Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

elma hiç yemem hiç sevmem neden bilmiyorum ama dkny be deliciousa bayılıyorummm =)
yalnız şu günlerde böyle fresh , taze , çiçeksi ama ağır olmayan hafif güzel kokular arıyorum var mı önerebilceğiniz=)

Ağı söyle yanından gecerken duyulacak bir koku arıyorum arkadaslar varmı önerinızz Avon yada orflame olmasın ltfenn..
çünkü çoğunu kullandınm aradığımı bulamadım..

Ağı söyle yanından gecerken duyulacak bir koku arıyorum arkadaslar varmı önerinızz Avon yada orflame olmasın ltfenn..
çünkü çoğunu kullandınm aradığımı bulamadım..

Calvin klein 2 you.Çevremdeki herkesin sorduğu, hasta oldukları koku diyebilirim.
Yanıma kim oturursa ya da geçerse kadın erkek farketmez kokunun güzelliğinden bahseder.
Aynı şeyi chanel chance ve coco chanel de de yaşadım.

very irresistable
sexy graffiti bu ıkısını kullanıyorum ve cok olumlu tepkıler aldım.

Ralph Lauren romance cok agir bir kokusu olmamakla birlikde etkisi kolay gitmeyen bir parfum.. Esim, nisanliyken hediye etmisti.Kullandigimda herkes adini soruyordu ve cok da begeniliyordu kokusu.Kozmetikcilerde bulabilirsiniz.Benimkisinin pembe bir kutusu vardi.
Google de aratirsaniz bulursunuz.Urunun gercegi bunun gibi olmali.
Just Scents - Ralph Lauren Perfumes

Son düzenleme:
basit kalacağını düşünebilirsiniz ama cecile in princess kokusu çoook başarılı:)) kokudan anladığım kadarıyla çiçek kokusu diye düşündüm, yaza uygun tavsiye edilir:))

$indir.jpg

uzun süre sexy grafitti kullandım. birde hipnotic poison cok duymuştum alıp kullandım ömrumde bu kadar çıkmayan parfüm görmedim.2 kere sıktım sadece ama 3 gun cıkmadı üstümden . banyo yaptıktan sonra hala kokuyordu cok agırdı acık parfum olmasına ragmen . öğretmenlik yapıyorum butun sınıf sordu kızlar ismini kagıda yazdı . tum yanımda duranlar bır koku var güzel bir koku dıyorlardı ama artık benım ıcın guzel degıldı cunku 3 gun cıkmayınca bır koku guzel olmuyormus bunu analdım. Kısacası hipnotic poison kullandıgınızda mutlaka o gün parfumunuzun ısmını soracakalrdır. ama parfumun ortası yok . bu parfüm ya müthiş derecede beğenılıyor. yada iğrenc bulunuyor yanı fena deil dıyen duymadım. garip birsey yanı o gun sıktım sadece butun gunum parfum kokumu acıklamakla gectı yanı .kullanırsanız llutfen lanet etmeyın bastan uyarıyom parfum uzun sure cıkmıyor ustunuzden cok kucuucuk sıkmalısınız ve bence özel gecelerde sadece.

Calvin klein 2 you.Çevremdeki herkesin sorduğu, hasta oldukları koku diyebilirim.
Yanıma kim oturursa ya da geçerse kadın erkek farketmez kokunun güzelliğinden bahseder.
Aynı şeyi chanel chance ve coco chanel de de yaşadım.

teşekkur ederım canım tavsıyelerin için

uzun süre sexy grafitti kullandım. birde hipnotic poison cok duymuştum alıp kullandım ömrumde bu kadar çıkmayan parfüm görmedim.2 kere sıktım sadece ama 3 gun cıkmadı üstümden . banyo yaptıktan sonra hala kokuyordu cok agırdı acık parfum olmasına ragmen . öğretmenlik yapıyorum butun sınıf sordu kızlar ismini kagıda yazdı . tum yanımda duranlar bır koku var güzel bir koku dıyorlardı ama artık benım ıcın guzel degıldı cunku 3 gun cıkmayınca bır koku guzel olmuyormus bunu analdım. Kısacası hipnotic poison kullandıgınızda mutlaka o gün parfumunuzun ısmını soracakalrdır. ama parfumun ortası yok . bu parfüm ya müthiş derecede beğenılıyor. yada iğrenc bulunuyor yanı fena deil dıyen duymadım. garip birsey yanı o gun sıktım sadece butun gunum parfum kokumu acıklamakla gectı yanı .kullanırsanız llutfen lanet etmeyın bastan uyarıyom parfum uzun sure cıkmıyor ustunuzden cok kucuucuk sıkmalısınız ve bence özel gecelerde sadece.

süpermiş yaaa...

Davidoff kullanıyorum 2-3 senedir. Çok beğeniliyor yani kim koklasa soruyor:KK9:

hangi markanın açık parfümünü kullandınız acaba?hypnoticin açığının gerçeğine benzemediğini duydum..ben de çok istiyorum bu parfümü fakat çok pahalı

yeni kullanmaya başladığım 212 sexy birçok arkadaşım sordu. güzel bir kokusu var ama kalıcı değil ne yazık ki...

Geçenlerde bargellodan aldığım anna sui sui dreams i derste hoca gelmeden sıktım önümde oturan bir kız şimdi parfüm mü sıktın dedi öyle bir sordu ki rahatsız oldu sandım çekinerek evet dedim adını öğrenebilir miyim resmen bayıldım muhteşem koktu dedi. Bugünde odadan çıkarken david walker'ın be delicious'ını sıktım. Ben çıktıktan sonra oda arkadaşım gelmiş bugün çıkarken ne sıktın söyle cabuk kokuya bittim harika kokmuştu oda dedi. Zaten bu be delicious'ı erkek arkadaşım seçmişti. :)

Bende Avon'un Treselle parfümünü sıkmıştım bir keresinde okulda ve nerdeyse bütün arkadaşlarım sormuştu :)

aynen cnm:):) bende aldım treselle servise biner binmez herkes bayılmıştı:):) çok soran olmuşru for away surrender ve treselle:)

davidof echo doldurmasını aldım geçen gün.arkadaşıma gitmiştim ordaki herkes adını aldı gidip aynı yerden şişe şişe almışlar.hoşlaştım yani:KK23:
eşime sordum kokusu nasıl diye eşim de mis gibi içim açıldı ne güzel kokuyorsun dedi:KK52:

echo yu ben de çok beğeniyorum.mis gibi çok hafif bi koku.ama kalıcı değil maalesef

X