Lokosit değeri hakkında

E

ebru88_

Ziyaretçi
arkadaslar gecenlerde bitakım testler icin kan verdim hersey normal cıktı ancak bu lokosit biraz canımı sıktı normal olması gereken aralık 3.8 ile 10 arasındayken bende 3.5 cıktı internettede okudum az olmasının nedenlerini falan canımı sıktı haftaici dr a gitcem sonuclar icin ama yinede bi size soruyum dedim gecen yıl yaptırdıım testlerde biri 8.2 digeri 4.8 di.acaba bi rahatsızlıgım olabilirimi lutfen bilgilerinizi benle paylasın cok tesekkurler

slm ebru bende de aynı şey çıkmıştı yanlış anlamadım umarım kandaki beyaz hücrelerde eksiklik değil mi? bende çıkan buydu bunun belli nedenleri var sarılık karaciğer büyümesi enfeksiyon ve bazı vitamin eksiklikleri mesela bende b12 eksikliği çıkmıştı üstelik benim değerim 2. küsürdü ama korkma iyi beslenince değerin yükseliyo eğer ciddi bir sorun yoksa senin değerlerin çok düşük değil ama bence ciddi bir problem yoktur içini rahat tut
GEÇMİŞ OLSUN CANIM

canım bendede aynı sorun var. 3 senedir değerlerim hep 2. küsürlü.ama 3 senedir geçmiyor.cerrahpaşa hematoloji bölümüne gidip geliyoruz 3 senedir ama hep aynı.bu gidişle de senelerce gideceğim..

bende de aynı problem var iki senedir 3 lerde o kadar fazla test yaptırdım ki daha da sürecekk :KK43:(

merhaba ben yeşim bende de beyaz hücre 2.9 ve 2 sene önce ilik dahi alındı ama bir şey çıkmadı sanıyorum böyle yaşamaya alışacağız....

X