Saç Rengi ve Saç Boyama Teninizin Rengine Göre Saç Rengi Önerileri

arkadaşlar ben esmer ve beyaz ten arasında bir rengim:) yani kumrallım.kafam karıştı sizce hangi renk gider?benm gibi kumrala?

arkadaşlar kimse kusura bakmasın kızıl beyaz tenlilede değil esmer tenlilerde daha güzel duruyor esmer tenliler kızıl saçla seksi olurken beyaz tenliler özellikle süt beyazlar bayrak gibi oluyor

Ben bembeyaz tenliyim ve simsiyah saçlarım var.. Aykırı renklerin daha çok yakıştığına inanıyorum :)

ben de beyaz tenliyim doğal saçlarım açık kumral kaş rengim de açık gözlerim yeşil bir ara bakır kullandım çok yakıştı şimdi kızılım biraz yaşlı gösteriyo ama o da iyi bir tek sarıya cesaret edemiyorum ama sarı saçlılara bayılırım

benim doğal saç rengim orta kestane,herkes beyaz tenlisin diyor ama soluk,sarımtrak bir beyaz tenim var. göz altlarımda çökük ve mor. şu anda çikolata kahve kullanıyorum,eskiden kızılın bakır kızıl dışındaki tüm tonlarını kullandım. koyu makyajla iyi oluyordu. eşim sarı saç seviyor,bu hafta sonu kahkül kestirmeyi düşünüyorum,saçlarım omuzlarıma yeni değmeye başladı katlı bir kesimi var. uçlarına sarı balyaj nasıl olur sizce,yoksa tek bir renge mi boyamalıyım?peki hangi renge???

arkadaşlar kimse kusura bakmasın kızıl beyaz tenlilede değil esmer tenlilerde daha güzel duruyor esmer tenliler kızıl saçla seksi olurken beyaz tenliler özellikle süt beyazlar bayrak gibi oluyor

hahaa valla yaptırmıştım bayrakmı olmuştum yaaaaaa çok beyazım birde arkadaşlar ben pembe beyaz tenim var en güzel hangi renk yakışırherkes farklı bi renge yakışmış diyo karar veremiyorum ela gözlüyüm

kızlarr lütfen ama yardımcı olun ben kumrallım sorduum kişiler bana hafif beyazmışım ben
kate-winslet-002.html
bu renk veya Kate Winslet Pictures 016 gider mi?Bilgilerinizi sabırsızlıla bekliyorum şimdiden teşekkür ederim....

Arkadaşlar ben de beyaz tenliyim, koyu yeşil gözlüyüm.. Daha önce hiç bayatmadım saçımı.. Ama beyazlarım var ve artık boyatmak istiyorum ben de.. Ama renk konusunda çok kararsızım..

Aklımda şunlar var : Küllü kumral, fındık kabuğu, kahverengi.. Sizce hangisi daha iyi olur ?

Benim tenim beyaz mavi-siyaha boyayacam gözlerimde ela süper olur...Bence beyaz tene sarı yakışmıyor soluk gösteriyor zıt renkler olmalı beyaz tene siyah saç gibi...

beyaz tenliyim sarımtrak soluk benizde deneblir orta kumral kendi saç rengim kızılın nerdeyse tüm tonlarını denedim bakır kızılıda herkez kızılın çok yakıştığını söylüyor tam tersi sarıyı yapmamı istemiyorlar bilmiyorum bu ten renklerinin keşke resmi olsaydı...verdikleir tercihlere pek katılamicam:lepi::kahve:

ben de sarımtrak soluk beyaz adam kıvamındayım, kızıllar çok yakışıyor ancak bıktım ve kendi saç rengim koyu küllü sarı rengine dönüyorum, hadi bakalım :eek:

arkadaşlar benim de kendi saçım biraz koyu kestane, kaşlarım siyah* tenim beyaz.bir zamanlar sarışınlığa merak sardım balyaj attırdım ama hiç beğenmedim çünkü kaşlar koyu olunca sarılar hiç yakışmıyo,kızıl tonlarını ve yine koyu tonları beğeniyolar bende şu an da lorealin istanbul viole var ona boyadım çok güzel rengi.Bi süre buna devam .

ya canlarım şimdii benim tenim çok beyaz ama kaşlarım simsiyahh gözler koyu kahve hangi saç rengi gider yadım:KK43:

tenin bembeyazsa istediğin her renk gider bence canım-sarı tonlarından pek emin değilim-
ama kaşları da kırdırman gerekecek elbet.
bana da çok beyazsın diyoralr ama benden beyazları var hem bazen kapkara geliyor tenim gözüme:) hoş bir daha boyamam ben saçlarımı bin pişmanım yakıyodum saçlarımı az daha :KK43:

merhabalar ben yeni üye oldum bu gruba ve iyiki de olmuşum. saçlarımı boyatmak istiyorum buğday tenliyim kahverengi gözlü ve saç rengimi açtırmak istiyorum açıkrenk saç kullanmak istiyorum yakışır mı sizce ya da buğday tenlilere hangi renkler yakışır.

bende beyaz tenliyim. uzun bi süre sarı kullandım 4 aydır bakır ve cok memnunum.[/QUOTevet katılıyorum ben de beyaz tenliyim saçlarım su anda kızıl ama aktı biraz.simdi bakır yapmak stiyorum.palettenin tarçın bakırını aldım ama daha boyamadım.
senin avatarındaki saç rengi çok güzemiş.eger sensen kendin mi boyuyosun tam olarak ne renk numarası falan yardımcı olurmusun acaba

resim koyabildim mi bilmiyorum ama bu renklerde bi bakır istiyorum. nası szce elde edbilrmiyim.saçımda kızıl var su an

X