En erken kacinci gunde test yapilmali

kızlar peki yanma batma acıma ağrı vb şikayetler ilk ne zaman baslıyo:) Yani tamam testi 2-3 gün kaladan baslkayarak yapalım ama ne zaman ümitlenelim:)

11 gün var bat'ıma ama ben dünden başladım tuhaf değişimler hissetmeye... şuanda midem yanıyo, ayaklarım üşüyo mesela :) artık nasıl bi psikoloji içindeysem :))) belki de adet belirtileridir, bu defa biraz daha erken başlamıştır :p

Keşke mümkün olsa... Önce regl bitsin, sonra ovulasyon günü gelsin, sonra bat yaklaşıyo mu, test yapsam mı acaba? şeklinde zincirleme devam ediyo. Duramıyoruz ki.. Ben bu adet döneminde kendime söz verdim güya düşünmicem, test de yapmıcam diye.. Valla resmen ruh haline göre değişir oldu kendime verdiğim sözler :)

haklısın ama diğer türlü kendimizi yıpratım gelecek adet tarıhı de uzuyo :KK52: bakalım bende bu ay kendime söz verdim bakalım neler olucak :KK52: hayırlısı artık canım

11 gün var bat'ıma ama ben dünden başladım tuhaf değişimler hissetmeye... şuanda midem yanıyo, ayaklarım üşüyo mesela :) artık nasıl bi psikoloji içindeysem :))) belki de adet belirtileridir, bu defa biraz daha erken başlamıştır :p

ben adetimde bile hiç bişey hissetmem. Sadece adet olduğum gün biraz huzursuzluğum olur. Bİrde 1 hafta önceden göğüslerim hassaslaşır. Ama şuanda ara ara kasıklarımda batma hissediyorum. Cok yorgun ve uykusuzum ve göğüslerimde hassas. Anlamadım ki noluyo:) Adet tarhihin 21 haziraandı. BAT da 19 temmuz:) Çok var yani daha:)

Son düzenleme:
ben adetimde bile hiç bişey hissetmem. Sadece adet olduğum gün biraz huzursuzluğum olur. Bİrde 1 hafta önceden göğüslerim hassaslaşır. Ama şuanda ara ara kasıklarımda batma hissediyorum. Cok yorgun ve uykusuzum ve göğüslerimde hassas. Anlamadım ki noluyo:) Adet tarhihin 21 haziraandı. BAT da 19 temmuz:) Çok var yani daha:)

Benim klasik adet ağrılarım var, gayet şiddetli geçen :KK43: hele kendimi hamile zannettiğim geçen ay dönem geciktiğinden oldu sanırım normalde kullandığım ağrı kesici ilaçlar sancımı kesmedi.. Dolayısıyla hissettiklerime de güvenemiyorum artık :)))))

canım hangi marka aldın bende mi alsam ama karnım sişti olmadı bu ayda sanırım:KK43:

Laboquick die bi marka canım 7 adet çok uygun geldi bana fiyatı denicem bakalım al sende belli olmaz karın şişliği bende de var :KK1:

kızlar selam nasılsınız? bugün temizlik yaptım unutmak için :KK52: batıma 2 gün kaldı adet belirtisi yok hamilelik belirtisi de yok bekliyoruz ama hem ümitli hem ümitsiz..

kızlar selam nasılsınız? bugün temizlik yaptım unutmak için :KK52: batıma 2 gün kaldı adet belirtisi yok hamilelik belirtisi de yok bekliyoruz ama hem ümitli hem ümitsiz..

belki de sende hiç belirti olmıcak öyle olanlar da var zaten olabilir en güzelini yapmışsın bak unutmak için :) ama dikkat et çok yorma kendini :KK66:

belki de sende hiç belirti olmıcak öyle olanlar da var zaten olabilir en güzelini yapmışsın bak unutmak için :) ama dikkat et çok yorma kendini :KK66:

oğlumda da belirti yaşamadım ona dayanarak biraz ümitliyim işte ama kasıklarımda ağrı var biraz da olsa. dün negatifi görünce aslında pekte inanmak istemiyorum hamile olduğuma ama bakalım göreceğiz adet günümde kırmızlar gelmezse test yapıcam son kez :)

Laboquick die bi marka canım 7 adet çok uygun geldi bana fiyatı denicem bakalım al sende belli olmaz karın şişliği bende de var :KK1:

tamam canım bakıyım bende alırım olmazsa gecen ayda göğüslerim ve karnım 1,5 hafta önceden şişmişti ondan bi yorum yapamıyorum sivilcemde cıktı ne yazıkki yaa of:KK43:

slm canım hosgeldin :KK52: sorma bende de işgüç ugrastım biraz....benim kırmızılar gitti bakalım bu ay nasıp olcak mı bebişimiz bize hayırlısı :KK52:

tamam canım bakıyım bende alırım olmazsa gecen ayda göğüslerim ve karnım 1,5 hafta önceden şişmişti ondan bi yorum yapamıyorum sivilcemde cıktı ne yazıkki yaa of:KK43:

bende sivilce bi tane var onu da kaileye almıyorum küçük çünkü :KK1:

eee kızlar hamiş olan yok mu :KK52: bana daha cok var bari size sevineyim müjdeyi verinde :KK48:

merhaba bayanlar off bende heyecanlıyım bu ay bide forumları okuyorum iyice heyecanlanıyorum artık tutamadım kendimi yazıyorum aslında beebk düünmüyorduk ama bi kez denedik 28 -25 günde falan regl ıoluyorum geçen ay 25 oldu bu ay 25i geçti bikaçta belirti var forumdakiler le tutan yoksa bende mi demeden geçemiyorum...:KK1:

X