Diş estetiği ve Dr.Çağdaş kışlaoğlu hakkında...

C

cilek.35

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cilek.35
kızlar selam üst damagımda onden 4 dişimde eğrilik var,izmirde hangi doktora gittiysem hepsi farklı bişey söyledi ne yapacagımı bılmıyorum,biri dedi tel tak,öteki dedi dişlerinden birini çekelim öyle tek tak,biri dedi 10 tanesini keselim tel takma,ne yapacagımı bılemedım tv de protez uzmanı dr.çağdaş kışlaoğlunun konuk oldugu bi tv programını ızledım belkı beni o kurtarır aranızda gidipte memnun olan yada olmayan varsa lütfen bana yardımcı olun :1shok:

• Konu Sahibi cilek.35
çağdaş kışlaoğluna ben görüşme için gittim ama tedavi olmadım...ne iyi nede kötü bişey söyleyemem...ama konu diş estetiğiyse ve maddi durum sorun değilse ben kesinlikle galip gürel e git derim..hayatın boyunca memnun kalacağın bir tedavi olur...diş çok önemli ben çok kötü şeyler yaşadım...buna dayanarak söylüyorum.....

• Konu Sahibi cilek.35
çağdaş kışlaoğluna ben görüşme için gittim ama tedavi olmadım...ne iyi nede kötü bişey söyleyemem...ama konu diş estetiğiyse ve maddi durum sorun değilse ben kesinlikle galip gürel e git derim..hayatın boyunca memnun kalacağın bir tedavi olur...diş çok önemli ben çok kötü şeyler yaşadım...buna dayanarak söylüyorum.....

maddi durum derken verebilecegım maksımum rakam 4000 tl bu fıyatlara iyi bi doktor arıyorum turkıyenın neresınde olursa olsun ama dişçi aramıyorum protez uzmanı arıyorum kı buda cok onemlı saol canım dr.galip gürelide arastırayım

• Konu Sahibi cilek.35
Bir programda gördüm kendisini dişleri kötü olan bayanların dişlerini mükemmel bir hale getiriyor.Acaba ne kadardır fiyatları çok mu pahalıdır? Giden biri var mı hiç?

• Konu Sahibi cilek.35
Ben de merak ediyorum fiyatlarını özellikle bonding uygulamasının

• Konu Sahibi cilek.35
bende fiyatlarını merak ediyorum,yeri de bağdat caddesinde :)

• Konu Sahibi cilek.35
Kimse yok mu fiyatlar hakkında bilgisi olan?

• Konu Sahibi cilek.35
Ben gittim Çağdaş Kışlaoğlu'nun kliniğinde dişlerime bonding yaptırdım ve çok memnun kaldım.
Fiyat konusunda yardımcı oluyor diye biliyorum ama yine sormakta faydar var

• Konu Sahibi cilek.35
kızlar selam üst damagımda onden 4 dişimde eğrilik var,izmirde hangi doktora gittiysem hepsi farklı bişey söyledi ne yapacagımı bılmıyorum,biri dedi tel tak,öteki dedi dişlerinden birini çekelim öyle tek tak,biri dedi 10 tanesini keselim tel takma,ne yapacagımı bılemedım tv de protez uzmanı dr.çağdaş kışlaoğlunun konuk oldugu bi tv programını ızledım belkı beni o kurtarır aranızda gidipte memnun olan yada olmayan varsa lütfen bana yardımcı olun :1shok:

dişleriniz sağlıklıysa, tek sorun eğrilikse bu dişleri (hemde 10 tanesini??) kesip kaplama yapmak bence hiç mantıklı değil. yaşınız ve durumunuz el veriyorsa ve sizin için de sosyal açıdan sorun olmayacaksa tel tedavisi en mantıklısıdır.

ben gittim memnun kalmadım.tv de daha güler yüzlü.düzgün muayne bile etmedi.bilmiyorum bu benim görüşüm

ben gittim memnun kalmadım.tv de daha güler yüzlü.düzgün muayne bile etmedi.bilmiyorum bu benim görüşüm

Yaptırıp da mı memnun kalmadınız yoksa muayene bile etmeyince memnun kalmayıp yaptırmadınız mı?

Selam, Çağdaş Bey'in muaynehanesine 1 yıl önce bu ay gittim, tedavi de oldum. Tedavim diş estetiği değildi. Dolgu ve kaplama yapılması gereken bir diş. Şöyle söyleyeyim. Öncelikle kendisi tv de göründüğü gibi güleryüzlü ve sıcacık bir insan değil. Açıkcası ilk karşılandığımda hayal kırıklığına uğradım. Muayne odasına girdim, dişlerime baktı inceledi sonra dosyama olması gereken şeyleri yazdı ve vedalaştık. Tedavi olmaya karar verdiğimde kendisinin diş estetiği hariç hiç bir şekilde diğer diş tedavilerine dahil olmadığını gördüm. Yardımcı doktor Esra Hanım diye biri var o yapıyor tüm şeyleri. Bana göre rezalet bir dişçi. İnsanın ağzına ve dudağına öyle bir baskı yapıyor ki tedavimin ertesi günü baskı yaptığı yerde zedelenmeden uçuklar çıktı. Yaptığı diş 1 yıl sonra yani bu ay düştü, tekrar gitmek zorunda kaldım (ki daha önceden bu dişimi caddebostan diş kliniğinde yaptımıştım 5 yıl boyunca düşmeyen diş 1 yıl dayanmadı) gittiğim günün ertesi günü yine uçuk çıktı. Kadın aletlerle öyle bir baskı yapıyor ki dudağa artık yeter bırakın kalkıyorum dedim nerdeyse. Yani özetle bir daha hayatta gitmem. Siz diş estetiği yaptırmadığınız sürece Çağdaş Beye gitmiş sayılmıyorsunuz. Ordaki doktor Esra hanım yapıyor işte. Dünyanında parasını verdim. Hakettiklerini düşünmüyorum.. Tavsiye de etmiyorum. Yazdıklarımı tek kelime dahi abartmadım azı var fazlası yok.

Bu kişiye dişlerimi yaptırmakla çok büyük hata yaptım. Ön dişlerimin iki yerinde değiştirmem gereken dolgularım vardı ve bonding uygulaması gerekiyordu. Ön diş olduğu için estetik kaygılarla Çağdaş Kışlaoğlu’na gittim. Sonuç tam anlamıyla rezalet. Diş rengiyle alakasız, yama gibi duran dolgular yaptı. İşlemden 3 hafta sonra dolgularda kırılmalar, dişlerimin yüzeyinde soyulmalar ve bunun sonucunda ağrılar meydana geldi. Önceki durumdan çok daha kötü bir durumda dişlerim. Sıradan bir dişçi bile çok daha iyi iş çıkarırdı. Şikayetlerimi dile getirmek için tekrar muayenehanesine gittiğimde sadece pürüzleri düzeltebileceğini bunun dışında başka bir şey yapamayacağını söyledi. Yani son derece alakasız, durumu geçiştirecek şekilde yaklaştı. Ben bir sonuç alamayacağımı görünce paramı (2000TL) geri istedim. Ancak yaptığı işin kötülüğünü gördüğü halde bu parayı vermeyi reddetti. Bu durumu telafi etmek için bana yemek ısmarlamayı, diş temizliği hediye etmeyi teklif ederek beni bir kez daha şoka soktu. Maduriyetimin giderilmesi için ısrarcı olunca beni polis çağırmakla tehdit etti. Şimdi ilgili yerlere şikayete bulunacağım. Gitmeden önce tekrar tekrar düşünün. İşlem yapmadan önce parayı alması, işlem yaptıktan sonra “bu dolguların ömrü zaten 5 sene” demesinden ne kadar etik olduğunu anlamalıydım aslında. Muayene için ilk gittiğimde yapılan işlemlerin olumsuz sonuçları olma ihtimalinden bahsetmemesi, bekleme salonunda yaşanan sorunların telafisi için tekrar tekrar gelen hastaların şikayetlerini duyduktan sonra bu kişiye dişlerimi yaptırmamalıydım. Kendisi çok para seven biri ve aldığı parayı hiçbir şekilde hak etmiyor. Bu hataya siz de düşmeyin.

X