Aşılama İlk aşılamada hamile kalan varmı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
B

beyaz karamel

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi beyaz karamel
arkadaşlar ben pko hastasıyım bu ay aşılama yapılcak puregon iğne kullanıyorum ilk defa denenceği için tedirginim lütfen aranızda ilk aşılamada hamile kalan varsa yazsın allah hepimize ikiz bebiş nasip etsin hayırlısından sağlıklısın dan inş :emir_bebek::emir_bebek::nazar:

canim benim 2 asilamamda negatifdi ama bildigim kadariyla AYCIN&HATICE arkadasimizin ilk denemede oldu simdi hamile insallah seninkide tutar!bende 3. denemeyi ocakda yaptiricam insallah oda olmadi tup bebek allahim sonunda verecek insallah ben inaniyorum!!sende inan canim...uzulme

Bnd Eilk Aşilamasinda Tutanlar Var Bilioyrum Gördüm Yaniiiiiiiiiiiii

ben varım, şimdi 6 yaşına girmek üzere minik kelebeğim.

arkadaşlar ilginiz için teşk ederim inş hepimiz bebişimizi er yada geç kucağımıza alırız

evet canım ilk aşılamam inş son olur

benim 3 aşılamamda tutmadı fakat arkadaşımın ilk aşılaması tuttu.İnşallah seninde tutar.

arkadaslar benimde yarın olcak ilk asılamam eger bu tutmazsa ikincisini ne zaman yapıyorlar bilgiis olan varmı.pek umutlu deilimde. bende pco hastasıyım:çok üzgünüm:

akandağ canım morel çok öenmli bunu tıp bile açıklayamıyor sen olumlu düşün bak bu stres çok gereksiz, bu doğal bir süreç böyle olana kadar devam ben 6 aydır aşılama basamağına varamadım napalım :)

elinden geleni yap korkma öyle-böyle nasipse Rabbim verecek

Rabbim seni-bizi bununla sınıyor, inşallah yüzümüz kara çıkarmaz ya Rabbi

öpüyorum yalnız değilsin dualarımız hepimizin

bu arada kızlar dün hastaydım ama yine uyumadım baya bir dua ettim ibadet edemedim ne yaazık ama olsun rabbim dualarımızı kabul eder inşallah

hepimize dua ettim...:)

banada aşılama yapıldı ama olmadı.sinirlerim çok bozuk.birdahada yaptırmayı düşünmüyorum.aşılama yapıldı 10 gün sonra adet oldum. bence fuzuli. insanın sinirleri geriliyor. birde doktorum çok ümit vermişti herhalde onun için hayal kırıklığına uğradım.

banada aşılama yapıldı ama olmadı.sinirlerim çok bozuk.birdahada yaptırmayı düşünmüyorum.aşılama yapıldı 10 gün sonra adet oldum. bence fuzuli. insanın sinirleri geriliyor. birde doktorum çok ümit vermişti herhalde onun için hayal kırıklığına uğradım.

zigo sana katılıyorum...bir de benim doktorum olmayacağını bile bile ümit verdi...yani ekstradan fuzulilik...napalım...hayırlısı...

bende bugün polikistik over sendrmu ldugumu ögrendım sanırım bendede aşılama deniycekler benim merak ettiğim ılk aşılama tutmayınca ıkıncı veya ucuncu aşılamayı üst üstemi yapıyrlar yoksa aralarda bekleniyrmu

meraba arkadaşlar ben aşılama yaptırdım 10cu günüm kassıklarımda belimde ağrılarım var sarımsı bazende beyazakıntı oluyor sizce normalmi cevaplarınızı bekliyorum 15 yıllık evliyim 31 yaşındayım ilk aşılamam teşekkürler

merhaba 31 yaşında 15yılık evliyim ilk aşılamam 10.cu günüm belimde kasıklarımda ağrım var bazen sarı ve beyaz akıntılarım oluyor sizce normalmidir cevaplarınızı bekliyorum

seherim benim ilk aşılamam tutmamıştı ve dr.um 1 aylık dinlenme verdi vücut rahatlasın sinirler gevşesin diyerek şimdi ramazan bayramından sonraki ilk adetimde inşallah 2. aşılamayı yaptıracağız ve inşallah bu sefer güzel haberler alacağım

sibel aktaş aşılamadan sonra adetime yakın dönemde benimde akıntılarım çok artmıştı ancak akıntı illa ki adet belirtisi değildir. hem adet belirtisi hem de gebelik belirtisidir. sabret az zaman kalmış öğrenmene 2 gün daha geçsin kan ver inşallah güzel haberler verirsin canım

tesekkürederim meralun destegin için.insan pco hastası olunca böle umutsuzluklara kapılıyor.arastırmalarıma göre cok uzun seneler tedavi olmam gerekiyor.ama tabii allah bilir nasipse olur insallah allah hepimizin yüzüne güler.bugün yapıldı asılamam 2 hafta sonra test yaptırıcam.birde ilaç kullanmam gerekiyormuş bu dönemde.insallah hayırlı haberler verebilirim.a.s.

Meralun Sen Iğne Kullaniyormuydun.yoksa Yalnizca Ilaçlami Tedavin Devam Ediyor.

X