Saç Rengi ve Saç Boyama Evde Siyah Saç Açmak

mournful_nyx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2009
4
0
2 yıl kadar önce saçlarımı siyaha boyadım..fakat çok sıkıldım..saçımı en son 2 ay önce siyaha boyadım..fakat hiç kuaförde boyatmadım..bu yüzden boya hep akıo..kumral eski saçıma dönüyo..hiç bi zaman dip için boytmadm saçımı..hep arka ve yan tarflrı eski saç rengime dönüyo diye boyattım..benim planım şu bazı sebeplerden dolayı ancak mayısta renk deiştirebilirim..ve istediğim renk turuncu..evet çok şey istiyorum fark ettim :-)..saçlarım çok uzun..açma işlemi 200den az tutmaz..ve hem para verip hemde yaktırmak istemiyorum..bu sebeple planım şu..nisanda saçımı koleston açık küllü kumrala boyıcam..neredeyse sarı..15 gün sonra falan tekrar açık küllü..diplere değdirmicem tabi :-)..sonrada garnier tarçın bakırı..açık kahve saçta tutuyo bu renk..yani kahve olsa yeter bana..bide papatya suyu kullanıcam marttan itibaren..oda açıyomuş..bikaç kişiye sordum açılır diyolar..sizin fikriniz nedir..saçlarımı yıpratmadan bu planı uygulamak mümkün mü..ve zeytinyağı gibi serum etkili şeylerde kullanıcam..yormlarınızı bekliyorum..

açık küllü kumral hemen akacak altlarda siyahlar çıkacak yada akmasını beklemesen bile altlarda siyah var olduğundan tarçının içindeki açıcı anca kumralı akıtmaya yardımcı olacak neticede siyahın üzerinde yer yer güneşte parlayan kyu kızıllar aaa saç diplerini saymadım bile oralar siyah olmayan kumral olduğu için turuncu olacak, ben 4 gün önce siyahımı açıcı ile açmaa rağmen şuan kınalı kuzu gibi oldum 3-4 renk oldu saçlarım ,uyarayım dedim,yerinizde olsam hiç tarçını işe katmadan kumrallarla açardım sadece

öncelikli cevap verdiğin için tesekkür ederim..fakat bu saçın illa ki kahve-kumral bi tona dönmesi lazım..sizce hiç mi olmaz ya..ne biliyim bence açık küllü kumral illaki açar 2 boyamada..ve kahveye dönse yeter ayrıca siyah görünmesi mümkün değil..çünkü siyah saçta bile alttaki gerçek saçalrım görünüyo..yani kumral..ve kahve olduu zaman tarçın bakırıyla turuncu elde edebilirim diye düşünüyorum..yani düz kahvee direk turuncu..ve dipler biraz açık olsada sorun olmaz gerekirse turuncu olmadan önce küllü kumralla açınca saçım hangi renk olursa o renge boyarım..bi düşünüp yorum yapın..çok ihtiyacım var :/

rica ederim,aslında küllü yapmak siyahı açmak pek değil binevi kapatmak gibi oluyor en azından ilkinde,birkaç sefere mahsus tekrarlanınca olabilir,nisana kadar anca oturur,şimdiden başlayabilirsiniz,buraya kadar sorun yok,evet bencede turuncu olmasın,çünkü olmuyor size görünürde saç siyah gibi gelmesede varlar,ordalar,ben siyahtan bırakın kumralı orial ile açtım yüksek volümlü ve tarcın yapayım dedim koyu koyu yinede kaldı siyahlar şimdi kapansın diye küllü kumral yapacağım,evet turuncuyu karıstırmayın işinize kumrala devam daha sonra kahve vs karar verirsiniz kalacağınız renge

tesekkür ederim..ama palette açıcı öneriyolar..ve benim saçlarım çok sağlıklı..dayanır herhalde..açıldıı kadar ondan sonra bi süre kullanıp illa turuncu yapıcam..çok tesekkürler :-)..

Cnm kesinlikle siyah saça hiçbir boya yapma saçın yıprandığı ile kalır renk tutmaz ben siyah saça platin sarısı kadar açık renk yaptım hiçbi fark olmadı
en iyisi açıcı alacaksın kozmetik satan bi yerden
ben saçlarıma yetecek kadar aldım 10tl tuttu onun içine iki şişe oksidasyon veriyo ondan kattım sonra sürdüm saçıma istediğim renge gelince üstüne boyamı yaptım
yani açıcı olmadan siyahın üstüne hiçbi renk tutmaz açman gerek evde yaparsan en fazla boya ile birlikte 30tlye patlar
yani evde yapmak iyi oluyo hem saçlarım aşırı yıpranmadı benm ama yapabilceksen kendine güveniosan öle yap yerimseniben

tesekkürler..palette youn renk açıcı alıcam..ve bnm sçalrm cidden sağlklı dayanr bu işleme..artk nsl uygulanıo blmiorm..ynnda oksdsyn veriolr mı..n ypılmsı grekiosa yaparm..btincede foto koyarm :-)..

evde açmanı tavsiye etmem 120 lira harcadım acmak için sonuç hala aynı siyah boyanın sadece zamanla açılmasını bekliyecen

bende kurtulmak istiyorum şu siyahtannnnnnn denemediğim kalmadı palette yoğun renk açıcıyı denicem açılırmıı kullanlar cvp atsın ltfn

canım saçını yıpratmadan açmak istiorsan sana tavsiyem koleston peroksit eczanelerde 1 yada 2 tl hiç zarar vermio saça benimkilerde çok uzun hatta siyah hint kınası var onları bile kahveye döndürdü

cnm açtığım konuya bi bak

ben siyah boyalı saçımı açtım hiç de yanmadı kahveyi haydi haydi elde edersin.. bi ay sonra da istediğin kahve tonunu boyayabilirsin. linki oku derim.. yalnız benim doğal saçım koyu kestane.. şimdiki aklım olsa kullandığım açıcı boyayı sadece uçlara sürer diplere pek değdirmezdim.. hele ki doğal saçınız daha da açık bi renkse kesinlikle değdirmeyin derim..

kuaföre falan gerek yok.. 16 tl yeterli..

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...ce-51-ultra-acici-dogal-kahve-uygulamasi.html

Son düzenleme:
6.1 de deneyebilirsin

ancak dipler ve uçlar arasında çok az bi ton farkı olacak.. onu da kahve tonuna boyadığında ortadan kaldırabilirsin..

turuncuya gelince.. saçımı yıpratmıcam ama turuncu istiyorum diyosun.. bari bakırlı bi ton dene..

Son düzenleme:
ben palette yoğun renk açıcıyla açtım 3 yıldır siyah boyadığım saçlarımı ama kahveye kadar açılıyo bi de diplere değdirirsen turuncuya kadar açılıyo.ama ne yaparsan yap iki renk olmaktan kurtulamıyosun..en son kuaforde açtırdım en güzeli o oldu

X