Çalışan bayanlara maaş sorulmaz sankim ama ben yinede bi soriyim:)

sekreterlik yapıyorum 2 buçuk yıl oldu 750 lira alıyorum...........kasımda zam olucak inş. bende milyarı görücem:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

elektrik teknikeriyim....
şirketteki maddi sıkıntılar yüzünden gereken zammı alamadık...
2 yıllık zam farklarımız bekliyor.ve oldukça az bi miktar zam aldık 750 ytl oldu maaşım...
şu an eski iş yerimden 1500 ytl veriyolar..ama burası rahat eşimde burda gitmiyorum...
bide şu 45 ytl lik yardım var ama henüz alamadık...

selam kızlar...merak ettim meslektaşlarım ne alıyo..ki ne gördüm hepimiz sürünüyomuşuz yaa:)))
halimize bin şükür tabii ki..ben kurumsal bi firmada muhasebe elemanıyım 1150 civarı +agi alıyorum.
Belirtmeden de geçemiycem; asgari geçim indirimini ödemeyen patronları anlamıyorum..zaten isyanlardayım ... iyice sinirim tepeme çıkıyorrrr duyunca:KK43:( insanoğlu işte...nerden kıssam kardır diyolar..:)

Merhabalar arkadaşlar ben muhasebeciyim 1100 ytl alıyorum.Allah hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmasın

benimkide sözleşmeli öğretmen maaşı okul açıkken1400 tatilda1100 idare ediyoz

benım esım muhendıs ama ben ondan cok alıyorum döner sermaye filan işin içine gırınce onunkını ikiye katlıyor ama dert etmıyor memnun

Nakış ustasısın sonuçta bir meslek sahibisin ne var sıkılacak, Allah bol kazançlar versin...

:smiley-cool:

çok teşekkür ederim arkadaşım baktım yazılarınıza genelde hepsiniz yüksek tahsil görmüş bayanlarsınız hiç fabrika işcisi göremedim aranızda oyüzden biraz sıkıldım bu konularda hiç kompleksim yoktur olsa idi hiç yazmazdım selamlara.s.

yazarım tabii sizedn saklım gizlim mi var ayol. İthalat ve ihracat departmanındayım 1,700 gibi bir rakam alıyorum.

allah herkese daha cok versin.

bende ek ödememle birlikte 1,500 alıyorum....allah herkesin kesesine bereket versin....

calisirken € 500,- civariydi ,
simdi cocugum oldu calismiyorum ama devlete bosuna fazladan yedirdigim vergimi geri aliyorum 2 sene:)
cocuk bakim parasi € 832,- suan
oglusum biraz büyüsün 4 yasinda krese veririm sonra yine yarim gün calisirim....

(offf offf calismayi özledim )

ben de 1170 ytl alıyorum.
çok şükür diyelim aza kanaat etmeyen çoğu bulamazmışyerimseniben

ben 5 yıldır çalışmıyorum montaj operatörüyüm..en son 1.200 alıyordum... eşim ordu da 2000 ytl alıyor...

bende özel okulda stajyer ingilizce örtmeniyim 1050 alıyorum inş stajerlik kalkarsa artar ama hafta sonları için ek iş arıyorum yaşam koşullari zor:eek:

Bende bir firmada grafiker ve reklam sorumlusu olarak çalışıyorum. Yeni girdim 900 alıyorum, yemekde var ama yol parası bana ait. Ayrıca AGİ vermiyorlar, sizce sormalı mıyım neden vermediklerini.

Hemşireyim 1.100 ytl aLıyorum..

Istemedigim bir üretim isinde calistim ve 900 euro aldim aylik.
Kizim olunca direk 2 bucuk yasina dek devlete fazladan verdigimiz vergilerden geri aliyoruz maas seklinde iste. Suanda 600 euro bu cocuk bakim izninden aliyorum. Birde erken yazildim Isci kurumuna oradanda 750 euro aliyorum.
Tabiki bu degisecek, devlet 6 ay veriyor sonra düsürüyor, cocuk bakim iznide bitiyo yakinda.
Ise girmek istemiyorum ama, Üni.ye kayit olucam olursa eger.
Olmazsada meslek kurslarindan birine..

X