Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ateş ölçer hakkında

gonulll

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
9.016
10.949
kızlar siz ne marka ne tür ates olçer aldınız.

chıcco alından ates olçer kullanan ve ya almayı dusunen bılgısı olan cevap yazabılırmi??

tesekkurler..

braun marka kulaktan ateş ölçerimiz var. kullanımı kolay,tavsiye ederim. bebeklerde baska türlü ates ölçmeyi düşünemiyorum bile, sürekli hareket halinde oldukları için çok zor. ha bir de alından ölçenler çıkmış, onlar da kullanıslı olabilir. bu arada kulaktan ölçülen ateşin yarım derece adar yüksek çıktıgını her zaman aklınızda bulundurun.

braun kulaktan ates olcerı gorumcem kullanıyor fakat kımı zaman cocuk aksı oldugunda olcmesı zorlasıyor kulaga sokuldugu ıcın.alından olcende 2,5 cm uzaktan bıle olçme ımkanı varmıs uyurken bıle olçmek cok kolay olcak.kararsız kaldım bende..

cnım bence normal ince uçlu bir derece al en iyi sonucu makattan ölçerek alabiliyorsun çünki kulaktan ateş ölçerler iki yaşından önce pek önerilmiyor doktor bize cam dereceyi önermişti birde dijitaller çok güvenilir diğil demişti

bende bu ateş ölçer konusunda çok kararsız kalmıştım
doğduktan sonra normal civalılardan aldık bi tane
sonrada normal dijital bi derece
şuan ikisinide kullanıyorum ve çok rahat ediyorum
en ii sonuç civalılar veriyo deniliyo ama tabikide dijitalller kullanmı rahat kendi ölçüyo
bence o kadar çok para vermeye gerek yok
aşağı yukarı hepsi aynı ölçüyo
hem en ii sonucu makattan olan sonuçmuş

canım ben weewell hem alından hem kulaktan ölçebilenlerden aldım aynı zamanda tarama yöntemiyle sıvı sıcaklıklarınıda ölçebilio banyo suyu mama gibi birde normal halde bıraktığında odanın sıcaklığını gösterio çok rahat kullanışlı ve garantisi çok uzun kesinlikle tavsiye ederim

civalılar cok uzun surede olcuyor.kulaktan olcenı almak ıstemıyorum.alından olcen alacagım.sızlerden tavsıye beklıyorum..
tesekkurler..

canım bende braun marka kulaktan ates olcer kullanıyorum fakat ben doktorumuza sordum alından ates olcerler net sonuc vermiyormus herzaman alında ki ates ile kulaktan olculen ates farklı cıkıyor bence en iyisi kulaktan olcer cunku ucları deişebiliyor ucunu deiştirip agızdan kulaktan en onemli si bebekte ates en net makattan ölculebildigi için ucuc deiştirip makattan olcebiliyorsun koltuk altından pek tavsiye edilmiyor cunku bebk hareketli olunca terlemedende ates fazla gozükebilir

Ben felix'in alından ölçen cihazını almayı düşünüyorum aslında 2 sn içinde ölçüyor hem sadece alında değil vücudunun her yerinden ölçebiliyorsun

fiyatıda iyi 40 lira felan heryerde

ben braunun kulaktan ölçerini sipariş verdim h..buradada indirime girmişti.
Elimde bi sürü ateş ölçer var hiçbiri sağlıklı ölçmüyo bu aldığım doktorun kullandığından
bence en iyisi braun . Bide senelerce kullanılacak bişey çok ucuz bişey almamak lazım

Bana doktorum beyine giden damarlar sol kulaktan geçer ve bu yüzden ateş sol kulaktan ölçülür dedi malum bebekken ateş yüzünden beyinde problemler oluşabiliyor (Allah göstermesin) ben kulaktan ölmeyi daha sağlıklı görüyorum ayrıca ucuz bişey alıp sık sık değiştireceğinize kaliteli bişey alın yıllarca kullanın

ben braun kullanıyorum kulaktan ölçmek en kolayı bence hemde en sağlıklısı hastanedede doktorlar dijitalle ölçüyor bebeklerimizin ateşini arkadaşımda civalılardan vardı çok ucun sürede ölçüyor çocuğun ateşi olduğunda onumu bekliyceksin en iyisi bunlar bence 1 kere alınıyor sonuçta hem uçları var değişiyor kendinizede bebeğinizede kullanırsınız

pr_01_3680_max.jpg

Ben dün aldım hem alından hem kulaktan ölçen. birsürüde para verdim. Fakat öyle teferruatlı bir menüsü varki delirdim. Ben bebeğim hasta iken onunla uğraşamam diye düşündüm gitiim chicconun alından makattan ve koltukaltından ölçen normal bir modelini aldım. Tek bir düğmeye başıyorum ölçüyor. En son ölçüsünüde açar açmaz gösteriyor. E maksat bu değilmi zaten. teferruata ne gerek var.
Bu arada 8 tl ye aldım.

Son düzenleme:
pr_01_3680_max.jpg

Ben dün aldım hem alından hem kulaktan ölçen. birsürüde para verdim. Fakat öyle teferruatlı bir menüsü varki delirdim. Ben bebeğim hasta iken onunla uğraşamam diye düşündüm gitiim chicconun alından makattan ve koltukaltından ölçen normal bir modelini aldım. Tek bir düğmeye başıyorum ölçüyor. En son ölçüsünüde açar açmaz gösteriyor. E maksat bu değilmi zaten. teferruata ne gerek var.
Bu arada 8 tl ye aldım.

merhaba benim de elimde buna benzer bi derece var sedece markası ayne değil bu aldığın kaç dakikada ateş ölçüyor benimki en fazla 2 dk da ölçüyor ama yine de bebeğim durmuyor o kadar seninki nasıl acaba

ben braun kulaktan ölçer kullanıyorum 2 saniyede sonuç veriyor çok memnunum eltimde chicco alnından ölçer kullanıyor ölçüm süresi daha uzun ve kızı durmuyor

ben omron kulaktan ölçer kullanıyorum çok memnunum 1-2 saniyede ölçüyo, braununkini alcaktık ama omron sadece sağlık ürünleri ürettiği için daha iyi demişti satıcı 70 ya da 80 tl diye hatırlıyorum.normal dereceyle çok zor olur bence

ben de braun unkini kullanıyorum cok memnunum hastanede de braun kullanırdık. yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta var:

Kulaktan ateş ölçerler vücut sıcaklıgını her zaman yarım derece yüksek gösterir. aklınızda bulunsun.

ben de braun unkini kullanıyorum cok memnunum hastanede de braun kullanırdık. yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta var:

Kulaktan ateş ölçerler vücut sıcaklıgını her zaman yarım derece yüksek gösterir. aklınızda bulunsun.

evet canım bende bılıyorum fazla olctgunu.
tesekkurler..

X