Sivilceli Ciltler Sivilce ve izleri için %100 çözüm lütfen bakın çok önemli (sadece 1 sabunla)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

ua12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2012
158
1
merhaba 6 yıldır sivilce problemlerim özellikle izler ve sorunun kaynağına indim sivilce neden çıkar vücudun fazla sebum(yağ) üretmesi sonucu cild ölü deriyi dışarı atar bunun çözümünü hepimiz kurutmak sandık ama aslında bilmiyoruz ki cilt kuruyunca dışardan tehlilere açık olur cildin neme ihtiyacı var bu nem yağ değil tabi mesela su bazlı nemlendiriciler bephanten krem öğle ama herkezde aynı etki vermez gelin bu soruna birlite çözüm bulalım ben yok sabamed yok kükürtlü yok killi sabun denemediğim sabun kalmadı ama çözümü buldum bu sabunlar cildi çok geriyor ve sonucunda kırmızı lekeler ve sivilce sorunu yapar cildin nemsiz kalması halinde farklı cilt problemleri ortaya çıkar kullandığım şeyleri duysanız aslında 15 lira yeterliymiş biriktirsem laptop bile alıdım kendimi salak gibi hissettim güzzelliyin bu kadar bsit olduğunu bilmezdim ama yüzüm yavaş yavaş geçiyo giden para olsun geçsinde herneyse ahmet marankinin yazdığı şeyi okudum ve uyguladım sonuçlar nasılmı cildi kurutmayan nem dengesini sağlayan tamamen saf 100 kayısı çekirdeği ve zeytin yağı ile yapılmış içinde hiç kimyasal katkı bulunmayan tek sabun reklam yapmak yasak ama tamamen beğendiğim ve bu derdi kimse çekmesin diye söylüyorum doğacı kayısı sabunu bol miktarda a vitamini yüzü kurutmadan sivilce ve lekeleri ölü deriyi atıyo cilde gerekli nemi sağlıyor sabah akşam bu sabunla yıka haftada cildin kuru ise 1 yağlı ise 2 defa kil maskesi 2 çorba kaşığı kile 1 çay kaşığı kayısı yağı veya çekirdeği yağı bir çay kaşığı elma sirkesi dök ardından 1.5 çorba kaşığı gül suyu tabi bunu yapmadan önce buhar banyosu ardından kayısı sabunu ile yıka sonra 1.5 çorba kaşığı gül suyu iyice karştır kıvam sıvı olursa kil katı olursa gül suyu ekle kuruma süresine göre 20-30 dk beklet ılık su yada ılık limonlu su ile yıka pamukla sil sebze meyve ağırlıklı beslen 1-2 ay hayatla bağını kopart yani yağlı beslenme abur cubur yeme çay yerine yeşil çay iç dengeli beslen sofraya oturdunmu tek tatlı yiyip kalkma hepsnden ye bol su iç ve bu maskeyi yaptıktan sonra gece uyumadan 1-2 saat yap salata yap havuç yeşillik salatadomates soğan yap ye sonra iyi bi nemlendirici sür yat he bide yatmadan ballı süt iç çörek otu yağıda ye kara ciğere çok iyi biliyorsunuz ki toxinleri kara ciğer atıyo yat sabah kalktığında sabula yıka ve değişime bak1 ay sonra ve eski haline bak yüzümü bende hep hep kurutan sabunla yıkadım ama yüzümü gerdi ve kuruttu ama yüzüm zaten yağlı bide kuruyunca daha fazla sebum salgıladı ve sonuç berbat garanti 1-2 ay içinde düzelmyi görüceksiniz geçmese bile tamamen çok az kalıcak o kadarda var herkezde kafama bile takmam

Ben sudocream kullandım cok sükur artık izlerimde azaldı 3 ay kullandım simdi sadece allik surup çıkıyorum dışarı senelerce gecmemişti isterseniz bide onu kullanın 1 kutu krem yetecektir

Ben sudocream kullandım cok sükur artık izlerimde azaldı 3 ay kullandım simdi sadece allik surup çıkıyorum dışarı senelerce gecmemişti isterseniz bide onu kullanın 1 kutu krem yetecektir

bence sivilce ve izleri için en iyisi güzel bir kil maskesi yap sabah akşam kayısı sabunu ile yıka a vitamini veriyo cilde ölü deriyi atmak ve cildi pürüzsüz yapmanın en gerekli vitamin a vitamini kil de gözenekleri sıklaştırır gül suyu ile tonikle ne iz nede sivilce

doğacı kayısı sabunu doğacı markalı al çünkü onlar kayısı çekrdeği yağı ve zeytin yağı ile yapıyo ve tamamen saf %100 doğal kullanıyolar haftada 2 kezde kil maskesi yap cildin çok yağlı ise nemlendirici kullanmanı tavsiye etmem çünkü sabun kurutmuyo

Benimde yüzümde kırmızı sivilce lekeleri var. Onlar için denemediğim şey kalmadı diyebilirim. Bu dediklerini uygulamayı düşünüyorum aslında. Geçenlerde pişik kremi kullanmaya başladım ve işe yarıyor sanki. Demet Evgar ve Rihanna gibi bir çok ünlüde bu pişik kremini kullanıyormuş. Ben öyle duydum. eheh.:KK1:

Benimde yüzümde kırmızı sivilce lekeleri var. Onlar için denemediğim şey kalmadı diyebilirim. Bu dediklerini uygulamayı düşünüyorum aslında. Geçenlerde pişik kremi kullanmaya başladım ve işe yarıyor sanki. Demet Evgar ve Rihanna gibi bir çok ünlüde bu pişik kremini kullanıyormuş. Ben öyle duydum. eheh.:KK1:
ben pişik kremi kulandım ama çok fazla etkili olmadı. yeni oluşan sivilce lekelrindeki kırmızlığı biraz geçirdi ama eski lekelere hiç faydası olmadı.

kardeş başım ağrı girdi okurken, senin klavyende virgül nokta tuşları olmadı bi enter tuşu yok mu

tabi, yine de saol .. :))

bence sivilce ve izleri için en iyisi güzel bir kil maskesi yap sabah akşam kayısı sabunu ile yıka a vitamini veriyo cilde ölü deriyi atmak ve cildi pürüzsüz yapmanın en gerekli vitamin a vitamini kil de gözenekleri sıklaştırır gül suyu ile tonikle ne iz nede sivilce

killi sabun ve kükürtlü sabun cildi kurutuyor soyuluyor falan ama gül suyu da siyah nokta yapıyor diyorlar

sırtımda sivilce var bi çare bulamadım yaa :KK43:

sırtın için bnmde vardı eczanelerde suya atınca kabaran bi aspirin var adını unuttum bi su bardağının yarısı kadar doldurun içine atın aspirini pamukla fazla bastırmadan o suyla iyice silin sivilceleri silin o suyla haftada 2 kere yapabilirsin çok etkili yüzün içinde yapabilirsin derinlemesine temizlik

arkadaşlar her yerde maliyeti de oldukça ucuz bu sabunun ve çok iyi geliyor özellikle yağlı ve karma ciltlere. ben her akşam yıkayıp yatıyorum çok gelişmeler gördüm bir de gül suyu kullanıyorum başka da hiç bir sey sürmüyorum yüzüme. çok maskeler jeller tonikler denedim bi sonuç alamadım şimdi sadece bu iki ürünle mutluyum tavsiye ederim :))

Pişik kremi :) garip doğrusu :) kremi nasıl kullanyorsun bende kullanmayı düşünüyorum nasıl uyguluyorsun yüzüne ?

yazık ya yuzunuze oyle kımyasallar surmeyın bı yandan yaparken dıger yandan yıkıyorsunuz en guzelı dogal sabun kullanmak benimde cildimden yana cok sıkayetım vardı sımdı kendı yaptıgım dogal sabunları kullanıyorum yuzum harıka oldu yumusacık

sırtımda sivilce var bi çare bulamadım yaa :KK43:
Canım sırtındaki sivilcelerin en iyi ve tek çözümü LR ın Microsilver serisidir. Alman kalitesiyle üretilen kremlerin şimdiye kadar hiç ölümsüz sonuçlarına rastlanmadı.. Ben bir Lr iş ortağıyım. İstersen sana bu kadar ok Buda whatsapp tan yardımcı olabilirim. 0507......

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben 1 hafta falan her akşam yatarken kullandım sabah da yıkadım yüzümü ama bir faydasını göremedim ya da ben mi dikkat etmedim acaba kısa zaman mı kullandım siz ne zamandan itibaren etkisini görmüştünüz

X