Kontakt Lens lütfen yardım yeşil lens!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Benim gözüm çok koyu kahverengi .natural touch baby blue daki gibi çok açık gözükmesini istiyorum ama rahatlık açısından elegance baby blue ları önerenler var ama elegancelar daha koyu sanırım ve benim gözmde koyukahverengi olduğundan , koyu mavi gibi durmasından korkuyorum . Solotica , rainbow , elegance , natural touch .... hangisini önerirsiniz en doğal ve en açık mavi durabileek olanlardan . Freshlook un mavisini almıştım açık diye ama bende koyu mavi durdu güzel oldu gerçi ama bu sefer koyu olsun istemiyorum . Benimle aynı göz renginde gerçek bebek açık mavisi elde etmiş arkadaşlar fikir verirsae sevinirim .

arkadaşım, yardımınıza ihtiyacım var
elegant liht blue kullanıyordum uzun zamandır ancak yırtıldı. ve elegant bulamıyorum. hangi lensciye sorsam üretilmiyor diyor. siz üretildiğine eminmisiniz? cibavisionun elegantı ama...
bir de natural liht blue diye bir marka ve renk gördüm. bunlar nerede satılıyor. acil yardıma ihtiyacım senağlama[/QUOTCanım o eski elegancelar artık üretilmiyor malesef bende arıyorum ama yok Bende senin gibi düşünerek natural touch baby blue lens getirtiyorum natural touch baby blue Türkiyede yok gitti gidiyorda vetman10 diye bir satıcı arkadaş var o benim için özel siparişle Amerika texastan getirtiyor daha yeni sipariş verdim bekliyorum babybluelarımı.

freshlook kullandım çok berbat diğerlerini pek bilmiyorum ama bu markayı sakın alma canım

zevkler ve renkler tartısılmazmıs ya bu da o hesap ...

online satın alabilecegin siteler var oradan bulabilrsin

katılıyorum. ..zevkler gerçekten çok değişiyor. soloticadan sonra hiçbir lensi beğenemiyorum maalesef

Son düzenleyen: Moderatör:
solotica nc verde tek geçerim süper doğal bir lens batma kayma yapmıyor sabah 8 den akşam 9 a kadar gözümde duruyor ve hiç rahatsızlık vermiyor pek tercih edilen bir lens değil zevk meselesi sanırım ama çok doğal duruyor

brezilyalardan getirtemeyenler için
alternatifler dolgallaık acısından kötünün iyisi b&l ,cart renkler icin elegance, rainbow ve en kötüsü freshlook :umursamaz:

kızlae selamlar..Freshlook u neden onermiyor sunuz? gerekcelerini de yazarsanız cok cok sevinirim.Ben bugun freshlook hareli yeşil siparişi verdim :bbo:umarım kotu değildir

solotica nc verde tek geçerim süper doğal bir lens batma kayma yapmıyor sabah 8 den akşam 9 a kadar gözümde duruyor ve hiç rahatsızlık vermiyor pek tercih edilen bir lens değil zevk meselesi sanırım ama çok doğal duruyor

Bende bu lensi merak ediyorum. Bir fotoğrafını koyabilir misin verdeler gözündeyken?

bence kesinlikle rainbow koyu yeşil almalısın eminim çok güzel durur doğallığı tartışılmaz gözünün içine kadar gelip baksınlar hayatta anlayamazlar, arkadaşım kullanıyo ordan biliyorum a.s

brezilyalardan getirtemeyenler için
alternatifler dolgallaık acısından kötünün iyisi b&l ,cart renkler icin elegance, rainbow ve en kötüsü freshlook :umursamaz:

Katılmıyorum..Uzaylı gibi görünmek istiyenler B & L, diğerleri de hangi renk göze ne renk lens denediğinize bakar. Ama rainbow dokusu diğerlerinden daha iyi...

kızlae selamlar..Freshlook u neden onermiyor sunuz? gerekcelerini de yazarsanız cok cok sevinirim.Ben bugun freshlook hareli yeşil siparişi verdim :bbo:umarım kotu değildir

eger göz renginiz koyu ise askeri yeşil duran bi renk..
ayrıca cok pörtlek yani bombeli duruyor bnm gözlerim büyük olmasına ragmen
bende de çıkkın durmuştu.Sadece resimlerde bazen güzel duruyor
yani oyüzden ben tavsiye etmedim..

kızlar yeşil de bence sophistik güzel .. eğer solotica almiycaksanız..soloticanın daha iyi olduğunu söylüyor kullanan arkadaşlar..ben sophistik kullandığım için bunun üstüne yorum yapabilirim .. bence freshlook ve b&l en kötüleri..yakından ve ışıktan bakıldığında en kötü görüntüyü onlar oluşturuyor..ilk lenslerimdi =)=) aa sophistik renk olarak net ve damarları diğerleri kadar yoğun diil .. eğer 3 aylık kullanacaksan green amazon öneririm ama lagoon green diil ben onu beğenmiyorum çünki direk green =)=) hem 3 aylık almak ilk defa kullanan biri için daha mantıklı olacaktır beğenmezsen 3 ay sonra değiştirme şansın var en azından =)=)

Arkadaşlar sophistic yeşil lensi olan resim koyabilir mi?? Birde soloticaları en ucuz nerden temin edebiliriz????

Bende freshlook hareli gri kullanmistim cok berbat bir Marka sakin allahin acyip sahte duruo

bence kesinlikle rainbow koyu yeşil almalısın eminim çok güzel durur doğallığı tartışılmaz gözünün içine kadar gelip baksınlar hayatta anlayamazlar, arkadaşım kullanıyo ordan biliyorum a.s

cnm rainbow koyu yeşil beren saat gözü gibi mi duruo yoksa belirgin bi yeşil mi duruo.ben belirgin bir renk istiyorum ama doğal olmalı.rainbow açık yeşilmi koyu yeşilmi alsam adriana limanın gözüne benziyor sanki :KK70:

bausch lomb un(hareli) light green i tavsiye ederim ben 8 yildir lens kullanıyorum ,ben demeden kimse anlamıyor bile

Eklentiler

• $n665643753_985498_6556.jpg
    $n665643753_985498_6556.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 75
X