termal sauna kemer(nasıl kullanıcam)

reyyan1984

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
2.638
4
39
arkadaşlar selam nasılsınız

ben bi retmal sauna kemer aldım
inceltici jel ile birlikte

kemer hangi tarafı tenimize değecek :44:

yünlü tarafmı

yoksa deri gibi olan tarafmı

anlayamadımda ben:44:

bilen kullanan varmııııııııııı

deri gibi olan tarafı olucak benimde kemerim var çok özellikle iş yaparken çok terletiyo:KK34:

cevap için teşekkür ederim canımm

bazen yakıyo bazen hiç bişey hissetmiyorum

ortalama 4-5 saat takıyorum

ama öyle aman aman bi terlemem yok tabi :KK43:

jel olmadan kullanılsa bi işe yaramaz dimi

sende incelme oldumu ne kadar oldu

ne kadar sürede oldu ??????

cevap için teşekkür ederim canımm

bazen yakıyo bazen hiç bişey hissetmiyorum

ortalama 4-5 saat takıyorum

ama öyle aman aman bi terlemem yok tabi :KK43:

jel olmadan kullanılsa bi işe yaramaz dimi

sende incelme oldumu ne kadar oldu

ne kadar sürede oldu ??????

bende kullanıyorum jel olmadan kullanıyorum..6cm ıncelme oldu ama ben atletın userınden takıyorum ve yuruyuse cıkıyorum..
ıkı saat yuruyorum ve acayıp terletıyo..faydası var almak ısteyen arkadaslar dusunebılır.

bende kullanıyorum jel olmadan kullanıyorum..6cm ıncelme oldu ama ben atletın userınden takıyorum ve yuruyuse cıkıyorum..
ıkı saat yuruyorum ve acayıp terletıyo..faydası var almak ısteyen arkadaslar dusunebılır.

ne kadar sürede 6 cm inceldin peki bende yürüyüşe çıkıyordum termal kemerle ama bırakmak zorunda kaldım ip atlıyorum şimdi hem basen eritio ve bacak kaslarını güçlendiriyo

ne kadar sürede 6 cm inceldin peki bende yürüyüşe çıkıyordum termal kemerle ama bırakmak zorunda kaldım ip atlıyorum şimdi hem basen eritio ve bacak kaslarını güçlendiriyo

ben temmuzun 13 unde basladım kusagı kullanmaya ve hala daha devam edıyorum ama
6 cm ınceldıgım donem 13 temmuz-10 agustos aralıgıydı ama bunun yanında dukan dıyetıde yaptım..bu aralar bıras aksattım 10 gundur falan ama yararını gordum..gobek bolgesınde kullandıgım için bolgesel olarak daha yarımcı oluyo..
ip atlamakta cok faydalı..duzenlı devam etmek gerekıyo..o zaman cok faydasını goruyosun

***Reklam İçerikli Yazı***

Son düzenleyen: Moderatör:
X