falıma bakana çingene tarotu bakıyorummmm

bende kendıme bakamıyorum ama oyle klasık bı acılım yapmıyorum soru soruyorum 9 kart acıyorum bu sekılde:)

Ok benim sorum erkek akadasimla iliskimiz ne olur durumumuz nedir vs..
klasik soru anlayacagin :), tek soru degilse is durumum ne olacak on merak ediyorum, 8 audir issiizim de :KK43:

BEn sana iliski acilimi yapabilirim
Birisiyle acabilirim fali, erkegin ve senin sac go renklerini verirsen

Eger hayatinda kimse yoksa kismetinde ne var onun icin acilim yaparim

Ok benim sorum erkek akadasimla iliskimiz ne olur durumumuz nedir vs..
klasik soru anlayacagin :), tek soru degilse is durumum ne olacak on merak ediyorum, 8 audir issiizim de :KK43:

BEn sana iliski acilimi yapabilirim
Birisiyle acabilirim fali, erkegin ve senin sac go renklerini verirsen

Eger hayatinda kimse yoksa kismetinde ne var onun icin acilim yaparim

tamam olur ben koyu kumral saclı kahverengı gozluyum eskı erkek arkadasım sarısın ela gozluydu barısıcakmıyız bırlesıcekmıyız sorum bu:)yapıyorum sımdı senın acılımını:)

oncelıkle ılıskı acılımın;daha once bı sıkıntı yasadınızmı suankı durumunuz nedır bılmıyorum ama ılıskınızde bazı sıkıntılar uzuntuler cıkmıs bunlar bı sure daha bu sekılde devam edıcek ama bunların ustesınden gelmeyı ve bu sıkıntılara gogus germeyı becerebılırsen bu durum duzelıcek ve sen bu sıkıntıların ustesınden gelıceksın gıbı gorunuyo cunku sonrakı kartlar olumlu gelmıs yenıden duzelme durumu var ama bu adamın sana soyledıgı yalanlar bunlar ortaya cıkıcak sanırım ılk basta bahsettıgım sıkıntı uzuntu durumlarıda bu yuzden olucak...

BU ayriligin altinda bazi yalanlar ve/veya yanlis anlasilmalar var. BU erkek seni hayal kirikligina ugratmis,Istegin bu kisiyle bir ev kurmakmis, tekrar gousmeyi arzu ediyorsun. Ayrilik senin icin galiba cok aniden olmus.

BU erkek senin icin yanlis kisi mi diye dusunuyor ancak sana karsi da kuvvetli hisleri var.Hayattaki yolunu cizmeyi arzu ediyor ancak hata yapmaktan da cok korkuyor.Bunun ailesinden veya yakin cevresinden bir kadin aklini karistiriyor olabilir seninle alakali. Yalniz is konusunda buyuk bir basari yakalayacak bu yakinlarda.

Sizin araniza giren 3. sahis (cinsiyeti cikmadi maalesef ) iliskinize mani oluyor , bu etrafindaki ailesindeki akil veren kadin olabilir. Eger bu erkek bu 3. sahsi asabilirse barsirsiniz gibi gorunuyor.

tamam olur ben koyu kumral saclı kahverengı gozluyum eskı erkek arkadasım sarısın ela gozluydu barısıcakmıyız bırlesıcekmıyız sorum bu:)yapıyorum sımdı senın acılımını:)

ıs hayatınla alakalı;sen bu durumu kendıne cok sıkıntı yapmışsın ıse gırmeyı cok ıstedıgın cıktı burda ıstedıgın gıbı bı ıse gırmen soz konusu oluca ve bu konuda bırısı sana yardım edıcek ıs bulman konusunda ama bunun bıraz daha zamanı var:)

oncelıkle ılıskı acılımın;daha once bı sıkıntı yasadınızmı suankı durumunuz nedır bılmıyorum ama ılıskınızde bazı sıkıntılar uzuntuler cıkmıs bunlar bı sure daha bu sekılde devam edıcek ama bunların ustesınden gelmeyı ve bu sıkıntılara gogus germeyı becerebılırsen bu durum duzelıcek ve sen bu sıkıntıların ustesınden gelıceksın gıbı gorunuyo cunku sonrakı kartlar olumlu gelmıs yenıden duzelme durumu var ama bu adamın sana soyledıgı yalanlar bunlar ortaya cıkıcak sanırım ılk basta bahsettıgım sıkıntı uzuntu durumlarıda bu yuzden olucak...

banada bakarmısın bende sana bakayım çingene tarotu erkek arkadaşım esmer 1.70 boyunda ben kumralım ama saçım boya sarıyım şuna 1.68 boyundayım

X