Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü sarı ve loreal majirel profesyonel saç boyası

arkadaşlar igora 0.22 turunculuk giderici diye bir üründen bahsetmişsiniz nasıl bişey bu boya gibi ayrıca bir uygulamama mı yoksa boya yaparken içine katılan bişey mi yada açıcı yaparken mi katılan bişey açıklayabilirmisiniz?

arkadaşlar igora 0.22 turunculuk giderici diye bir üründen bahsetmişsiniz nasıl bişey bu boya gibi ayrıca bir uygulamama mı yoksa boya yaparken içine katılan bişey mi yada açıcı yaparken mi katılan bişey açıklayabilirmisiniz?
turunculukmu varda sacında 2 3 defa kullu boyarsan kalmaz bısıy. yada sac boyanın ıcıne mavı mıx boya katcan. ozamanda yeserme yapar . bence gumüş kat gumusde katıolar... gumus boya serce parmagının ılk bogumu kadar katcan cok deıl

Merhaba kızlar ben saçımı dün palette nin 8.01 ve igoranin 0.22 si ile karıştırıp boyadım sonuç mu çok mükemmel oldu oksidasyon kremi yüzde 6 lik yani 20 vol kullandım yeşillenmesin diye bu arada saçımda boya vardı 8 tonlarında saman sarısı gibi idi ve aralarda kızılcıklar vardı çok olmasada biraz gitti o kızıl yansımalar şimdi bende cool cover aldım 8.11 bakalım dillerim gelsin boyayıp sonucu yazarım

X