Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier Olia Serisi kullanan?

boya ıle acmaya calıstıkca daha cok yanar dıyorlar . acıcıcmı cok yakıo boya mı :KK70: şimdi ?

Kesinlikle açıcı ama boyayı hemen pat diye üst üste bir günde bikaç kez boyarsan tabiki boya ama yavaş yavaş 1er 2 şer gün arayla yaparsan saçlarının sağlığı bozulmaz

Kesinlikle açıcı ama boyayı hemen pat diye üst üste bir günde bikaç kez boyarsan tabiki boya ama yavaş yavaş 1er 2 şer gün arayla yaparsan saçlarının sağlığı bozulmaz

bakalmm boyamaya karar verdıgımde :)) halledcem artk. kenndımde boyayamam kıme boyatcaksam:KK43: saclarm uzun beceremem

Eki Görüntüle 876549 su renk olmustu küllü dedik 7.1 e boyadım bu oldu fılan dedıydı :S küllü dediğinizi duymadım extra küllü katardım yoksa dedi. extra lküllü nasıl katcakdı bılmıom. gri mavi fılan katılıomus heralde ondanmı katcakdıki iyice kullu gozuksun dıe. ıgrenc bı renk kulluyle alakası olmayan bı renk cıktıda ortaya :S markası garnıer deıldi belkide bilmiom :KK43:

evet canım mavi mix boyası katıyor. saçı ne renkti ki boyamadan önce?

evet canım mavi mix boyası katıyor. saçı ne renkti ki boyamadan önce?

kızın sacları küllü kumral ana renk. bı an sacımı kömur karası yappcam dedı evde boyadı sonra begenmedık hemen 1 saat ıcınde gıttık kuaföre . sacı actı 7.1 boyuom dedi öle işte. o yolladıgım resımdeki rengı elde ettık .berbattı bence. oda öyle dıo zaten. herkes ıgrenc kınalı gbı dedıydı bu renge

merak ettiğim şu ben kendi saç rengime dönmek istediğimden sordum kuaföre ne ile boyamalıyım diye 7.1 dedi ama bunun 7.1i sanki sarı gibi duruyor
yani diğer markaların 7sinden daha açık görünüyor resim öyle mi olur acaba? :18:

Canım şimdi ben garnier serisini kullanmadım saçlarım açık koyultmak istemiyorum korkuyorum deneyenlerin deneyimlerine bağlı olarak bi sornaki boyamada alacağım ama benim düşüncem o resim kapağındakinden koyu bi renk çıkar ortaya sonuçta doğal boyaların özelliğidir koyu verir rengi sen kendi rengime döneceğim demişsin orjinalde saçların kumralmı yoksa sarıya yakınmı? :KK16:

Canım şimdi ben garnier serisini kullanmadım saçlarım açık koyultmak istemiyorum korkuyorum deneyenlerin deneyimlerine bağlı olarak bi sornaki boyamada alacağım ama benim düşüncem o resim kapağındakinden koyu bi renk çıkar ortaya sonuçta doğal boyaların özelliğidir koyu verir rengi sen kendi rengime döneceğim demişsin orjinalde saçların kumralmı yoksa sarıya yakınmı? :KK16:

orjinal saçım bu renk canım Eki Görüntüle 876595

o zaman sen bu seriden kullanma canımm orjinalin küllü kumral senin küllü kumral alabilirsin herhangi bir markanın sana hangisi iyi geliyorsa mesela bende koleston hiç bi şekilde tutmaz paletteyi seviyorum loreal saçlarımı inanılmaz döktü

7.1 di mi numara olarak doğru mu biliyorum?

palette mi almamı önerirsin
çok teşekkürler önerilerin için canım:KK16:

7.1 di mi numara olarak doğru mu biliyorum?

palette mi almamı önerirsin
çok teşekkürler önerilerin için canım:KK16:

Canımm rica ederim yalnız her boyanın numarası farklıdır ben sana atayım resim onu al
$100_1550.jpg

$2a7g13r.jpg $SG_1368414.jpg

sonuçları da resimdeki gibi oluyor inşallah faydam dokunmuştur canım :KK16:

Ben kullanmıştım canım yurt dışında diplerim gelmişti tatilde 4-0 ile 5-0 karışık kullandım harika bir boya parlak yapıyor türkiyede bulamamıştım ama gelmiş ne güzelll :)))

kızlar baslık acamıyorum nasıl acılıo bılmıorum. o yuzden burdan bi resim yolluycam :S
$kıkkı.jpg
simdi bu sac rengı uzerıne tamamen acıcı fılan kullanmadan (sırf saclar lastik gibi olmasın die)
hangi renk boya ile boyarsak... en acık sarı tonlarını elde ederiz(küllü olmak sartıyla sıcak tonlar sevemıoruz):KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

kızlar baslık acamıyorum nasıl acılıo bılmıorum. o yuzden burdan bi resim yolluycam :S
Eki Görüntüle 877219
simdi bu sac rengı uzerıne tamamen acıcı fılan kullanmadan (sırf saclar lastik gibi olmasın die)
hangi renk boya ile boyarsak... en acık sarı tonlarını elde ederiz(küllü olmak sartıyla sıcak tonlar sevemıoruz):KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Palette 110 açıcı kullanmadan boyalı saçı açabilen tek saç boyası ve küllü de :)

anladım canım :)
Kızlar bişey daha sorucaaam . Ben bu boyanın garnier türkiye sitesine baktığımda 3-0 siyah . 1-0 ekstra yoğun siyah diye görünüyo. Orjinal sitesinde 1-0 siyah . Youtube da bi videoda kız saçlarını 1-0le boyamış çok beğendim . Ama ben 3-0 lemi boyucam 1-0lemi. Neden değişik anlayamadım ?

Eki Görüntüle 877219

Canım zaten senin saçların açık küllü sarı boyayı al herhangi boya tutar direk lorealin küllü sarısı güzel palettenin oksidanı 9luk olduğu için o biraz daha açar saçı ama çok açılmasın diyosan loreal ama senin saçına zaten her renk tutar :) ilk boyamada tam istediğini elde edemeyebilirsin ama 2.de kesinlikle tam rengi tutacaktır sevgileer :):KK16: :KK16:

canım zaten senin saçların açık küllü sarı boyayı al herhangi boya tutar direk lorealin küllü sarısı güzel palettenin oksidanı 9luk olduğu için o biraz daha açar saçı ama çok açılmasın diyosan loreal ama senin saçına zaten her renk tutar :) ilk boyamada tam istediğini elde edemeyebilirsin ama 2.de kesinlikle tam rengi tutacaktır sevgileer :):KK16: :KK16:
küllü müllü ama turuncu yansıyo gibi nıye:KK43:( höfffffffff:KK43: saol balımm:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X