Doğuma Hazırlık bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
16.haftada kesin belli olutor.benim oğluşum pipisini o zaman gösterdi ama ben baştan beri erkek olduğunu hissetmiştim.

bende erkek hissediyorum ama daha 10 haftadayim bakalim 14 haftada yine gidecem ne diyecek hayirlisi

canım benimkisi 3,5 aylıkken belli olmuştu ilk çocugumdada öle erkekti bunlarda öle erkek olcaklar allahım nasip ederse:) erkek hemen gösterioda kısları pek bilmiyorum :)

merhaba bende siteye yeni üye oldum bu sabah 28 haftalık hamişim..Benim bebeğimin cinsiyeti 5.ayda belli oldu bir oğluşumuz olacak inşallah...Bence seninkide bu aylarda belli olurrr..Daha öncesinde yanılma ihtimali olabilir demişti doktorum..Bu arada benim başka sorunlarım var...Kan uyuşmazlığı konusunda bilgisi olan varmı??.

bende 16+5 günlükken kızım olacağını öğrendim..

erkekler hemen gösteriyor benimde 3.5 aylıkken belli oldu............allah nasip ederse erkek olacak............

ya kızlar benim muayenede 12. haftada inşallah benimki de gösterir.göbek deliğimin 3-4 parmak kadar üstünde sanki kalp atışı gibi pıt pıt bişey atıyo sanki bebek hareket ediyo gibi hissediyorum.beni gören herkes kızın olcak diyo hep de ekşiye tuzluya aşeriyom tatlı ağzıma sokmuyorum ama kızsa eğer bende hiçbir değişiklik olmadı ne sivilce ne şişlik gayet güzelim hatta kendime hiç bakmadığım hlde cildim ışıl ışıl.bi de göbişim de yayvan değil öne doğru sivri bi şekilde pırtladı belirtlilere bakacak olursam belli olmıycak ne olduğu.sizce ne?tahmin yürütsenize

göbek deliğinin 3-4 parmak ğstğndeki pıtpıtlar muhtemelen sana ait pıtpıtlardır atatanem..genelde bebekler aşağıda kasık bölgesinde oluyor??ve yine bildiğim kadarıyla kalp atımını dışarıdan hissedemiyoruz??heleki bu tür erken dönemlerde..bence allahtan saplıklısını ve hayırlısını iste..zatn az kalmıs öörenmenede??ben 15, haftanın sonunda öörendim o da %100 deil.%95 kız :)

ya göbeğimde de oluyo hareketlenme gaz falan değil farklı bu.üst taraftaki pıtpıtları da elimi koyunca hissedemiyorum içeride bişeyler oluyo ama ne?acaba organlarım yer değiştiriyo kayıyo bebeğe yer açıyo diye mi?

belkide olabilir..bende 8 haftalık hamileydim herkese diodum kasıklarımda bi seyreme var die..bebek dedim..kiğmse inanmadı.erken dedi..meğer kasık bölgesindeki kasların genişlemesi sonucu cıkan bir kas seyremesiymiş :) şimdi yok mesela??belki sennde ööle bi durumdur??

bilmem belki seğirme de oluyo zaten o ayrı da bu ilginç geldi doktora gittiğimde sorcam zaten

bilmem belki seğirme de oluyo zaten o ayrı da bu ilginç geldi doktora gittiğimde sorcam zaten

canım doğrudur benimde senin gibi oluyordu ilk başlarda o seyirmeler falan erkek olabilir benim karnım öne doğru...............
cildimde bozulmadı hiç:emir_bebek:

merhaba umarım hayırlı evlat olur ,eger karnınız yayvan değil sivri ise ve kalçanız çok büyümediyse yani arkadan çok birikmiyorsanız erkek der annem ve gelneldede bilir .

walla popom hiç büyümedi hiç değişiklik yok

valla durum a göre erkek , doktora ne zaman gideceksin ?

ya kızlar benim muayenede 12. haftada inşallah benimki de gösterir.göbek deliğimin 3-4 parmak kadar üstünde sanki kalp atışı gibi pıt pıt bişey atıyo sanki bebek hareket ediyo gibi hissediyorum.beni gören herkes kızın olcak diyo hep de ekşiye tuzluya aşeriyom tatlı ağzıma sokmuyorum ama kızsa eğer bende hiçbir değişiklik olmadı ne sivilce ne şişlik gayet güzelim hatta kendime hiç bakmadığım hlde cildim ışıl ışıl.bi de göbişim de yayvan değil öne doğru sivri bi şekilde pırtladı belirtlilere bakacak olursam belli olmıycak ne olduğu.sizce ne?tahmin yürütsenize

canım bu kadar erken hemde ilk hamileliğinde bebeğin hareketlerini hissetmen mümkün değil canım cinsiyetine gelince eğer erkekse diğer kontrolünde öğrenirsin erkek bebek genelde 12-13. haftalarda belli olur belirtilere bakma canım onlar hiç belli olmuyor

Hadi hayırlısı bakalım ,rabbim gönlünüze göre verir inşallah.

ya sabredemiyorum acaba cimcime kızımmı olacak afacan oğlummu :) karnımı severken ne diye seveceğimi şaşırıyorum..bi kızım diyom bi oğlum diyom eşim karar ver diyo çocuğunda aklını karıştırma :uhm: diyo.patik alıyım diyom renklere takılıyom pembemi mavimi :Roflol: sarı alıyom ama sonunda ikiside giyer nasıl olsa diyom :emir_bebek: ne zaman belli olacak ben 8 haftalık hamişim daha çokmu var herkes farklı söylüyo kafam karıştı yardım edin bana senağlama

allah hayırlısını versin arkadaşım.Bizde 12.haftamızdayız 14.haftada net olarak belli olur dedi doktorumuz,bakalım hayırlısıyla eli ayağı düzgün olsunda başka ne ister insan canım:)):nazar:

X