Mucize demir ilacı

ekinsu

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
5.207
3
kızlar demir ilacı kabusu hepimizde var sanırım bende olduğu gibi
kimimiz 4. ayda başladı kimimiz 6. ayı bekliyor yada benimki kararsız kalıp tam ortası 5. ayda başlayanlarda vardır.
Sağlık ocaklarının dağıttığı doktorlarımızın çoğunun verdiği iğrenç tadı olan kabız yapan demir ilacı ferro sanolu kullanmaya başladıktan sonra gerçekten oğlum kabız oldu önceden sabah ve akşam günde iki kez düzenli altın sarısı renginde mis gibi kaka yapan oğlum 2-3 günde bir yemyeşil siyahımsı acaip kıvamlı kakalar yapmaya daha doğrusu yapamamaya başladı ve sıkıntıya girdi malum her gün içirmek içinde bin takla atıyordum gerçekten kötü bir tadı vardı saatler sonra bile oğlumu öperken demir kokusunu alabiliyordum
neyse kısa kesiyim geçen gün yeni bir doktora gittik ve demir ilacımızı değiştirdi bize bu ilacı önerdi tamamen doğal olduğunu tadının güzel olduğunu ve kabız yada ishal yapmadığını söyledi bir deneyin dedi ve ben şu an doktorumuza şükredip duruyorum iyiki bizi bu ilaçla tanıştırdı diye vermeye başladığımın ertesi günü tam 4 kez kaka yaptı ve yeşil siyah kakalar ilk önce korktum sonra 2. gün altın sarısı rengine döndü kakamız ve eskisi yine bir sabah bir akşam yapıyoruz büyük bir ihtimalle ilk gün ilacın etkisi ile önceden bağırsaklarda birikenler bir güzel temizlendi arkasından da normale döndük doğal olduğu içinde kakanın rengini değiştirmediğini düşünüyorum
ben çok ama çok memnunum demir kabusum sona erdi
bütün bebeklerimiz acı çekmesin sıkıntı yaşamasın istiyorum işte o yüzden size öneriyorum bu ilacı mutlaka deneyin diyorum
ilacın adı floradix biz günde 1 kez olmak üzere 5 damla kullanıyoruz
ilacın açıklayıcı bilgileri ise şöyle

% 100 DOĞAL ORGANıK DEMıR ve ENERJı DESTEĞı

2004 yılında ABD'de "EN ıYı BESıN TAKVıYESı ÖDÜLÜ" ve 2004 / 2008 yıllarında Kanada’da Besin Takviyesi Kategorisi’nde “MÜKEMMELLıK ALTIN ÖDÜLÜ”

2003 ve 2004 yıllarında Amerika genelinde yapılan oylamalarda "EN ÇOK BEĞENıLEN DEMıR TAKVıYESı" seçilmiştir.

Son düzenleme:
canım ben içiremedim onu..ferruma döndüm...amadediğin gibi yuzde yuz bıtkısel işte..yıne denıcem..attımbuzdolabında duruyo..bişi olmamıştır sanırım..paylaşımın için teşekkürler..demir eksikliği olmayan bebeklerın demır kullanması zararlı ayrıca..semizotu,ceviz,yumurta ve kırmızıatde bol mıktarda demır varmış..

ya ben acd vitamini diye bişeye geçtim polivit adı, bir de bu ferroyu kullanoyorum bebeğin ağzı ve ağız çevresi paslı gibi kokmaya başladı, iğrenç yaaa, içiriyoruz sonra hemen banyo yaptırıyoruz, koku gitsin diye...

saol canım bilgi için,banada 4. ay verdi sağlık ocağı ama hala kullanmıorum

saol emel bende başlamdım dr başlama demişti düşünüyordum nasıl vercem diye bu gidişte dr sölümde bundan alim bari

canım bu sağlık ocaklarının verdiği gibi damlamı yoksa şurup halindemi fiyatıda 39 tlmi yoksa ben yalnış mı sordum aczaneye yardımcı olursan sevinirim ben şuan ferro sanol kullanıyorum ve verdiğim gün çok kusma oluyo bunda böyle bieşey varmı canım unutmadan bide benim kızım iştahsız iştah açtığı doğrumu bilen varmı alllah bebişine sağlık nasip etsin canım

canım bu sağlık ocaklarının verdiği gibi damlamı yoksa şurup halindemi fiyatıda 39 tlmi yoksa ben yalnış mı sordum aczaneye yardımcı olursan sevinirim ben şuan ferro sanol kullanıyorum ve verdiğim gün çok kusma oluyo bunda böyle bieşey varmı canım unutmadan bide benim kızım iştahsız iştah açtığı doğrumu bilen varmı alllah bebişine sağlık nasip etsin canım

bana dr eşantiyon olarak verdi ama sanırım dediğin gibi doğru şurup şeklinde damlalığı yok ucunda , kusma problemi olmadı iştah açtığıda doğru olabilir bizimki fazla emmeye başladı çünkü

Emelcim sağolasın verdiğin bilgiler için..haftaya kontolümüz var doktora sorup ben de başlıyayım buna..
hoş sormama gerek yok senin doktor benim doktor yerimseniben

Doktorumuz 4.ayda kullanma dedi, ancak 5. ayda benim ve kızımın saçlarında çok fazla dökülme olduğu için demirimizin bittiğini söyledi ve ferrum a başladık. Kızımda inek sütü alerjisi olduğu için diyetimizden yeterince demir alamıyoruz. Ferrum da kabızlık ve kusma gibi sorunlar yaşamadık.

ılaç önerisinde bulunulması ve tanıtımı yapılması yasak olduğu için bu konu paylaşımlara kapatılmıştır...

X