Kalorifer böcekleri..yardımcı olurmusunuz..

silenzio

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
1.956
28
meraba kızlar..
son 2haftadır taşınmakla uğraştık..taşınırken de böcek falan görmedik..ama taşındıktan sonra 5-6 tane
kalorifer böceğiymiş hiç görmemiştim..onlardan gördüm..iğrenç ya nasıl yürüyorlar hızlı hızlı..
bu böceklerden evinde olan ve çaresini bulan var mı?
ne kullanmalıyım?

canım yeni bir ilaççıkmış adını bilmiyorum..sorarsan aldıqın yere söylerler..sıkınca böcek o sıktıqın yere gelince hemen ölüyormuş..etrafa sıkarsın hepsi ölür..

meraba kızlar..
son 2haftadır taşınmakla uğraştık..taşınırken de böcek falan görmedik..ama taşındıktan sonra 5-6 tane
kalorifer böceğiymiş hiç görmemiştim..onlardan gördüm..iğrenç ya nasıl yürüyorlar hızlı hızlı..
bu böceklerden evinde olan ve çaresini bulan var mı?
ne kullanmalıyım?

yardımcı olucak kimse yok muuuu:KK43:

raid in bildiğim kadarıyla ilaçları var kutu şeklinde. (ben karınca için olanlarından almıştım. diplere koyuyorsun. ya da nerelerde geziniyorsa oralara. kokusuz. ben karınca için olanı mutfak balkonunun kapısına bile koydum.)
onlardan koyabilirsin. ancak sanırım önce kaynağını bulman gerekir.
elbet bir yuvası vardır onların.
orayı bulup kurutmadan, olanları öldürmen bir fayda eder mi bilemedim:26:

isim vermek doğru mu bilemiyorum ama k'othrine SC 50 isimli ilacı alır evini talimatlara uygun şekilde ilaçlarsan yaklaşık 1 sene kadar hiç bir böcek uğramaz evine ... gıdalarla filan direk temas etmezse insan sağlığına bir zararı yok, kokusu da yok

ayyyy öldümm ya bu böceklerle uğraşmaktan FENDONA die bir ilaç kullanıyorum ölçüsü var su ile karıştırıp kullanıyorsun eğer silmez isen 6 ay bişey gelmiyor gelenler de ilk zamanlar oluyor ölüyor hemen oracık da bütün haşeralara kullanılıyor..

Konu içeriği nedeniyle "Evim Güzel Evim/Sorular,sorunlar,tavsiye ve öneriler" başlığına taşındı.
Lütfen konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

Son düzenleme:
ben ses dalgasıyla bzek kovucu bi alet aldım karıncalar bile terketti evi ama hamile olunca ne olur ne olmaz diye kullanmyorum

X