Dudak Makyajı Dudak dolgunlaştırıcı ürünler

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

excellente

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2013
111
3
Merhaba

Dudaklara silikon yaptırmış gibi şişiren rujlar parlatıcılar veya kremler var ama hangisini tavsiye edersiniz?

Merhaba

Dudaklara silikon yaptırmış gibi şişiren rujlar parlatıcılar veya kremler var ama hangisini tavsiye edersiniz?

nane yağı kullanabilirsin veya içinde nane yağı olan parlatıcılar sorabilirsin heryere verirler ama çok yakıyor dudağı benim hoşuma gitti :KK70::KK70: ve geçici bir silikon görünümü bu tabiki dudak yağı emdikten sonra en fazla yarım saat şişik durur öyle :KK70:

yeni bişey deniyorum ben birkaç gündür hydro peptidenin dudak dolgunlaştırıcısını ve lip fusion'ın dolgunlaştırıcı rujunu aldım ikisini birlikte kullanıyorum ve cidden etkili, daha önce çok ürün denedim sally hansen vs.. hiçbir işe yaramıyorlar fakat bu yarıyor kızlar umarım kalıcı etkiside olur fakat anında şişme yapıyor ve fark ediliyor görenler dudağına ne yaptın diyorlar

Vie dore un dudak bakım serumu var çok güzel şişiriyor 28 günde kalıcı dolgunluğa ulaştırıyomuş henüz 1 haftadır kullanıyorum bayagı memnun kaldım günde 3 kere sürüyorum dolgunlaştırıyor bide dudağımdaki çatlaklarada iyi geldi tavsiye ederim.

X