Yöresel Tarif *İftar Soframız:)Gürcü Kebabı&Tepsi Mantı&Profiterol* Sponsor:Güzel Kızım

Yöresel Yemekler
bende az önce bir arkadasa senden bahsettin kuzum azmini başarını ne kaaaaa tatlı bir kızce oldugunu felan :)))))
canım 38 beden degil 36 bedenim dün 34 beden pantalon aldım oldu :) XS bendn thshrt :) ben bile kendime inanamıyorum :) kızımdanda zayıf oldum :)
:KK17::KK17::KK17:

Teşekkür ederim efenim , teveccühünüz .

Süper yaa , eşin seni tanıyamıyordur artık :KK12:

:KK17::KK17::KK17:

Teşekkür ederim efenim , teveccühünüz .

Süper yaa , eşin seni tanıyamıyordur artık :KK12:
eşim yeter artık elin yüzün bir tuhaf oldu böyle kal diyor ama ben hızımı alamadım canım tamda reglim başladı ramazandan önceki diyete aynen devam 1 hafta birde sabahları parkta yürüyüş ohhhh :) 50 olmam lazım canım sen ne lendesin bu arda 58
+8 mi hala

eşim yeter artık elin yüzün bir tuhaf oldu böyle kal diyor ama ben hızımı alamadım canım tamda reglim başladı ramazandan önceki diyete aynen devam 1 hafta birde sabahları parkta yürüyüş ohhhh :) 50 olmam lazım canım sen ne lendesin bu arda 58
+8 mi hala

Boşver beni sen :KK1::KK1:

Ramazana kadar böyle devam , sonra başlarım tekrar kısmetse .

Ya bence de sen artık eşini dinle ama çok verdin ya .50 kilo çok az yaaa

Boşver beni sen :KK1::KK1:

Ramazana kadar böyle devam , sonra başlarım tekrar kısmetse .

Ya bence de sen artık eşini dinle ama çok verdin ya .50 kilo çok az yaaa

evlendigimde 45 kiloydum canı ya
zayıfladım ama göbüş hala var onu eritmem lazım inşallah kısmet olursa ramazndan sonra ful spora devam bu arda benim sahur hazırlamam lazim seni seviyorum canım arkadasım iyi geceler iyi sahurlar :KK16: öptüm seni tabi yusufuda :KK16:

Ellerinize ve emeğinize sağlık. Yarışmada başarılar :)

Yemeklerin son halini çekmeyi keşke unutmasaydınız; çok lezzetli görünüyorlardır eminim :KK66:

X