Kaçan kovalanır mı..? Peki neden..?

HAZEL.SU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
82
2
Neden böyledir bir türlü anlam veremiyorum. Ya ben kovalamak falan istemiyorum ama elimde değil onu düşünmediğim bir an yok ki. Yardım lütfen... Kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiii:a015:

bende hiçbir zaman anlamamışımdır neden böyle olduğunu
kovalandığı zaman daha değerli hissediyolar galibaCADIARZU

Kacan ulasilmaz oluyor.
Ulasilmazlarda herzaman ilgi cekici ve gizemli geliyor insanlara.
Hem erkek, hemde kadin icin gecerli bu.
Yanindayken sevdiginin kiymetini bilmemek. Karsi tarafin kacisinda ise, ilginin azalmasindan endiselenip, tekrar o ilgiyi görebilmek icin kovalayip ilgiyi yeniden kazanmayi istemek.

Kacan taraf toplar tası taragı kaybolur ve ardında kalan düşünür

neden bıraktı beni nasıl bırakır?:uhm:bu güne kadar kimse bunu bana yapaamadı bu kim ki bana bunu yaptı vs..:eek:klava:

insanın içine dert olur ve baslar öc alma planlarına ve muhakkak bişeyler yapmaya baslarCADIARZU ardında kovalayann

ve artık kacan kacmaya devam eder :teytey:çünkü ötekinin onu kovalayacagını anlamıştır artık..:eek::eek:

ulaşılmaz olmanın karşı konulamaz çekiçiliği sanırım...:KK66:

yasaklar hep tatlıdır mantığı belki de...

zor olanı başarma arzusu,

ve kişinin kendine, kendini kanıtlama güdüsü içerisindeki hareketi..

bazı insanlar hep kendine ait olmayanı ister...

Kaçanları kovalamayın...
Hiç gerek yok bence kendinizi düşünün kaçanı değil...kaydirigubbakcemile5

Zor olmak güzeldir bana göre,kolay biri olmamak...
Herşeye evet dememek,boyun eğmemek,kendi inandığın değerlerden taviz vermemek... vs.
Bunlar önemlidir benim için.

Bende zamanında sadece şarkılarda olduğunu zannederdım.. ama gerçek hayatta başıma gelince anladım...
Kaçan kişi rolünden çok memnundur.ama bir süre sonra
Aslında kaçana bile hoş gelmeyen bir durum olacaktır..
Hah işte aşığım dediğimizde ve aşkınızda samimiyetle davrandığınızda bunu anladıklarında kaçmaya başlarlar..

Önce bizi bir şekilde feth ederler sonrada süründürüler...
Bizden kaçan kişi aslında bizi sevmiyor yada istemiyor falan değildir..Sadece bağlanmaktan korktuğu için ve ego tatmini yapmak istediği için kaçıyorlardır..Bu tip insanlar öldürmez ama süründürür...
Tam siz bunun kaçan-kovalanır oyunu anladığınız an silkelenirsiniz......
o anda kaçan taraf hemen yanıbaşınızda biter...'ben seni aslında seviyorumda ,sen beni yanlış anladında,ne demek telefonlarına çıkmamak ,nedemek seni görmek istememek ,öl de öleyımde der sizi kandırmaya tekrar başlar...
ve oyun yenıden başlar..bir bakmışız bu oyunun kölesi olmuşuz...
Gerçek bir aşk doğallıktan samimiyetten korkmayan bağlanmaktan korkmayan kişilerle yaşanır...
İnşallah fetih ve kaçan meraklılıarına bu oyunun ustalarına aşık olmamamız dileğimle...

Son düzenleme:
Neden böyledir bir türlü anlam veremiyorum. Ya ben kovalamak falan istemiyorum ama elimde değil onu düşünmediğim bir an yok ki. Yardım lütfen... Kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiii:a015:[/QUOTE

Canım işin zor,,
Kovalama sende,
bırak kendi hayatını yaşa,,
sen kendini geri çekersen o hemen yanıbaşında bitecektır...
tam özetlememişsin çıkıyormusunuz,yada uzaktan uzaga bır aşkmıvar bılmıyorum ama...
KO VA LA MA....
enerjını harcama...

Anlam veremiyorum ben bu kovalama agırdan alma işlerini.ne diye kovalıyasın yada neden kovalanmak isteyesin.yaklaşın birbirinize aynı derecelerde.o bana yaklaştıkca ben ona ben ona o bana derken öyle çok duygu yogunlugu oluyorki sonunda deliler gibi aşk sevgi çıkıyor ortaya.nazın cilvenin,agırdan almanın herzaman yeri ve zamanı vardır ve bunu bilmek gerekir.
Şimdi bu arkadaşa diyorsunuzki kovalama.peki bu ya ters etki yaparsa?sen boşver içinden nasıl geliyorsa öyle davran.yeterki yapmacık sahte olma onuda oldurtma.içinden geleni de.gurur yapma demeki ben niye hep üstüne gidiyorumda o gitmiyor.kimi erkek yansıtamaz..ama bilki içlerinde kocaman bir sevgi aşk tutku vardır...

Neden böyledir bir türlü anlam veremiyorum. Ya ben kovalamak falan istemiyorum ama elimde değil onu düşünmediğim bir an yok ki. Yardım lütfen... Kurtarın beniiiiiiiiiiiiiiiii:a015:

ınsanın dogasında vardır bu hep ulasılmazı ıster kacanı kovalar
acı cekmeyı severız
o ulasılmaz gelır bıze onun pesıne gıderız ıcımızde ınatlasır onu dusunuruz
yanımda en sevdıgımızın kıymetını bılmeyız
bızı sevenede cok deger vermeyız hıc gıtmeyecekmıs sevgısı hıc bıtmeyecekmıs gıbı hoyratca davranırız onlara
bu ınsanın yaradılıs ozellıgıdır bunu ancak kendı ıcımızde yenebılırız
oda mantıklı dusunerek canım
dusuneceksın tabıkı ama acı vererek degıl kendıne neden olmadıgını olamaacagını mantıgına ıyıce anlattıktan sonra gerısı gelır emın ol
kurtulus sende canım
her zaman soyledıgım bır soz vardır benım,
hakedene hakettıgı kadar deger vereceksınkı kendı degerını kaybetmeyesın

evet canım kaçan kovalanırkaydirigubbakcemile
ne demişler '' kaçan balık büyük olur ''
onun için sen kaç o kovalasın..he kovalamıyomu boşverrrr.....

O kadar doğru şeyler söylemişsiniz ki. Tek tek teşekkürederim hepinize. Bahsettiğim kişi ile beraber değilim önce onu söyleyim. Ama malesef ona olan ilgimi , alakamı biliyor. Aşk demiyorum çünkü aşık mıyım bilmiyorum. Ve oda bunu çok güzel kullanıyor. Bu durumu onunla da yakın olan bir ( erkek )arkadaşla paylaştım. Benimde abim gibi olan hatta hayatta çok çok iyi anlaştığım , gözlerimizle ne demek istediğimizi anlatabilceğim kadar da iyi tanıdığım biri. Bana " kırmızı dikenli bir gülün peşinde koşarken ezilen kır çiçekleri vardır. Sen bir kır çiçeğisin. Üzülme " dedi. Bu laftan sonra biraz toparladım kendimi. Belki benim de ezdiğim kırçiçekleri vardır dedim kendi kendime. Ama yine de insan şu kalbine söz geçiremiyor. Vazgeç bu sevdadan dedi esas oğlan bana. Vazgeç unut dedi. Tamam dedim bende , unutucam , hatta nefret etmek için herşeyi yapıcam dedim. Ama kendini unutturmamak için herşeyi yapıyor. Kafamı daha da çok karıştırıyor. Her gece yatmadan dua ediyorum. " Allahım eğer benim için hayırlı bir insansa ve ben onun için hayırlı bir insansam onu benden , beni ondan uzak tut diyorum" Ama gelin görün hep bir yerlerde yolumuz kesişiyor. Bunlar tesadüf mü sizce. :a015::çok üzgünüm:

nedense kendimi gördüm bu anlattıklarında kacan kovalanıyor ama bi dönem sen kacıyorsun bir dönem bundan kurtulamanın yolu onla ilgilenme o zmaanda o seni kovalamaya baslar bende bundan sikayetciyim

Kaçanı kovalamam :dilcikar: kaçmaca kovalamaca oynama yaşımı geçtiğimi düşünüyorum. Benden kaçanı ben niye kovalıycakmışım ki :emir_bebek: Her zaman ileriye bakmak lazım :eek:

ister istemez o ulaşılamama duygusu o kişiyi elde etmek için bi zafer kazanma hırsına dönüşüyorr..

aynı şeyi daha önce bende yasadım canısı
aslında sorudugn sorunun içinde cevabın var
kovalarsan kacar tabi
peşinden koşturma ürkütmene gerek yok
yakalayınca hiç bırakmayacak yapışacakmış gibi bir davranış tarzıdr bu
onu kendi haline bırak ne kadr özgür olursa o kadr rahatlar senden kacma ihtiyacı içine girmez

ben karşımdakini de benim gibi sandım, utanmadan çekinmeden uzattım elimi.
ne zaman yüreğimi serdim, meğer ben sadece kovalayan olmuşum o güne kadar, onu farkettim...
yoksa kaçanın çekiciliği, vesairesi değildi beni çeken. gerçekten hayatıma katabileceğim bir erkek olduğunu düşünmüştüm. ve kaşrılıklı sanıyordum ben, bu yüzden "acı çekmeyeceğim" sanarak daha rahatladım daha saldım kendimi, sevdim.. hataymış, birden kaçtı ellerimden.. neden, nasıl bilmiyorum. öyle acımasız ki, öyle acımasızmış. çok kırıldım. onunla konuştuğum her gün daha çok kırılıyorum o günden beri. acımıyor çünkü. "nasıl olsa" diyor.. halbuki ben acı çekmeyeceğim sanmıştım, neyse.

var bir günahım onun acısını çekiyorum sanırım. 25e merdiven dayayıp böyle şeyler yaşamak çok koyuyor insana. eloğlu acımıyor güzelim, bir şeyler yapıp vazgeçmek lazım. ama nasıl, ben de bilmiyorum.. eğer belli etmediysen, sakın yapma o hatayı. sakın söyleme. sana en iyi tavsiyem bu olabilir canım. sakın.

evet kaçan kovalanır ama biran gelıyokı kaçan kaçmaktan kovalayan kovalamaktan yoruluyo.ne halın varsa gör dıyosun o zaman......:mymeka:

X