Doğuma Hazırlık bebek telsizi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
burda bir kaç mağzaya baktım çok pahalı fiyatları.nette daha uygun fiyata olanlar var ama hangisi iyidir bilemiyorum

Marka tavsiye edememde kesinlikle alici gucu cok olsun.Yani bayagi uzaklardan ceksin.Ben oyle yapicam cunku kaynanamla aramizda azda olsa mesafe var ve orda cekebilen bir babyfon alicam.Yoksa ne isime yararki

kızlar arçeliğin bebefonu harika hemde kameralı.bebişinizi uyurken uzaktan seyredebiliyorsunuz.tavsiye ederim.

bir de çift taraflı konuşulanlar oluyor,hani bebeğin yanına ulaşana kadar onunla konuşup sakinleştirmek içina.sbence bu özellik de çok önemliyerimseniben

kampanyalı zamanında kraftın bebefonunu çok uygunbir fiyata almıştım.sesler karşı çok hassas alt komşumun çocuğunun öksürüğünü bile duyuyorum.sanada tavsiye ederim.

ben de kraftın aldım bebe telsizi
arkadaşım kullanıyor o tavsiye etti
hem de diğerlerine göre fiyatı da uygun...
özellikle büyük evlerde şart bence...

Kafam çok karıştı alıpta pişman olmak istemiyorum.Yeni tavsiyeler bekliyoruzz....

chicco nun telsizini kullanıyorum ben doğduğu ilk günden itibaren karşı binamızdaki bebeğin ağlamasına kadar alabiliyor desem sanırım abartmış olmam :)

ben hamileyken kamerali satin almistim..sonra bi tanede hediye geldi o da kameraliydi ikisinide kullanamadim cameralilar cok cizirdiyo yani ben hic memnun kalmadim,,sonra bi arkadasimda kamerasiz olani gorunce hemen aldim avent marka simdi cok memnunum...

kızlar ben beko babytime bebefon almıştım 75 ytl ye
çok memnunum
biraz önce aldığım siteye bakıyordum bir de baktım ki 25ytl+kdv olmuş
nasıl canım sıkıldı...
almayı düşünen varsa şiddetle tavsiye ediyorum 25 ytl hiçbirşey değil,pişman olmazsınız.
site ismi vermek yasak oldugu için yazmıyorum
isteyene özelden mesaj atabilirim

bu arada almakta kararsız olan arkadaşlar eğer eviniz dublex ya da çok büyükse
kesinlikle çok lazım oluyor...
onun yattığı odada klima çalıştığı için kapısını kapalı tutuyoruz hep
telsizini açıp rahat rahat oturuyoruz diğer odada

benim evim buyuk degil ama yinede aldim kullaniyorum çokda memnunum hatta cok gerekli bisey.bir keresinde telsizin sesinin kapatmisim acmayida unutmusum mutfakta yemek yaparken bebisim uyanmis kafasindaki yastigi yuzune kapamis bagira bagira agliyor:çok üzgünüm: duymamisim kipkirmizi olmustu agliycam diye senağlamao gunden beri telsizi yanima aliyorum
benimkinin markasida tomy cok iyi.markasizlar cok cizirti yapiyor almisken markali alin derm bena.s

biz de philips var, iyi diyorlar, iyi gerçekten ama fiyatına göre öyle aman aman farlı bir özelliği yok
cızırtı falan kesinlikle yapmıyor yalnız
bir de 16 kanalı var arayıp en temizini bulabiliyorsunuz
ama sesi az gibi geliyor bana

bende bebek telsizi almayı düşünüyorum. Weewell Bebek Telsizi 800m olan bebek telsizini kullanan var mı? 800 metre çekim alanı varmış. ama cızırtı var mı bilmiyorumm.

bebek telsizi çok önemli arkadaşlar . en pahalısı olmasa da orta karar bişey alın. çünkü benim ağzım yandı. önce netten kraftın 65 lira olan bir modelini sipariş ettim. cızırtı çok fazlaydı. geri yolladım.bi de kargoyu da bana ödettiler bana 85 i buldu. sonra gittim beko bayisinden beko baby time aldım. o da ara sıra iyi çekiyor ama çoğu kez de sinyali bulamıyordu. servise gönderdik tamir edemediler. para iadesi yaptılar. şimdi pahalı bişey bakıcam. bir söz vardır ya ucuz alacak kadar zengin değilim diye. benimki de o hesap oldu

Ben kameralı olanlardan kullanıyorum arkadaşlar,markası "babycares". Elim ayagım gibi oldu 6 aydır.Benim kızım uyandıgında ağlamıyor ve üzerine örttüğüm battaniyesini yüzüne çekiyor:) görsel kontrol iyi oluyor yani. Yanlız NPLS nin de dediği bazan cızırtı yapıyor.Ama bebeğim için kulandığım en faydalı alet oldu diyebilirim.Deneme şansınız varsa mutlaka çekim alanını kontrol edin derim.

X