Resim Ekledim, Fikrinize İhtiyacım Var Kızlaaarrr

300 ün altı olduğu kesin bence. yuvarlak da böyle durmuyor. damla nasıl bilmiyorum ama. çok olsa 260-275 arası bişeydir.

Son düzenleyen: Moderatör:
erry cim canım şimdi ilk fotoda muhtemelen boyundan sıkıca bağlanmiş 2. de de yan yattığı için net bişey söyleyemiyorum 3. deyse benimki o şekilde uzansam tam da o kadar. fazlası var eksiği yok. ve bildiğin gibi 320 cc.yalnız benimkiler o kadar yukardan başlamıyordur. ne kadar boyundan sıksam da o kadar yukarıda durmaz gibi geliyor. bu kadar yukarda daha feminen doğru ama yapay durmuyor mu?

zaten ilk 2 fotoda byk ihtimal fotoshop fln vardır, , ama 3. fotoğraf doğal hali ben ordaki byklüğünü sevdim ve bana 375cc veya üzeri gibi geliyor boyutları..çünkü yukardan başlıyo demişsin ya o cc büyümesiyle alakalı yani yuvarlakta cc ne kdr büyürse üstten protez olduğu o kdr çk gözüküyo ve belli oluyor.. ben de genel olarak 350 cc kdr istediğim için bu kdr bariz belli olmayacaktır diye düşünüyorum

internette menajerinin numarası var, nerdeyse arayıp bi şekilde ulaşıcam çünkü gerçekten çok merak ediyoorum.. bu göğüsleri ben beğendim ve genel olarak sizler de beğendiniz, iş cc boyutlarını Ebru Polat'a sormaya kaldı :)))))))))))) duy sesimi ebruuuu... :)))

Son düzenleme:
bunlar damla protez bence ve bende 260cc var ve bundan daha büyük,

şöyl de bi şey var cc boyutları herkeste farklı farklı duruyor çünkü meme dokusunun azlığı-çokluğu , göğüs kafesi yapısı herkeste farklı

bi de bu foto ameliyatta sonra 1. ay içinde fln çekilmiş olmalı çünkü silikon daha oturmamış, göğüsler yukarda duruyor, 3. aydan sonra protez yerine yerleşince meme altı çizgisi fotodaki gbi açıkça gözükmüyo.. o nedenle damla silikon hep böyle durmuyo, aldatıcı olmasın bu foto

Şu an benim kinin aynısı ya bu hihoyyyt kadar olur benim az daha büyük okadar

Bu arada benim 270 cc Damla aynısı yaaa şatım vallaha

270 cc okadar büyük oluyor mu ya :uhm: ya ben bu cclere fazla taktım heralde . 300den asağısı kücükmüs gibime geliyo hep

270 cc okadar büyük oluyor mu ya :uhm: ya ben bu cclere fazla taktım heralde . 300den asağısı kücükmüs gibime geliyo hep

ciddi ya. 300 ün altı diyorsunuz. bu bile gayet normal yani. ben zayıf yapıdayım. göğüs altı 72, göğüs 78cm. ve bunlar çok hoşuma gitti.

Evet canım Prof dr Ahmet Seyhan Damla Kas üstü yaptı ameliyatımı tam 1 hafta oldu 270 cc benimde aynen böle Göğüslerim ve az daha büyük bundan Çookkkkk MUTLUYUMMMMM

kas üstü bu kadar güzel oluyor muydu ya süpermiş. güle güle kullan :)) valla bayıldım.

çok büyük ve çok yapay duruyolar
ortası ayrık
bana itici geliyo bu kadının göğüsleri+dudakları

kas üstü bu kadar güzel oluyor muydu ya süpermiş. güle güle kullan :)) valla bayıldım.

Çok teşekküredrim bende inanamadım aynen böyle işte ve ilk 3 gün bakmadım biliyomusun korktum ablam ve arkadaşım kızım dediler bak görmen lazım çünkü öyle güsel olmuşki Maşallah biz bile şaştık demekten kendilerini alamamışlardı birde Damlayı yerleştirmek beceri işiymiş zormuş her doktor yapamazmış yuvarlak basitmiş darısı başına Ahmet Seyhan Doktorumun Ellerine sağlık...

bence güzel boyut..hafif büyük ama itici duracak boyutta değil bence gayet hos..vucut tipin de iriyse cok yakısır zaten daha kücügü de büyük durmaz..

bence güzel boyut..hafif büyük ama itici duracak boyutta değil bence gayet hos..vucut tipin de iriyse cok yakısır zaten daha kücügü de büyük durmaz..

ben de iriyim cnm küçüğü şu an sanki hiç ameliyat olmamışım gibi duruyo, hele ki kış geldi kalın kalın kazaklar iyice kayboldu gitti garipler :))

teşekkür ederimmm güzel yorumun içinnn...sositososito

cc boyutları kafanı karıştrmasın, 260cc bende kçk dururken başka birinde kocaman durabilir..

senin boyun kilon nasıl? göğüs altı ölçün ?

çok büyük ve çok yapay duruyolar
ortası ayrık
bana itici geliyo bu kadının göğüsleri+dudakları

bence de ben de dudaklarını beğenmiyorum

ortası için yapcak bişe yok ki cnm, o kişinin göğüs kafesiyle ilgili yani silikonun byklüğü kçklüğü çatalı etkilemiyo, altyapı varsa vücudunda silikonla büyüyünce kendiliğinden çatal da oluşuyo, yoksa silikonla göğüs çatalı oluşturamıyolar malesef...

protezleri üst ksıımdan çok belli duruyo ilk 2 fotoda bence o fotoshoptan, 3. fotoda çünkü hiç üst kısımları öyle durmuyokafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

cc boyutları kafanı karıştrmasın, 260cc bende kçk dururken başka birinde kocaman durabilir..

senin boyun kilon nasıl? göğüs altı ölçün ?

göğüs altı ölçüm 71-72
göğüs üstü ölçüm malesef o da aynı .çünkü cicişlerim yok kaydirigubbakcemile3

boyum 167 , kilom 46-47

canım benım 375 cc hıgh profıl yuvarlak ve ebrunun gıbı ırıler:)) albumde resımlerım var bı bak ıstersen

ben bakamadım resimlere :KK43: çünkü albüm görünmedi bende.arkdaşlık daveti yolladım

X