Eyüp Osmanlı Park Nikah Salonu

ozlemurat

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
469
1
Kızlar herkese merhaba, biz düğünümüzü Eyüp Osmanlı Parkında kokteylli yapmayı düşünüyoruz. Acaba hiç orada nikah+kokteyl yapan var mı? Kış bahçesi hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Fiyatlar nasıl? Mekan açık hava olduğu için acaba bir problem çıkar mı? Biraz beni bilgilendirebilir misiniz? Ya da anadolu yakasında bildiğiniz bu tarz bir yer var mı nikah+kokteyl? :KK36:

Canım benim görümcemin nıkahı oldu acık alanda cok duzensız bır beledıye sızden oncekı nıkah ıcın gelenler bıle otuyor anaons yapılıp uyarılmıyor kımse takı sırasıda cok karmasık cok duzenlı olduklarını soyleymeyecegım gelın odaları ıse ayrı bır facıa kapsul oda kılma bıle yok kucuck odalar bence bıraz daha arastırın derım

Canım benim görümcemin nıkahı oldu acık alanda cok duzensız bır beledıye sızden oncekı nıkah ıcın gelenler bıle otuyor anaons yapılıp uyarılmıyor kımse takı sırasıda cok karmasık cok duzenlı olduklarını soyleymeyecegım gelın odaları ıse ayrı bır facıa kapsul oda kılma bıle yok kucuck odalar bence bıraz daha arastırın derım

cevap için teşekkür ederim mekan çok hoş görünüyodu ilk tercihim orasıydı ama cevabın fikrimi tam tersine döndürdü gerçekten kötüymüş. Çok ama çok teşekkürler :KK71:

Arkadaşlar ben perşembe günü görüştüm Osmanlı Parkla, orada 5 farklı menü var. Fiyat listesiyle beraber hepsini yazayım.
__25'lik menüsünde karışık çerez, karışık mısır & patates cips (dip sos ile), tatlı tuzlu kurabiye çeşitleri, havuçlu kek,dilim düğün pastası ve naneli limonata var. Menünün dışına çıkılırsa yada söylediğinin üzerinde davetli gelirse ekstra ücret çıkartıyolar.
__26'lık menüsünde havuç,salatalık,mısır,patates (dip sos eşliğinde), karışık çerez, mini pizza çeşitleri,sakallı çeşitleri (bu nedir bilmiyorum) kurabiye, mini karolin,meyve suyu, cola, fanta var.
__26'lık bir diğer menüde havuç,salatalık,mısır,patates,cips (dip sos eşliğinde), karışık çerez, zeytin çeşitleri, tatlı ve tuzlu kurabiye, su böreği, dilim düğün pastası, naneli limonata var.
__28'lik menüsünde karışık çerez havuç,salatalık,mısır,patates (dip sos eşliğinde), 5 çeşit kanepe, mini sigara böreği, mini misket köfte, mini patates kroket, mini meyveli tartolet, cola, fanta, soft meyvesuyu var.
Osmanlı Parkın yemekli menülerini almadık ama 30-70 arası değişiyormuş.

Biz burayı tutmak yerine Fatih'teki Gönül Davet Salonu tuttuk içimede hayli sindi. Onlar kişi başı ücret almıyolar. Paket ücreti var biz Gümüş kokteyl menüyü seçtik içinde havuç,salatalık ve ordövr tabağı var onun yanında peynir ve salam çeşitleri var, algisa dondurmalı pasta, cola,fanta, şerbetçi eşliğinde dağıtılan Osmanlı şerbetleri ve menü dışında ekler pasta ve kuru pasta çeşitleri eklettik. Üstelik bize dans kursu, evlilik eğitim semineri, esteticha hastanesinden indirim kuponu, sinevizyon gösterisi, 10 adet aile fotoğrafı, 3 saat video çekim, salon girişinde karşılama fotoğrafı daha hatırlamadığım bir dolu şeyi hediye ettiler. 300 kişi için 4500'e anlaştık. Eğer ekler pasta ve kurabiye çeşitleri olmasaydı 3500'e olacaktı ama öyle menü az göründü gözümüze. Orkestra olacak ama biz müziksiz bir düğün istedik, düğün sonuna yaklaşırken yakın akrabalarımızla kendi aramızda bir eğlence yapcaz. Çok yazdım ama yeteri kadar bilgi verdim galiba bir teşekkürü çok görmezsiniz herhalde

Osmanlı parkında normal nikah oluyormu arkadaşlar?belediye salonundaki gibi yani.benim düğünüm izmirde olucak.istanbulda nikahım olacak bir belediye salonunda yapmayı düşünüyoduk.netten buraya bakınca hoşuma gitti.bu şekilde olabilirmi fiyatlar nasıl bilen varsa bilgilendirirse sevinirim....

Osmanlı parkında normal nikah oluyormu arkadaşlar?belediye salonundaki gibi yani.benim düğünüm izmirde olucak.istanbulda nikahım olacak bir belediye salonunda yapmayı düşünüyoduk.netten buraya bakınca hoşuma gitti.bu şekilde olabilirmi fiyatlar nasıl bilen varsa bilgilendirirse sevinirim....

Canım öncelikle tüm aldığım kokteyl fiyatları yukarıda ama eğer biz sadece nikah yapcaz takı merasimi o kadar diyorsan toplamda 400'e yapıyorsun diye biliyorum. Yine kır nikahı ve kış bahçesinde kır nikahı seçenekleri var. Eğer istersen güzelde bir salonu var ama kapasitesi az salonun. Başka birşey soracak olursan cevap vermeye çalışırım. Buranın eksik yönü şu ki; oturma kapasiteleri az olduğu için sizden sonraki nikah davetlileri gelip salonda boşa yer işgal edebiliyolar sende o hengamede hiç birşey yapamıyorsun :KK50:

X