Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

ya enteresan olan benim ablam da doktor tabi sırf gögüs buyutmek için kullanılmamalı ama kullanılmasının öyle yan etkileri olmadıgını idda ediyor bir cok doktor gibi. bende ona guvenerek kullandım adet duzensizliklerim oldugu için doktorum wermişti.

benimde ilk kutum bitmek üzere adet duzensizligi için doktor kontrolunde kullanmaya basladım. evet goguslerım buyudu belkide sisti cunku acıyorlar bırakınca nasıll olur bilemicem ama suanlık halindn memnunum:)

arkadaşlar ben 1.5 yıldır diane 35 kullanıyorum keşke büyütse ilacı almaya başladğımda kullanan bir kaç kişi kiloda alırsın dedi ama hayır benim kilo problemimde var nerde ilaç kişiden kişiye değişiyor bünye meselesi demekki ama adetim düzene girdi eskisi gibi sancılı değil ama göğüs büyütmek için kara üzüm çekirdeği ve hurma deneyeceğim bir sonuç olursa yazarımsengözlerimebaksanab

Ben de kullanıyorum 2 hafta da farkettim ki dolgunlaşmışlar. o amaçla kullanmıyorum ama çok sevindim yani bu duruma :eek:
Yanlız hapın adını hatırlamıyorum şimdi fisfisfis

arkadaşlar bende yasmin kullanıyordum geçekten büyümüşlerdi ama bırakınca normal haline döndüler

kızlar bana kalırsa bu haplar herkeste bıraktığı gibi eski hallerine döndürmüş göğüsleri...sonuçta ömür boyu kullanamayız ki biz bunları istediğimiz gibi kalıcı olmuycaklar...bence denemeye değmez...

merhaba ben yeniyim dogum kontrol hapıyla gögüsün büyüdügünü ilk defa duyuy
orum

o dedigin nasil olcak sekerim
ah keske ameliyatsiz falan olsa vercem emme ameliyat olmaz :mymeka::uhm:
:lepi:

o zaman burdaki büyük göğüsten şikayetçi olan bayanlarla küçükten şikayetçi olan bayanların göğüslerini keselim,toplayalım hepsini yoğuralım sonra da herkese paylaştıralım süper bi paylaşım olur herkese en idael 85 beden göğüsler harikaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey:

kızlar bazıları dogum kontrol haplarıyla gögüs büyütmeye çalışıomuş haberiniz varmı veya kullananınız etkisini gören ve ölece kalan eski haline dönmeyen varmı bide hapın adını yazın:sm_confused::sm_confused::sm_confused:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile bi yorum yapn lütfennnnnnn

d.k.haplarını kullandığın zaman içinde ağrı hassasiyet sertlik dolgunluk oluyor ama kalıcı değil.ilacı kullanmayı bıraktığın bikaç gün sonrası göğüsler yine eski halini alıyor.d.k.h göğüs büyümüyor açıkcası .hem öyle kafana görede ilaç kullanma doktora danış önce :sm_confused:

kızlar benim bi arkadaşım doktora gitmiş küçük gögüsleri için sonra doktor bakmış demiş gerçekten baya küçük sonra hormon testi felan yapmış normal demiş ama ona gyenelle vermiş büyümesi için ee bunu kullandıktan sonra küçülüosa neden doktor onada böle bişey vermiş

mirmirmirmirarkadaşım bu gyenelleyi 3 gün kullanmış ve gögüsleri acayyip şişmiş ama onda migde bulantısı felan yaptıgı için bırakmak zorunda kalmış

benim anlamadıgım eski haline dönüosa nie doktor boş yere versin demekki zararsiz bu dogum kontrol hapları zararı olsaydı zaten doktor vermezdi kiiii dimi arkadaşlar

şimdi benim yazdıklarıma bi yorum yapında bu konuya artık açıklık verelim kızlarrrrrrrrrrrrrr dimi ama yaaakaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5 hoppaaa gögüsler büyüsün artıkkkkksenağlama:dance:

Bende kullandım rahatsızlıgımdan dolayı.evet gögüslerde büyüme oldu.ama ne kötüki hafifden baldırlarımda tüglenme yaptı.ben ondan dolayı oldugunu düşünüyorum.bu arada bırakınca hap kullanmayı 85 oldu gögüsler.kullanırken 90 dı.

eet aynen sana söylenilenler banada oldu zırrr cıgım eger gitmek istersen sana adresini verebilirm doktorun zaten ssk ya baglıymış

Bende kullandım rahatsızlıgımdan dolayı.evet gögüslerde büyüme oldu.ama ne kötüki hafifden baldırlarımda tüglenme yaptı.ben ondan dolayı oldugunu düşünüyorum.bu arada bırakınca hap kullanmayı 85 oldu gögüsler.kullanırken 90 dı.

sen ne kullandın canımcıım bide ne için kullandın kistmi vardı ilacın adı ne ben herkesteki farklılıkları takip ediorum cicim kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5:1hug:

yasmin kullandım.adet düzensizliginden dolayı vede çok agrılarım 0oluyordu aşırı derecede

gereksiz yere doğum kontrol hapı kullanmayın.. zaten hormonlarınız normalse ne gerek var ekstra dışarıdan hormon vermeye yahu oynamayın vücudunuzun ayarlarıyla -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-​

X