Etsiz çığ köfte yesemmi ama çok bahartli

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
45.783
24.644
Ya ne zamandır istiyorum evin yakında oses çığ köfte salonu var yengende 13 haftalık hamile gecende yemiş etsizmis netten baktım hakketten etsiz imiş ama yogun bahsratli ya acaba zararlımı durumunu istiyorum 4 tane falan oluyo icinde birde çığ marul koyuyolar ya toksoplazma kapmiyim Allah korusun testlerimi göstermiştim ama bagislik var bya yok hiç gecirmemissin demedi
bilmem ne pozitif
bilmem ne negatif
toksoplazma negatif
enf.testlerinde iyi çıkmış demişti
sizin fikriniz ne

ben yiyorum canımm hiçte bi aksi tarafını görmedim..komagene yiyom bu arada etsiz yanii off çokta lezzetli..hamileliğimin başında midem çook bulanıyodu hep ekşi ve baharatlı şeyler istiyodu canım bende hep yedim ayranla miss gibi oluyoo..cokacimcoook
bu arada bence sağlıklı içinde bulgur var...çok baharatlı olmasınada bişiy diyemicem bende mideyle yada herhangi bişeyle ilgili problem yaratmadı canım..hem canın çok istiyosa ve kuruntuda yapıyosan bi kereden bişey olmaz sanırım

Tek sıkıntı bHrT bebeğe zarar verirmi ?birde yedim sonraki gün büyük abdestimi yaparken yanma zarar verirmi
tüp bebe benimki :)

bende yedım walla 2 kere de sucuk yedım dayanamadım su an bı problem yok yanı :teytey:

etli normaldede aylardir yemiordum zaten bide hamile oldugumu ögrendim hic yemedim...ama etsiz bol baharatli salcali yapip yiyorum....aseriyorum cünkü:))normal bisiy olmaz...

X