Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
543
5
bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:

kesinlikle katılıyorum tek yol bu bende çok denedim bütün erkekler aynı emin olun tek yol bu zengini fakiri mühendisi öğretmeni hepsi ( denenmiştir) :)

katılmamak mümkün değil ama öyle bir olduki kızlar erkeklerin peşinden koşuyor onlarda kendilerini bişi sanıyorlar değerli olmak istiyorsanız kaçan siz olun çünkü erkeklerde düz mantık vardır bana yapıyorsa başkasınada yapıyordur veya yapmıştır mantığı.

bence teori olarak doğru olabilir ama insan sevdiğine kıyamıyo ya. ben bazen nişanlıma yapıyorum ama ona zıt gidincede üzülüyo bende dayanamıyorum.

aslında doğru ama zaten kuzu gibi kadında çekilmez haa
ne öyle herşeye evet diyor olur diyor
kadın dediğin bazı şeylere hayır demesini
bilecek :mymeka:
yani bencede kaçan kovalınır

evet ya bekara hatun boşaması kolaymışş evliler ne yapacak yahuuu?
evet bekar ve evli arkadaşlar önerileriniz nedir?
herşeye evet diyen biri olmak zaten doğru değil tabi ki ama o ince çizgi nasıl korunur? evliyken nasıl peşinden koşturulur?
şutarafagitti

Evli Biri Olarak Hemen Cevap Vermek Isterim Kizlar
Tabiki Geçerli. Herzaman Nazli Olacaksiniz, Her Istediğine Evet Tamam Demiyceksiniz. Ama Herşeye De Hayir Demiyceksiniz. Mesela Atiyorum Bizde Bir Tartişma Yaşanir Ardindan Uzun Bur Suskunluk. Asla Ilk Laf Atan Ben Olmam. Ilk Yanina Giden Ben Olmam. Barişma Hep Ondan Gelir. Tabi Eğer Hakliysam. Gerçi Hep Ben Hakliyimmmmmmmmmm Ama :))))))))))))))))))))))))

tabiki evliykende aynısını yapıcaz kızlar biz kaçıcaz onlar kovalıcak.ve erkek evliyken süreklli peşinde hesap soran,merak eden kadını hiç sevmez.bırakın o sizi merak edip arasın.hiç tavmayın valla.bunlara hayırdiceksinki senden iyisi olmaz

yahu sırf hayır diyeceğim diye de hayır mı diyeceğim şimdi ben tam anlamıyorum bu işi evet diyebilecğim şeylere zaten yapamam galiba onu yada ben yanlışmı anlıyorum olayı.. atıyorum canım dışarı çıkalım mı diyor ben hayır canım ben evde böyle iyiyim mi diyeceğim:)
neye hayır yani....Kötü Kazen:eek:klava::eek:klava:kafamçokkarıştı

bence bu kaçan kovalanır lafını ancak bekarlar uygular. bir senelik evliyim. Çıkarken kaçtım kovalandım ama evliyken yapamıyorsun zaten. kaçsan bile kovalayan eş bir süre sonra yoruluyo sırnaşık şey

yahu sırf hayır diyeceğim diye de hayır mı diyeceğim şimdi ben tam anlamıyorum bu işi evet diyebilecğim şeylere zaten yapamam galiba onu yada ben yanlışmı anlıyorum olayı.. atıyorum canım dışarı çıkalım mı diyor ben hayır canım ben evde böyle iyiyim mi diyeceğim:)
neye hayır yani....Kötü Kazen:eek:klava::eek:klava:kafamçokkarıştı

tabiki seninde istediğin şeyleri yapmayı teklif ederse hayır demiyceksin canım.benim demek istediğim sırf o istiyo diye evet dememekyerimseniben

ben kaçarım arkadaş!!sırnaşık şey peşimden gelirse kendi bilirrnaniknanik

hakkaten nazlı olmak,her istediğine "he" dememek gerek.mesela biz tartışsak sonunda ben ya susarım.saatlerce konuşmadığımı bilirim,inat var tabi bide ya.sonra haklı da olsam haksız da kendini o affettirmeye çalışıyo..:1rolleyes:.biz biraz garip bi çiftiz zaten ŞenizŞeniz:asigim::asigim:

tabi kaçan kovalanır ama insan sevdiine kıyamıyor ki...hayır dediklerim de oldu gerçekten peşimden koştular hala koşan var ama sevmiyorum ki..sevdiğimede kıyamıyorumm napcam bn yaa...

bence burda önemli olan özsaygı sahibi olmak.yaranıcam kendimi sevdiricem diye uğraşmamak.kendi isteklerini ön planda tutmak.evet demek isteyince evet de hayır demek isteyince hayır.yani kendin olarak kalmak.kendin olmaya devam etmek.biz kızlar aşık olunca erkeğin üzerinde aptallaşabiliyoruz çünkü ve bu da onları sıkıyor.kuzu gibi kızı sevmediler ilk başta sevdikleri bizdik çünkü sonra değişip kuzu gibi olmamızdan hoşlanmazlar tabiiki.

ya zaten dün bu mesajdan sonra biraz naz yapım dedim. ufak çaplı tabi. oda (fazla üstelemeyince haklı olduğunuzu anladım kızlar)küstüm bi süre görüşmeyelim dedim. oda öyle istiyorsan tamam dedi. şimdi aramıyor bende aramıyorum. ilk adımı ondan bekliyorum ama ne zaman arayacak bilmiyorum.
acaba ben arasam mı diyorum,burda yazanlar aklıma geliyor ve kendimi durduruyorum. bu site sayesinde böyle yaptığımı bilse hacker olur herhalde.

X