Dileri seyrek olanlar var m?

cicime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
105
1
42
Benim üstteki ön dişlerim çok seyrek.telle iyileşirmi yada estetik operasyonla fiyat ortalama nekadardır bilginiz varmı?

Benımde on 2 dısım baya aralık ortodontı gerekıyomus bnm altlardada aynı sorun var..

Evet telle düzelir ama estetik operasyonun fiyatı hakkında bişey diyemicem hem sabit bi fiyatı yok sorununa göre değişir :)

Eğer eksik dişiniz varsa zaman geçtikçe öndeki dişler seyreklerşir.o yüzden eksik dişlerinizi hemen yaptırın yoksa tel le uğraşmak zorunda kalırsınız..

seyrek dişler tellerle gayet iyi bir hal alıyor.. Ben de aynı dertten tel kullanıyorum şu anda... sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince cevaplayabilirim..

kız kardesımın oyleydı cocukluundan berrı dert ederdı yaptırdı lazerle kenarlara dolgu yapar gıbı dr ek yaptı on dıslere cok dogal oldu asla anlasılmıyor dr la bır gorusun

kız kardesımın oyleydı cocukluundan berrı dert ederdı yaptırdı lazerle kenarlara dolgu yapar gıbı dr ek yaptı on dıslere cok dogal oldu asla anlasılmıyor dr la bır gorusun

Çok ilginç tkamisli..Bunu ilk defa duydum :bbo: Kız kardeşin kaç yaşında öğrenebilir miyim?

bnmde öyleydi dolgu gibi ek yapma olayını bana da söykediler ama diğer dr um onun kalıcı olmadığını söyledi.en iyisi tel takmak hiç dert etme 1 yıl gibi kısa bir sürede düzeliyor sonrası inan cok güzel:)

benim de ön 2 ana dişlerim seyrekti.araştırdım .tel yaptırmayı düşünüyordum ama doktorlar bu konuda para için çok da dürüst davranmıyorlar. 1 yılda düzelir diyorlar ve yıllarca telleri çıkarttırmıyorlar.yaşa göre de düşününce çok da mantıklı gelmedi bana.hem de çok pahalı.
ben de lazerle dolgu yaptırdım hem de çok uygun bir fiyata.üstelik hiç belli bile olmuyor.geçici birşey belki ama bende daha olumsuz birşey olmadı.kırılırsa da yeniden yaptırırım.hem kendi dişlerinin bile kırılmama olasılıgı var mı ki?bu yöntemin kalıcılıgı doktora baglı.iyi bir doktor bulup yaptırın eger yaptırırsanız.

Kızlar benim sadece üst ön dişlerimde tek bi aralık var ön 2 dişimden biriyle yanındaki dişin arası biraz açık,çok gıcık oluyorum oraya,gözüme çok çirkin geliyor,dolgu dediğiniz şey nedir ki,garip görünmez mi o yaa,orda extra küçük bi diş varmış gibi? yakından flan belli olmuyor mu? dolgu yaptıran arkadaşlar bi foto koyabilirler mi?

Kızlar benim sadece üst ön dişlerimde tek bi aralık var ön 2 dişimden biriyle yanındaki dişin arası biraz açık,çok gıcık oluyorum oraya,gözüme çok çirkin geliyor,dolgu dediğiniz şey nedir ki,garip görünmez mi o yaa,orda extra küçük bi diş varmış gibi? yakından flan belli olmuyor mu? dolgu yaptıran arkadaşlar bi foto koyabilirler mi?

canım benimde dişlerim ayrıktı . 2hafta önce kablama yaptırdım . çok memnunum . dolguda çok iyi fakat benim dişlerim baya ayrıktı güzel bir görüntü olmadı . dişlerin çok ayrık değilse tavsiye ederim .

Benim üstteki ön dişlerim çok seyrek.telle iyileşirmi yada estetik operasyonla fiyat ortalama nekadardır bilginiz varmı?

arkadaşlarda cevap vermişler ama bende bildiğimi söylim dedim . 2,3 milyar arasında değişiyor fiyat . hastanelerde de 1 milyara yakın tutuyor . kablamayı tavsiye ederim hem daha uygun .

X