Doğal Saç Bakım Kürleri Nem Maskesi Saclar icin !!!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Niobem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
96
2
kızlar saçlara nem maskesi diye bşey varmış sanırım? duyan varsa nasıl yapılacagı hakkında bilgi verebilirmisiniz?
saçlarm aşırı dalgalı ve kabarık oldugundan (ve şekle sokamadıgımdan)her banyodan sonra phılıps düzleştirici yapıyorum uzun zamndan beri....çok yıprandı ve kurudu dolayısyla... bu nem maskesini bilenin paylaşımları? yada ayrı bir fikri olan? şimdiden teşşkürler

canım gir bi kozmetik ürünü satan yere cümle maskeyi bulabilirsin, ben en son beşiktaşta çarşıya çıkan yolda var bi tane ordan almıştım, ikiliydi birini saçı yıkarken diğeri kısmınıda saç kuruyken sürüp tarıyorsun. memnun kalmıştım çok pahalı falanda diiller 3-5 milyon bişi elde hazırlamaya üşendim

:1yes2: slm nioben.ben sana bir maske tavsiye edebilirim.nemi kaybolmuş saçları en hızlı şekilde canlandırmak için: 2 çorba kaşığı zeytinyağını 1 kaşık biberiye yağıyla birlikte ısıt.karışımı saç uçlarına ve saç derisine eşit oranda uygula.başını önce streç filmle sar.ardından ısıtılmış havluyu başına dola.havlu soğudukça ısıtılmış yenisiyle değiştir.2 saat sonra saçlarını yıka.hadi bakalım kolay gelsin sana..:1yes2:

bişey deil Neoben.Saçın kuruduysa yağlandıracağını sanmıyorum.nem vercek saçına bu formül.Sen bi dene bakalım.sonucu da bildirirsin.ben denemiştim.işe yaradı valla..

canım gir bi kozmetik ürünü satan yere cümle maskeyi bulabilirsin, ben en son beşiktaşta çarşıya çıkan yolda var bi tane ordan almıştım, ikiliydi birini saçı yıkarken diğeri kısmınıda saç kuruyken sürüp tarıyorsun. memnun kalmıştım çok pahalı falanda diiller 3-5 milyon bişi elde hazırlamaya üşendim

hımm peki adını hatırlayabiliyomusun yoksa aklında yokmu memnun kaldıysan aynısında alırdım bende hemen gidip..:dance:

benim de nem maskesine ihtiyacım var arkadaşlar, fakat bitkisel yağlar kullanmak istemiyorum saçlarım bir garip tepki veriyor uyguladığım yağlara, bu yüzden kozmetik bir ürün arıyorum

X