Sıcak çikolata(kahverengi) rengi saçlılara makyaj önerileri

M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar daha bugün boyadım saçımı sıcak çikolataya ama hemen tabi makyaj derdim başladı bu saça hangi renk makyaj uygulayabilirim sizce :uhm:

canım hayırlı olsun =))
gözler de yeşil yeşil daha bi ortaya çıkmıştır şimdi resim koysana delikafadulden Şeniz

canım, yine yeşil ağırlıklı göz makyajı ama allıkta daha şeftali tonlar kanımca güzel olur =)

toprak tonları-natirel renkler de çok güzel olur, hafif krem rengine dönük bakır rengi farlar, yeşil göze yakışır =)

benim de bir yeşil gözlü arkadaşım koyu kahve yapmıştı saçını, ondan bildim kuzum =))

canım hayırlı olsun =))
gözler de yeşil yeşil daha bi ortaya çıkmıştır şimdi resim koysana delikafadulden Şeniz

canım, yine yeşil ağırlıklı göz makyajı ama allıkta daha şeftali tonlar kanımca güzel olur =)

toprak tonları-natirel renkler de çok güzel olur, hafif krem rengine dönük bakır rengi farlar, yeşil göze yakışır =)

benim de bir yeşil gözlü arkadaşım koyu kahve yapmıştı saçını, ondan bildim kuzum =))

tşkler nisancım Şeniz
yarın makyajda yapıp fotomu çekiyim öyle koyayım resmimi sengözlerimebaksanab

cnm çok saol önerilerin için a.s.
saçımı boyadıktan sonra internetten okudum kahverengi saça her renk yakışmıyor falan yazmışlar ama yeşil yakışırsa eğer yine yeşile devam etcem
zaten her renk gözüme yakışmıyor birde saç rengim değişince daha kötü olacağını düşündüm benneyaptımki

birde toprak tonlarını denemek lazım o zaman bakır rengi falan sositososito

rica ederim güzel arkadaşum bnm :) yerimseniben

çok uçuk pembe tonları da olur bak =) far rengi olarak. onu sürünce azcık daha orta tonlarda allık sürebilersin =)

çok gusel olmuştur bence, yeşil gözlere çok yakışıyor kayfe. =)

..............

Son düzenleyen: Moderatör:
X