AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

vınnla baglanıyorum telefon hsttım yenılenıyor suan cok yavas yukleyemem resım am ınternetım gelsın bende katılıcam cok ıyı olmus ellerınıze saglık

ilkşah çok teşekkür ederim konuyu açtığın için..harika oldu bu..:KK52:
bende avondan aldığım ürünlerimi hemen resimli paylaşıcam..
Hepimize keyifli paylaşımlar kızlar...

daha ben color trend ın hıc bıseyını kullanmadım bana dıyerlerı daha cazıp gelıyor hep

kızlar günaydın yine ben:KK1:bi sorum daha olcak
kampanya 4teki 143. sayfada far kalem rimel falan varya işte ordaki ucu süngerli kalemin siyahımı iyi kahverengimi:KK61:
kullanan varmı?siyah rengini tam veriyomu koyu mu yani?
bi zahmet cevaplayıverin:KK54:

kampanya 4teki 143. sayfada far kalem rimel falan varya işte ordaki ucu süngerli kalemin siyahımı iyi kahverengimi:KK61:

ben kullanmadım ama sıyahı tercıh ederdım sanırım :)

e demım yazdım gıtmedı hata verdı

ben kullanmadım canım ama sıyahı tercıh ederdım sanırım

:KK59::KK59: hata dedı ama gıtmıs dıyer mesajda

bende bısey sorucam son odeme gunu gelmemıs bır faturam var onun odeme gunu gelmeden tekrar sıparıs verebılırmıyım 400 lıralık fatura

:KK59::KK59: hata dedı ama gıtmıs dıyer mesajda

bende bısey sorucam son odeme gunu gelmemıs bır faturam var onun odeme gunu gelmeden tekrar sıparıs verebılırmıyım 400 lıralık fatura

ödemem varken ben vermiştim sipariş bi sorun olmadı geldi ikinci siparişlerim:KK68:

kızlr benim ödemem gereken 2 fturam vardı bunların toplamı 300 lira ben 160 yatırdım fakat avon sitesinden bktım 133 çekilmiş banka hesabımda da para yok nereye gitti bu 27 lira?
Bilgisi olan var mı?

kızlr benim ödemem gereken 2 fturam vardı bunların toplamı 300 lira ben 160 yatırdım fakat avon sitesinden bktım 133 çekilmiş banka hesabımda da para yok nereye gitti bu 27 lira?
Bilgisi olan var mı?

Cnm bazen banka kesinti yapıyor kart işlem parasımıymış neymiş aynen benmde 24 TL kesilmişti. doğal gaz su elktr v.s otomatk ödeme talimatı vermem grktgini sölmştiler seninde öle bişe olblr belki

Cnm bazen banka kesinti yapıyor kart işlem parasımıymış neymiş aynen benmde 24 TL kesilmişti. doğal gaz su elktr v.s otomatk ödeme talimatı vermem grktgini sölmştiler seninde öle bişe olblr belki

evet cnm doğru söylüyorsun fakat yılbaşı yani aralıkta ve haziranda olmak üzere yılda 2 kez kesinti yapılıyor ben bu aylarda bir miktar fazla para yatırıyorum mart ayındada kesinti oluyormuki?

slm kızlar ben s.s softtan tüy azaltıcı roollon almıştım burda çok övülmüştü etki eder die düşünüyorum ama bluzuma çok bulaşıyo ya size de mi öyle oluyo bluzu yıkadımda farkettim yıkandı kurudu ama bi,r görseniz her tarafı bembeyaz roolon değen yerler çok şaşırdım nasıl kalkacaksa yeni almıştım lcw den bide..hhaa kızlar bide bana da o cilt tipine uygun mesajh at krem kazan die avondan mesaj geldi bende benim cepte kontor olmadığı için eşimde temsilci onun cep teliyle mesaja yanıt verdim kabul edilirmikiiii_?

slm kızlar ben s.s softtan tüy azaltıcı roollon almıştım burda çok övülmüştü etki eder die düşünüyorum ama bluzuma çok bulaşıyo ya size de mi öyle oluyo bluzu yıkadımda farkettim yıkandı kurudu ama bi,r görseniz her tarafı bembeyaz roolon değen yerler çok şaşırdım nasıl kalkacaksa yeni almıştım lcw den bide..hhaa kızlar bide bana da o cilt tipine uygun mesajh at krem kazan die avondan mesaj geldi bende benim cepte kontor olmadığı için eşimde temsilci onun cep teliyle mesaja yanıt verdim kabul edilirmikiiii_?

Bende bu roll-on'dan kullanıyorum ancak böyle bir şikayetim olmadı hiç ya da ben dikkat edemedim ama olsa fark ederdim bir daha sürünce kontrol edicem cnm...:26:

X