Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütme maratonu başlıyor:))))

Arkadaşlar lütfen ürünlerin internet adreslerini paylaşmayınız paylaşanları ise kötü içerikten bildiriniz.Teşekürler

eee peki nasıl paylaşıcaz düşüncelerimizi. ürünün adınıda vermek yasak mı?

Düşüncelerinizi ve ürün adını paylaşabilirsiniz..Bu konuda sorun yok..Ama siz bunların yanında bir de site adresi verdiniz.Bu forum kurallarına aykırı..

Ürünü herkes arama motarlarından arayıp,bulup,bilgi edinebilirler..

"St Herb nano göğüs kremi" ile ilgili bilgisi olan var mı? İnceledimde bana pek bi inandırıcı geldi. Kullanıcam inş. Zaten alınca size hemen bilgi veririm. Hoşçakalın...

aslında benim annemde kızıyo bu kadar üstüne düşme..bu sorunu paylaştığım insanlar evlenince büyür diyolar..bi bakıma öle aslında evli olupta göğüsleri küçük olan bi bayan görmedim açıkçası..ama beni en çok sinir eden kilo alınca biraz büyüyo verince küçülüyo..bide görüyorum bazen böyle incecik kızlar küçücük kalçaları felan var bakıyorum göğüsleri büyük..ee haliyle üzülüyo insan..ama benim kendi hatam yüzünden göğüslerim küçük..ta ilkokul 5de çıkmaya başlamıştı...bende utanıyodum basket oynuyodum ne biliyim ilerde buna üzüleceğimi..büyümesin diye hep bişilerle sıktırdım..şimdi hormonlarımı tekrar harekete geçirmeye çalışıyorum..bi iki beden masajla büyüttüm işte..küçe başladım..off kızlar hepimizin derdi aynı işte..ama yalnız olmadımı bilmek güzel..

nasil yani sadece masajla bi iki beden buyuttunmu? :1shok: neyle nasil masaj yaptin ole :uhm:

arkadaşlar epeydir aranızda değildim şu aralar yani bir kaç gündür göğüslerim daha doğrusu göğüs uçlarım acıyo 1 hafta önce tanıdığım aktar bana bir yağ önerdi fiyatı da çok uygun önce pek güvenemedim ama içeriğine baktım sırf yağlardan oluşuyo bi deneyim dedim ( onayıda var bu arada ) ve sanırım işe yarayacak dolgunluk hissediyorum eşimde farkında yağın ismi therma ben ilk defa duydum şuan iyi gidiyor zaman zaman size gelişmeleri aktarırım sevgiyle kalın

1 haftada gelişme var diosun yanibugün bende soruyim bakalım fiyat uygun gelirse bende alayım birde küç alıcam hadi hayırlısı bakalım

senağlamaarkadaslar benimde küçücükler artık büyümesinden geçtim azıcık toplansaydılar bari ya iki çocuktan sonra resmen sönmüş balon gibi oldular ay çok iğrençler koca karı gibi kırış buruşlar iyice nefret ettim vallasenağlamasenağlama

Tarih 3 Haziran 2008

Smyrna da maratona katılır :)))

Ben maratona saw palmetto ve çay olarak sadece adaçayı ile başlıyorum

Masaj için daha karar veremedim,ona da yakında karar vereceğim...

Bu arada göğüs altı 78,göğüs çevresi 68 :bbo: :bbo: :bbo:

şaka gibi

Son düzenleme:
bnde maratona katılıyorumm:=) küç ve rezene kullanıyorum normalde 75 bedn takıyorum ama böle bi 80 85 olmak istiyorum inş. olur:KK70: akşamları sadece rezene çayı içiyorum bakalım noolcak!

hoşgeldin aramıza...
ben imkan veremedim bu ölçüye bence yanlış ölçüyosun..
bu arada kızlar hastalığım bitmek üzere ve dolgunluk hala duruyo, annem tarafından test edilip onaylandısırnaşık şey
ders yoğunluğum da bitti artık maratona hız veriyorum, küçe de başlıycam yeniden ve ağırlık kaldırcam yupppiiiiiiiiiiiiiiiiii

zırrrr cım çok sevindim bunları duyduğuma hadı darısı gelecek ayın başına bende başlıycam yakında hastalığımı bekliyorum bu arada ağırlık çalışma sakın ağırlığı göğsü olupda sarkık olanlar çalışmalı olanıda kaybedersin eğer ağırlık çalışırsan benden sana uyarı canım

hoşgeldin aramıza...
ben imkan veremedim bu ölçüye bence yanlış ölçüyosun..
bu arada kızlar hastalığım bitmek üzere ve dolgunluk hala duruyo, annem tarafından test edilip onaylandısırnaşık şey
ders yoğunluğum da bitti artık maratona hız veriyorum, küçe de başlıycam yeniden ve ağırlık kaldırcam yupppiiiiiiiiiiiiiiiiii

zırrrrr cım hoşbulduk canım

belki ama üç defa denedim hata yok :bbo:

şimdi de başka bir değer çıktı ama ona bakacak olursam 90b olmam lazım ama değilim :bbo:

Son düzenleme:
zırrrrr cım hoşbulduk canım

belki ama üç defa denedim hata yok :bbo:

şimdi de başka bir değer çıktı ama ona bakacak olursam 90b olmam lazım ama değilim :bbo:

Canım, merhaba,göğüs altı 68, göğüs 78 olabilir mi?CADIARZU Zırrrrcım onu demek istedi sanırıma.s.

Canım ya da bizlerden farklı bi şekilde ölçüyor olabilir misin? Kom'un sitesindeki ölçme şekline baktın mı canım?

Canım, merhaba,göğüs altı 68, göğüs 78 olabilir mi?CADIARZU Zırrrrcım onu demek istedi sanırıma.s.

merhaba canım

olabilir canım ama maalesef benim gördüğüm değer öyle ve gerçekten çok tuhaf...zırr ın düşündüğü gibi değil

kom un sitesine de baktım yanlış değer diyor;herhangi bir ölçü vermiyor

Son düzenleme:
selam kızlar hepınıze basarılar:içelim: ama bana da cok garıp geldı nasıl 68 olur ustelık gogus altı 78 ken:1no2: bence kesınlıkle yanlıs olcu bence tekrar kom un sıtesıne bak bakalım... kolay gelsın.... bu arada benım de gogus ustum 84 gogus altı 76 sızınkıler ne alemde ben acaba abartıomuyum kucuklugunu yoksa herkesın mı boyle:uhm::uhm: maratona bende gırıorum sanırım yarın hadı hepımıze kolay gelsın...

selam kızlar.. a.s. bir kaç aydır bu konuyu takip ediyorum, çok ilgimi çekti çünkü benim gögüslerimde küçük.. hatta yok denilecek kadar küçük senağlama .. bu aralar çok küçük olduklarını kafama çok acayip taktım, moralimi çok bozuyor...
size asıl sormak istediğim soru:
büyütmek için ne yapmalıyım..? eski sayfaları okudum ama bir sürü şey yazıyor..
neleri kullandınız ve kesin bir sonuç aldınız..
her şeyi detayli yazarsanız çok sevinirim .. a.s.

artık büyümelerini istiyorumm yaa... :1no2:

şimdiden çok teşekkürler kızlar... :eek:

cnm alınan sonuçlar herkese göre değişiyo herhalde.. düzenli olarak kara üzüm çekirdeği yiyip büyütenler var.. bi de masaj çok etkili anladığım kadarıyla..
başlamak istiyosan k.ü.ç'e başla, bunun yanında forumda adı geçen yağlarla masaj yap.. olmadı normal bi kremle masaj yap sabah akşam. (ben şahsen kokularına dayanamadığım için öyle yaptım bi süre:eek:)
bi de üşenmezsen spor yap tabi yerimseniben