı günü kontrolüm var arttıtrır belki dozu.ellerm kuruduğı için öle oldu sanırım cnm

çok teşekkür ederim cnm inşallah lekelerden çukurlardan (zor ama umut işte) kurtuluruz gerçekten pürüzsüz bir yüzüm olsun istiyorum lekelerim ve çukurlarımda var ama bunu şükür önceden çok kötüydü allahım kimseye dert vermesin çok zor

İnanalm canm kurtuluruz :) evet cnm katıllıyorm sana amiin :)

arkadaşlar ben zoretanini tam 8 ay kullandım ve bıraktım şimdi ağustosta burun estetiği olucam ve ilacı bırakalı 2 ay olmuş olacak.sizce ilaç etkisini geçmiş midir? yani artık kuruma olmuyor kaş bıyık aldırınca eskisi kadar cildim kızarmıyor.ayrıca kollarımı almam lazım acaba sir ağda yapmasam mı ya tahriş olursa diye korkuyorum.ama 2 ay oldu bırakalı az bir zamanda değil.siz ne dersiniz? bu konuda tecrübesi olan var mı?

arkadaşlar ben zoretanini tam 8 ay kullandım ve bıraktım şimdi ağustosta burun estetiği olucam ve ilacı bırakalı 2 ay olmuş olacak.sizce ilaç etkisini geçmiş midir? yani artık kuruma olmuyor kaş bıyık aldırınca eskisi kadar cildim kızarmıyor.ayrıca kollarımı almam lazım acaba sir ağda yapmasam mı ya tahriş olursa diye korkuyorum.ama 2 ay oldu bırakalı az bir zamanda değil.siz ne dersiniz? bu konuda tecrübesi olan var mı?

Bende ayni türden bir soru soracaktm bende birakali 2.5 ay dan fazla oluyor ben daha fazla kullandm bıyık bölgemi lazer yaptiriyordm ilactan beri yapmiyorum acaba şimdi yapsam bir sorun olur muuu

X