Orijinal tester parfüm satan yerler ve online siteler

Benim favorilerim bunlar, sizce hangi parfüm ?

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
Bunlar orijinalse fiyatlar gayet iyi.
Piyasa fiyatı 200-250 lira ama bikaç sene önce ben burda 200 liraya görüyodum Euphoria'yı,Kıbrıs'ta havaalanında aynı parfüm aynı boyutta 80-90 liraya satılıyodu.Türkiye'de niye 2-2,5 katı ona bi bakmak lazım.Makyaj ürünleri,kozmetikler de öyle.Amerika'da 5-10 dolar olan ürünler burda 80-100 lira.Adamların yarım saat bi saat çalışıp aldıklarını biz 1-2 gün çalışarak alıyoruz,deli oluyorum ben bu duruma senelerdir.
Bu tarz yerleri bilenler paylaşırsa iyi olur.Hiç bu şekilde almak aklıma gelmemişti benim:)

Bunlar orijinalse fiyatlar gayet iyi.
Piyasa fiyatı 200-250 lira ama bikaç sene önce ben burda 200 liraya görüyodum Euphoria'yı,Kıbrıs'ta havaalanında aynı parfüm aynı boyutta 80-90 liraya satılıyodu.Türkiye'de niye 2-2,5 katı ona bi bakmak lazım.Makyaj ürünleri,kozmetikler de öyle.Amerika'da 5-10 dolar olan ürünler burda 80-100 lira.Adamların yarım saat bi saat çalışıp aldıklarını biz 1-2 gün çalışarak alıyoruz,deli oluyorum ben bu duruma senelerdir.
Bu tarz yerleri bilenler paylaşırsa iyi olur.Hiç bu şekilde almak aklıma gelmemişti benim:)

Ben en son erkek arkadaşıma aldım euphoria intense daha önce orijinalini almıştım doğum gününde karşılaştırdım herşeyi aynı şişeleri barkodu kapağı kokusu kalıcılığı gözünün kapalı güvenerek alabilirsiniz .

bende sizin gibi düşünüyorum arkadaşın önerdiği ahmety1976 satıcıyada mesaj atıp aynı soruları sordum ondanda cevap alamadım.ama anlayamadığım durum 2000-3000 parfüm satıp bu kadar olumlu yorum nasıl alıyorlar.bir arkadaşım almış parfümün kalıcı olmadığını şişesinin orjinal ama parfümün kesinlikle sahte olduğunu söylüyor.bende denemek için kısa bir süre sonra kullandığım parfümü alıp size fikrimi söylerim.

Canım ben burda satıcı değilim, alın diye de kimseyi zorlamıyorum adamın müşterisi belli zaten kimbilir günde kaç tane mesaj alıyordur ürünlerinin orijinal olup olmadığına dair. Benim arkadaşımın babası gümrükte çalışıyor ve imha edilmesi gereken yüzlerce parfümü alıyor (ücretsiz) ve 20 30 tlden tanıdıklarına satıyorlar. Böyle bir durum söz konusu olabilir. ben de çok yerden parfüm denedim ve sahteyi, orijinali ayırt edebileceğimi düşünüyorum. En kötü ihtimalle içinize sinmese bile DP den Bargellodan çok çok iyi oldukları kesin. Zaten bilgilerde de istediğiniz yere kontrol ettirebilirsiniz diye yazıyor geri iade de alıyor benim beğenmediğim parfümü geri gönderdim yenisini yolladı. Yani diyeceğim size kalmış isterseniz başlangıç olaak bir ikitane deneyin ben zamanında 7 8 tane aldım daha yenisini almaya fırsat olmadı. Arkadaşımdan da 2 tane aldım benim kotam doldu :21::21::21::21::21:

Bahsettiğiniz satıcı orjinal ürünler satmıyor bence.
Ne kadar testerda olsa o fiyatlara satılmaz.
Olumlu yorumlarada itibar etmeyin derim.
Gittigidiyorda sahte mac ürünlere o kadar olumlu yorumlar var ki aklım almıyor gerçekten.

Sahte parfüme 40-50 tl para vereceğime doldurma parfüm kullanmayı tercih ederim.
En azından orjinal diye kendimi kandırmam.

gayet yerinde sorular sormuşsun,dediklerin de çok mantıklı. hiçbirinin sana dönüş yapmamış olması da olayı açıklıyor zaten En Büyük TÜRKİYE

Ben sadece yardımcı olmak istedim sizlere, Çünkü Türkiye de ciddi şekilde kazıklanıyoruz kozmetik ürünleri konusunda. şüpheleriniz varsa almayın yorumda yapmanıza gerek yok çünkü benim bişey kanıtlama gibi bir amacım yok sadece yardımcı olmak :KK34:

Bahsettiğiniz satıcı orjinal ürünler satmıyor bence.
Ne kadar testerda olsa o fiyatlara satılmaz.
Olumlu yorumlarada itibar etmeyin derim.
Gittigidiyorda sahte mac ürünlere o kadar olumlu yorumlar var ki aklım almıyor gerçekten.

Sahte parfüme 40-50 tl para vereceğime doldurma parfüm kullanmayı tercih ederim.
En azından orjinal diye kendimi kandırmam.

Az önceki arkadaşa da dediğim gibi ben sadece yardımcı olmak istedim ben kullanıyorum ve kullanan biri olarak kesinlikle orijinal diyorum. Diğer sitelerden ben de aldım sahtesini de aldım gidip 200 250 tl verip orijinal parfümlerde aldım kendim de victoria secret kozmetik çalışanıyım. Siz yurtdışında 70 80 tl ye satılan parfümlere 200 300 tl verip egonuzu şişirmeye devam edin o zaman ne diyim, kazıklanmayalım diye çözüm üretmeye çalışıyorum olumsuz yorumlarla karşılaşıyorum. Arkadaşlar inanmıyorsanız almayın zaten, benimki sadece bir öneri :KK34:

bu ucuz parfüm satanların parfümlerinin hepsinin sahte olduğunu tahmin ediyorum.sanalpazar sitesinden ucuz parfüm satan bir kaç kişiye mesaj attım hiç biri geri dönmedi cevap vermedi.onlara sorduklarımı sizlerlede paylaşayim.

ben bu ürünlerin orjinal olduğundan şüpheleyim çünkü piyasa fiyatı 200-250 tl olan bir parfüm nasıl 35 tl ye satılır.tester olsa 10 tane olur bilemedin 100-200 tane olur binlerce tester sizin elinize nasıl geçiyor.tester parfümü almak bu kadar kolaymı?bide pu parfümü 35 e sattığınıza göre yurtdışı alış fiyatı kargosu sanalpazar komisyonu ödeyip kar etmeniz için bu parfümü en fazla 10 tl ye filan satın alıyor olmanız gerek bu fiyatda bana pek mantıklı gelmiyor.eğer orjinal olduğunu iddaa ediyorsanız 4-5 tane parfüm alıcam ama bunları tekinacarda tanıdık arkadaşım var ona orjinal olduğunu onaylatıp siteden onay vericem ama sahte derse kargoyu karşı ödemeli olarak size geri yollayacağım.

bu sorduğum sorular hakkında sizin düşünceleriniz nedir?

Çok yerinde sorular, hala cevap gelmedi dımı?

Ben sadece yardımcı olmak istedim sizlere, Çünkü Türkiye de ciddi şekilde kazıklanıyoruz kozmetik ürünleri konusunda. şüpheleriniz varsa almayın yorumda yapmanıza gerek yok çünkü benim bişey kanıtlama gibi bir amacım yok sadece yardımcı olmak :KK34:

Sen niye üzüldün ki öyle, teşekkür ederiz bizimle bu bilgiyi paylaştığın için belki de çok işimize yarayacak ama sorgulamak da en tabii hakkımız kazıklanmak istemeyiz. Seninle alakası yok ki :KK34:

Çok yerinde sorular, hala cevap gelmedi dımı?

yok cevap gelmedi sanırım bundan sonrada gelmez.bu arada chanel parfüm alıp denedim kokusu orjinali gibi ama ne yazıkki hiç kalıcı değil artık parfümün kesinlikle orjinal olmadığını düşünüyorum.bu arada aklıma bir soru daha takıldı bunlar testermış kutusu yok şişeler kapağı filan hasarlı ama parfümden bir damla eksik değil nasıl oluyorda bu parfüm bu şişeleri bu kadar hasarlı oluyor ama ağzına kadar dolu.

yok cevap gelmedi sanırım bundan sonrada gelmez.bu arada chanel parfüm alıp denedim kokusu orjinali gibi ama ne yazıkki hiç kalıcı değil artık parfümün kesinlikle orjinal olmadığını düşünüyorum.bu arada aklıma bir soru daha takıldı bunlar testermış kutusu yok şişeler kapağı filan hasarlı ama parfümden bir damla eksik değil nasıl oluyorda bu parfüm bu şişeleri bu kadar hasarlı oluyor ama ağzına kadar dolu.

Bence en mantıklısı bir kozmetik satış merkezine gitmek ve orijinalliğini testettirmek

arkadaşlar dayanamadım ve sonunda parfümlerimi test ettirmeye iş yerime götürdüm. Hava alanı duty free shopta çalışıyorum. Parfüm kozmetik uzmanı olan arkadaşlarıma parfümleri testettirdim kesinlikle bir sorun olmadığını söylediler, bir kaç tanesi rafta fazla bekletildiği için ömrü kısalmış renkte hafif koyulaşma varmış onun dışındakilerde sorun yoktu. Benim içim rahat artık kim ne derse desin :KK66:

Uygun fiyatlı parfüm ararken bu konuyu buldum. Ben de orjinal diye 150-200lira veremem, öğrenciyim. O kadar pahalı parfümleri nasıl o fiyatlara satıyorlar, insan şüpheleniyor gerçekten ama yine de denemek lazım. Bu siteden bahseden arkadaşa teşekkür ederim:)

zamanında öğrenciyken bende çok alışveriş yaptım bu kişiden. orijinal şişeler sahte sıvılar. kendimizi kandırmaya gerek yok. kesinlikle önermem ben. profilinde iyi yorum yapanlardan b,ride benim. tabi bu o zamanlar daha toyken yaptığım hata. şimdi bakıyorum ne aptalmışım diyorum. aynı paraya gidip açık parfüm alın, hem kendiniz kandırmamış olursunuz.

Kızlar havalimanishop sitesinden ve marjinyol.com dan alışveriş yapanınız var mıdır? sağlam siteler mi?

Son düzenleme:
Kızlar havalimanishop sitesinden ve marjinyol.com dan alışveriş yapanınız var mıdır? sağlam siteler mi?

başlıkları karıştırırken gördüm sen hiç yaptın mı canım bazı parfümlerin fiyatları bellamoladan bile uygun çok şaşırdım acaba orjinal midir:26:

Son düzenleme:
arkadaşlar sanal pazarda
urun_alin_kutu3_03.gif

Tester.Parfumeri diye bir dükkan var fiyatları 70-80 arası değişiyor. oradan parfüm alan var mı uygun mu?

X