Dudak Makyajı Golden rose 29 gnde dolgunlatran ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

twetty84

Sevmekten kim usanır...
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2009
3.154
41
golden rose un 29 günde dolgunlaştıran rujunu kullanıp memnun kalan var mı kızlarr ?

Bende bunun parlatıcısı var. Ama, bu parlatıcıyı 3 ay düzenli olarak sabah-akşam kullanmak gerekiyormuş ve açıkcası bu şekilde kullanmadım. Zaman zaman sürüyorum. Hafiften yanma hissi veriyor ama, çok etkili olduğunu söyleyemem..

güzelim goldenroseu bilmem de lipojene başladım deniyorum. eğer işe yararsa haber veririm. 2gündür sürüyorum bakalım.

golden rose un 29 günde dolgunlaştıran rujunu kullanıp memnun kalan var mı kızlarr ?

slm, ben kullanıyorum, 1 hafta filan oldu. ama hemen farkı fark ettim. annemler de onayladı. anında dolgunluk yaratıyor, çok hoş bir görüntüsü var. 1 ayda yüzde 40 kalıcı dolgunluk yazıyor, bakalım görücez. ama güzel bir ürün, rengi de çok hoşuma gitti. bi de gün içinde dudaktan silinse bile dudak nemli kalıyor, bakım ürünü gibi bi etkisi var.

bende duydum bu ürünü önce ciddiye almadım fazla ama kullanan herkes çok memnun en kısa zamanda bnde denicem bakalım.. kaydirigubbakcemile5

bende kullanalı 1 hafta oldu kızlar.şimdilik gelişme yok denecek kadar az bakalım ne olacak?

dudağımı nemlendirdiğini hissediyorum bende dudağımdan çıksa bile.aynı zamanda gün içerisinde, kk da öğrendiğim kalem egzersizinide yapıyorum 4 gündür ve biraz dolgunlaşma var :emir_bebek:

ben yazın almıştım bu rujdan ama bir faydasını görmedim sürdüğün anda biraz yanma oluyor sonra fosssss ben sadece rengi vede kokusu hoş olduğu için kullanıyorum

Bir faydasını görmedim ben.Akşam yatarken viks sürün dudaklarınıza sabah acayip dolgun oluyor.Ama geçici etkisi

arkadaşlar benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin diye yazıyorum golden rose bide sally hansenin dudak dolgunlaştırıcısını 3 ay boyunca kullandım işe yaradığını gördükçe sürekli kullandım sonra bi farkettimki üst dudağımda geçmeyen bir hissizlik ve sadee sağ tarafında ufak bir yumru hafif mor tabi çok korktum hemen bir dermotoloji uzmanına gittim kesinlikle yasakladı çok zararlı olduğunu söyledi ilaç ve krem takviyesi verdi güzel olucam derken dudaklarınızdan olmayın derim

lipojenin bakır rengi de harika şeffafı da harika kullandım ama çabuk bitti :/

Bende kullanıyorum ama sık sık değil bende hem şeffafı var hem dudak renginde olanı zaten fazla bi tonu yok...ince dudaklı değilimdir sürdümmü dahada kalınlaşıyo işe yarıyo yani...

Bende de var dudak rengi olanı,düzenli kullanmıyorum inanmıyorum da dolgunluk vereceğine ama parlatıcı olarak kullanmaya almıştım,rengi görüntüsü çok hoş hem de sürünce dolgun gösteriyor cidden,tarçın kokuyorr :)

düzenli denemez ama ben kullanıyorum bir aydır. etkisi geçici. hatta biraz tahriş etti bile diyebilirim, bugün farkettim bunu. tavsiye etmem :1no2:

daha önce hiç golden rose kullanmadım ben de buradan duyup aldım öylesine bi deneylim diye hiç bi işe yaramadı sadece hafif bi yanma hissi yapıyo bi kaç saniye sonra aynı.. anında dolgunlaştırır 3 ay düzenlide kalıcı dolgunlaştırır diyor ama bende anında da hiçbişey yapmadığı için direk çöpe atıcam :1closedeyes: çok bi para değil de yine de pişman oldum aldığıma

kesinlikle dolgunluk veriyor çok hoşuma gitti google da bir blogga birisi dudaklarının resimlerini çekip koymuş golden rose lip plumper diye aratınca çıkmıştı sanırım fikir verebilir

X