erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

oglumun resmını goruyormusun resım koydum ama oldumu bılmıyorum:CüvCüv:

kızlar benim bebegimin bitürlü kesinleşmedi cinsiyeti...12 haftda erkege benziyo dediler 15 haftada kıza benziyo dediler.16 da girdim erkege benziyo dediler.bu hafta tekrar girdim kıza benziyo dediler.pozisyonu tersmiş vede kordon bacak arasına dolmuş bu yüzden netleşmedi gitti...b öyle olan vwarmı aranızda...allah gönlümü biliyorya ilk bebegim erkek olsun çok isterim ama hayırlısı saglıklı olsunda gerisi yalan....

Son düzenleme:
haftalık olarak anlamıyorumm ama 5 ay falan sayılır erkekmıydıı seninn

haftalık olarak anlamıyorumm ama 5 ay falan sayılır erkekmıydıı seninn
6.5 aylık haftaya yedi oacaz aslında doktorlar genelde hafta hesabı yapıyorlar ewt erkek bekliyorum . cinsiyeti 13 haftadan sonra doktorlar isterlerse söylüyorlar tabi bebek gösterirse ama en kesin sonuç 20 haftada olur yani 5 aylık olunca bence

ayy cok az kaldıı ya allah hayırlı dogum nasip etsın inşallahh
:emir_bebek::emir_bebek:

ben ruyamda hep kızım oluyor emzırıyorum goruyordum bır sefer asker gorumm ama erkek bebegım sutumu almıyor kızım oluyor emzırıyorum gördum hayırlısıı

biriniz cevap yazın bari kızlar...benmkisi kızmı erkekmi acaba...rüyamda hep oğlum olmuş görüyorum...

ruyalar ters cıkar derder ama hayırlsı olsun kac aylıkkhamılesınızzz

ben 18 haftalık yani 4 bucuk aylık hamileyim...

bellı olmadımı daha cınsıyet ben 2 aylık hamıleyım dunya yakışıklısı 6 yasında bır oglum var bununda kız olmasını cok ıstıyorum ama olmaz bılıyorum kısmet işte :CüvCüv:

bi önceki sayfada yazdım canım belli olup olmadıgını kesin bişey yok...

hımm anladım yenıyım daha ya pek anlamıyıyom sayfalardan oglumun resmını ekledım goruyormusun

ben cıkıyorum size hayırlı akşamlar :teytey:

Kızım çok sakindi ama oğlum çok hareketli görünüyordu ultrasonda..

Oğlum kendini çabuk gösterdi ama kızım biraz utangaçtı galiba hep arkasını dönüyordu ..kaydirigubbakcemile3

İkiz olmalarına rağmen mide bulantısı ve kusma yaşamadım öyle pek..

Tatlı ve Çikulataya ,zeytine karşı ilgim artmıştı..

benımde ıkıtane dunya tatlısı kızım var sımdı 3 uncuye hamıleyım ve 18 haftalıgız gecen hafta dr gıttıgımde dr seklı kız gıbı ama kesın degıl dedı bundakı gebelıgımdekı degısıklık ıse kızlarım kasıklarımdaydı ve ılk haftalardan dogana kadar hep tatlı yedım hemde o bıcım yanı bunda ıse cok eksı yıyorum hemde delıcesıne ozellıkle lımon ve buda gobegımde kasıgımda hıc hıssetmedım ılk kıpırdamasını 2 aylıkken hıssettım okadar cok tembel olece yatıyor sıpam bakalım kesın cınsıyetımız bellı olunca yazarım buraya

benımde ıkıtane dunya tatlısı kızım var sımdı 3 uncuye hamıleyım ve 18 haftalıgız gecen hafta dr gıttıgımde dr seklı kız gıbı ama kesın degıl dedı bundakı gebelıgımdekı degısıklık ıse kızlarım kasıklarımdaydı ve ılk haftalardan dogana kadar hep tatlı yedım hemde o bıcım yanı bunda ıse cok eksı yıyorum hemde delıcesıne ozellıkle lımon ve buda gobegımde kasıgımda hıc hıssetmedım ılk kıpırdamasını 2 aylıkken hıssettım okadar cok tembel olece yatıyor sıpam bakalım kesın cınsıyetımız bellı olunca yazarım buraya

hamileligin farkli gorunuyo. insallah hayirli, eli ayagi duzgun bir oglun olur. benimde nur topu gibi iki oglum var ucuncuye hamileyim. iki hamileligimdede devamli midem bulandigini ve kilo verdigimi hatirliyorum , bunda ise surekli midem kaziniyor hep biseyler yemek istiyorum. kasiklarimda kipirdiyor. canim tatli istiyor. ultrasonda yine oglan dediler ama ben hala kiz diye umit ediyorum. herseyden once hayirlisi tabii:Saruboceq:.....

hiç alakası yok tatlı yedin kız ekşi yedin erkek popon büyüdü kız göbüşün çıktı erkek
3.5 ay boyunca mide bulantısı çektim
benim de biraz basenlerim çıkmıştı herkes kız dedi 4 ay kız die dolaştık sonunda erkek çıktı 4 aylıkken öğrendim cinsiyetini kimi 2. ayda öğrenen bile var
bakmayın öle şeylere hamilelerde belirti kişideden kişiye değişiyo...

X