Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Kızlar bugün doktorum rahim filmi istedi benden. Sadece vajinal ultrasona baktı bi problem yok dedi.ama kan testi falan istemedi. Tüplerine bakalım dedi. Sizce normal mi kan testi istemeden hemen rahim filmi istemesi.
Daha önce hiç hormonlarına falan bakılmadı mı? Ne zamandır bebek istiyorsunuz? İlk kez gittiğin bir doktor mu yaptı böyle?

Evet canım. 2.5 senedir istiyoruz olmuyor. Hormonlara bakmadan film istedi.kist miyom yok.
Sürekli gittiğin doktor mu? Daha önce takip falan yaptıysa, adetlerin düzenliyse, bir sıkıntın yoksa istememiştir belki canım.. ama tabi ki ilk hormonlara bakılıyor normalde. O zaman klomen tarzı ilaçlar falan da kullanmadın..? Yumurta takibi falan yaptı mı?

Sürekli gittiğin doktor mu? Daha önce takip falan yaptıysa, adetlerin düzenliyse, bir sıkıntın yoksa istememiştir belki canım.. ama tabi ki ilk hormonlara bakılıyor normalde. O zaman klomen tarzı ilaçlar falan da kullanmadın..? Yumurta takibi falan yaptı mı?
İlk kez gidiyorum bu doktora.adetlerim düzenli, cok sukur kist miyom yok.esimden de sperm tahlili istedi .Kafam çok karıştı. Acaba 3 seneye yaklaştı diyemi film istedi.

İlk kez gidiyorum bu doktora.adetlerim düzenli, cok sukur kist miyom yok.esimden de sperm tahlili istedi .Kafam çok karıştı. Acaba 3 seneye yaklaştı diyemi film istedi.
Ondan olabilir canım. Hani film istemesi kötü değil zaten. Eşinin de tahlili önemli. Ama bunun yanında hormonlar da önemli. Sen yine dediğini yap. Elbet hormonlara da bakacaktır. Adetinin 2. ya da 3. günü falan yapılıyor hormon testleri. İnşallah kavuşursunuz hayırlısıyla :KK68:

Ondan olabilir canım. Hani film istemesi kötü değil zaten. Eşinin de tahlili önemli. Ama bunun yanında hormonlar da önemli. Sen yine dediğini yap. Elbet hormonlara da bakacaktır. Adetinin 2. ya da 3. günü falan yapılıyor hormon testleri. İnşallah kavuşursunuz hayırlısıyla :KK68:
3 sene denemeye ilk defa mi hsg istedi genelde ilk.yilin sonunda istiyolar
Evet cnm.hormon testi istemeden direkt bunu istedi.

Kızlar bişey sorcam hsg den sonra 3. Gunum kanamam hala devam ediyor. Siz ilişkiye ne zaman girdiniz. Hsg çekildiği ay hamile kalanlar varmış sanki ben 10 gün falan giremem gibi.

Kızlar bişey sorcam hsg den sonra 3. Gunum kanamam hala devam ediyor. Siz ilişkiye ne zaman girdiniz. Hsg çekildiği ay hamile kalanlar varmış sanki ben 10 gün falan giremem gibi.
canım benim hsg de sadece ilk gün biraz kanamam olmuştu normal mi bilmiyorum ama bi doktoruna sorsan? histeroskopiden sonra ise 3-4 gün kanamam oldu (tüplerimin açıldığı zaman) ilk ilişkiyi de net hatırlamıyorum ama bir hafta içinde oldu..

Ben de olmaz saniyodum ama uc gun sonra normale döndü hersey iki gun kanama ucuncu gun leke gibi oldu bitti benm

Alla alla doktora sordum normal dedi benim baya adet gibi geliyor. Ama kahverengi siz de nasıldı renk

X