Ultherapy yaptıran var mı?

Merhaba bayanlar ben ulthera uygulamasını iki ay önce Dr Coşkun Şanverdi'ye yaptırdım. Kendisi bir tanıdığımızın burnunu yapmıştı, kendisine o vasıtayla ulaştım. Boyun ve gıdı bölgemdeki sarkmalardan şikayetçiydim. Çok memnun kaldım. Yüzüm baya toparladı. Şimdi anneme de uygulayacak.Sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Merhaba
hangı doktora yaptırdınız ve yasınız kac ogrenıbılır mıyım? Hala memnun musunuz bir de?
Ben de dusunuyorum ama ise yaramamasindan endise ediyorum. Fiyatlar da oldukca yuksek gordugum kadariyla..
Tesekkur ederim simdiden

Merhaba
hangı doktora yaptırdınız ve yasınız kac ogrenıbılır mıyım? Hala memnun musunuz bir de?
Ben de dusunuyorum ama ise yaramamasindan endise ediyorum. Fiyatlar da oldukca yuksek gordugum kadariyla..
Tesekkur ederim simdiden
Koşuyolu'nda Rinoest Klinik var.Op.dr. Coşkun Şanverdi. Orada yaptırdım. Yaşım 30 .ailede de genetik olarak gıdı sarkması olduğu için benim şikayetim de belirgindi ve çok takılmıştım bu konuya.ben şahsen çok memnun kaldım.ameliyatı falan da asla göze alamazdım.bu yöntem bana çok iyi geldi.izsiz acısız kurtuldum

Koşuyolu'nda Rinoest Klinik var.Op.dr. Coşkun Şanverdi. Orada yaptırdım. Yaşım 30 .ailede de genetik olarak gıdı sarkması olduğu için benim şikayetim de belirgindi ve çok takılmıştım bu konuya.ben şahsen çok memnun kaldım.ameliyatı falan da asla göze alamazdım.bu yöntem bana çok iyi geldi.izsiz acısız kurtuldum

Ne kadar ücret ödediniz.

Ay şuna bakar mısınız ?

Resim alıntıdır .

Ultherapy-Before-After-opt.jpg

Yüz germe ameliyatına etkili bir alternatiftir.Kırışıkların yeni başladığı hafif olgular ile orta düzey sorunlarda etkinliği daha kuvvetlidir.Cildi ileri derecede sarkmış ve kırışmış, veya göz kapaklarında aşırı torbalanma oluşmuş özellikle çok ileri yaşlardaki kişilerde ameliyat ile aynı sonuç alınmasını beklemek doğru olmayabilir.Bu kişilerde yüzün ayrıntılı incelenmesi ve hasta beklentilerinin öğrenilmesi sonucu yöntemi seçmek,ultherapy ile ne kadar fayda sağlanabileceği, ameliyatın hangi aşamada hangi bölgeye önerileceğini değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır.

Ultrasonik dalgaları aktaran uygulama başlığı, jel sürülerek uygulanacak alan cildine temas ettirilerek cilt-cilt altı dokular ekranda görüntülenir.Uygulama yapılacak bölgeye göre seçilen uygulama başlığı,cildin 1,5mm-3mm-4,5mm derinliğine ultrasonik dalgaları aktarabilmektedir.Cihazın monitöründe bu derinlikler görüntülenebilmekte ve bu alanlara hassas atışlar yapılabilmektedir.Ameliyat ile ulaşılabilen bu derinlikteki dokulara ultherapy ile ulaşılabilmekte, cildin destek yapılarında ses dalgaları ile termal değişiklikler oluşturulmakta, kollajen üretimi uyarılmaktadır.Bu sayede cilt gerilmekte ve gençleşmektedir.Uygulama sırasında ciltte herhangi bir hasar oluşmamaktadır.

Pembeetek acı hissettin mı.
Gidi sıkıntıda biraz da inceleme oldumu acaba.
Bende 12 Ocak a aldım randevu. Coşkun beye yaptırmayı düşünüyorum.
Başka yaptıran gördünüz mü orada. Ya da resimlerini falan.
Memnuniyet derecesi nasıl acaba. Az para değil cunku

Pembeetek acı hissettin mı.
Gidi sıkıntıda biraz da inceleme oldumu acaba.
Bende 12 Ocak a aldım randevu. Coşkun beye yaptırmayı düşünüyorum.
Başka yaptıran gördünüz mü orada. Ya da resimlerini falan.
Memnuniyet derecesi nasıl acaba. Az para değil cunku
Merhaba.ben diğer konu başlığında da yazmıştım anneme de yapacak diye.ona da tüm yüz boyun yaptı.biz gayet mutluyuz sonuçtan:)ben annemle gittiğimde orda bi bayana daha uygulama yapıyordu Coşkun Bey .o bayanda arkadaşının tavsiyesi ile gelmiş.uygulama öncesi sonrası resimleri de var klinikte.acıya gelince hafif iğne batması gibi.lazer benzeri bi his diyelim

arkadaşlar Coşkun beye yaptıracağım ulthera işlemini hava muhalefeti nedeni ile 1 hafta erteledim. 19 ocak günü yaptırıcam.
daha sonraki gelişmeleri anlatıcam. yaptırmak isteyenler için bilgi olsun. çünkü ben uğraşıp durdum ama internette çok bilgi bulamadım yaptıranlar hakkında.
yurt dışı sitesinde okudum. yaptıranların %77 si memnundu. umarım memnun kalırım bende.

Ben almanya goole den forumları okudum yaptıranların %90 pişman 5-6 ay sonra sarkmaların daha kötü olduğunu yazmışlar, ama ne derece doğru bilemem.

Ben almanya goole den forumları okudum yaptıranların %90 pişman 5-6 ay sonra sarkmaların daha kötü olduğunu yazmışlar, ama ne derece doğru bilemem.

Aa nasil ya. Gercekten mi. Tam yaptiracaktim canim sikildi simdi. Bir kere botox yaptirdim onda da goz altlarimda sislik yapti. Estetik namina elimi attigim elimde kaliyor. Onur erola gittim. Yanak asma yapalim dedi. Ben ulthera daha acisiz, kesme yok, iz yok diye bunu tercih ettimdi.

Yaptıranların yazdıklarına göre ısıtarak içerde yaglar eritildigi için o bölgelerdeki deri sarkmasi oluyor, benim anladigim bu 5-6 ay sonrasında sarkmalardan dolayı daha yasli göründüklerini yazmislar. Ben bu islemi yaptirmadim sadece forumlardan okuyup aldigim bilgi, ne derece dogru oldugunu bilmiyorum.
İyice arastirmakta fayda var, doktorlar hep olumlu taraflarini anlatip olumsuz olan kismini söylemiyorlar.

Yaptıranların yazdıklarına göre ısıtarak içerde yaglar eritildigi için o bölgelerdeki deri sarkmasi oluyor, benim anladigim bu 5-6 ay sonrasında sarkmalardan dolayı daha yasli göründüklerini yazmislar. Ben bu islemi yaptirmadim sadece forumlardan okuyup aldigim bilgi, ne derece dogru oldugunu bilmiyorum.
İyice arastirmakta fayda var, doktorlar hep olumlu taraflarini anlatip olumsuz olan kismini söylemiyorlar.

Realself de 1 yıl sonrasını okudum.bahsetmemisler öyle.
İyi araştırmak lazım diyordunuzda nereden araştıracağız. Türkiye'de yaptıranlar yazmamış i 1 yıl sonra nasıllar.
Peki iple kas ve yanak asma hakkında bilginiz var mı. Onu mü yaptırsam.

Realself de 1 yıl sonrasını okudum.bahsetmemisler öyle.
İyi araştırmak lazım diyordunuzda nereden araştıracağız. Türkiye'de yaptıranlar yazmamış i 1 yıl sonra nasıllar.
Peki iple kas ve yanak asma hakkında bilginiz var mı. Onu mü yaptırsam.
Valla ben ulthera yaptıralı 3 ayı geçti.hiçbir şikayet yaşamadım. Cerrahi işlem yüzde özellikle boyunda ve kulak kenarlarında iz bırakıyor.bir de oldukça meşakkatli ve sonrası zor. Ben herzaman önce ameliyatsız olandan yanayım. Ben yasım ilerledikçe sarkma da artarsa yüzümün diğer bölgelerine de yaptırıcam

Valla ben ulthera yaptıralı 3 ayı geçti.hiçbir şikayet yaşamadım. Cerrahi işlem yüzde özellikle boyunda ve kulak kenarlarında iz bırakıyor.bir de oldukça meşakkatli ve sonrası zor. Ben herzaman önce ameliyatsız olandan yanayım. Ben yasım ilerledikçe sarkma da artarsa yüzümün diğer bölgelerine de yaptırıcam

Pembepetek kimbilir Alman forumlarında okumuş. 1 yıl sonra daha fazla sarkma oluyormuş. Yaptıranların hemen hepsi pişmanmiss.
3 ay sonra zaten yüz en iyi haline geliyor sanırım. Ama 1 veya 2 yıl sonra nasıl olacak. 1 yıl onçe yaptıranda çıkmıyor ki bilgi alalım.
Tam bu c.tesi gidip yaptırıcaktim duyunca moralim bozuldu. Tüm yüz ve boyun yani gidi istiyordum.simdi acaba sadece boyun yaptırıp 1 yıl beklesem sonra mı yüze yaptırsam diyorum.

arkadaşlar hiç 1 yıl önce , 7-8 ay önce ulthera yaptıran yok mu?
ben haftasonu yaptırıcam. eşim az para değil faydası olacak mı diye söyleniyor.
bilgi istiyorum lütfen. dünya para verip bir de daha fazla sarkarsa diye korkmaya başladım.
bir kaç yıl sonra ki durum nasıl acaba?

Dikkat ettim ultherapy yaptırdım dıyenler yenı üye olmuş ve bır tek Coşkun şanverdı ve ultherapy ile ilgili yazmışlar. Valla soru işaretimoluştu bende ???

THERMAGE GİBİ BİR ŞEY Naci Çelik'in yerini aradıgımda seans ücretinin kk'ya oluru 3150$ takriben 5.500tl civarı ee geçerlilik süresi ne kadar :sadece 2yıl
ozon terapimi yaptırırım somon dna yüz vitamin düzenli kabin bakımlarımı yaptırırım ki bunları takip ettigim sürece kolejen kaybı enaza i,necektir kırışıklıklar,sarmalar olabildigince ötelenecektir
birgün gerçekten ihtiyaç hissedrsem gider mini germe yaptırırım hakketen ömürlük sonuç alırım cihazlardan faydalan dünya bir paralar ver 3 5 yıl sonra olan sorunlar artarak geri gelsin

Aynen öyle, daylight a katılıyorum! Ben yıllar önce thermaj yaptırdım bi sürü paraya, üstelik 1 saat işkence çektim uygulama esnasında ama asla vaad edilen sonucu alamadım. Üstelik sonra zararlı olduğunu duydum, kolejeni uyarırken öte taraftan lazer derindeki deriyi besleyen kılcal damarları yakıp tahrip ediyormuş üstelik. Birdaha düşünün derim....:2::2::2:

X