Göğüs küçültme/büyütme estetik operasyon fiyatları !

Reti canım bende manisaya geldiğimde bana da yardımcı olursun demi bende macide hanımı düşünüyorum ama yol bilmem iz bilmem en azından bana tarif edip yardımcı olursan geldiğimde çok sevinirim.

mart ayında meme küçültme operasyonu oldum.hayatımdan çok memnunum,
Bu ameliyatın bu kadar konforlu olduğunu bilsem çok önce ameliyat olurdum.
ameliyatımı Prof.Dr.M.Ruşen kpucu beyefendi yaptı.ufuk üniversitesinde .hiç sorunum yok.

doğru ellerde olunca bir sorun olmuyor, genel anmalda memnunum....

mart ayında meme küçültme operasyonu oldum.hayatımdan çok memnunum,
Bu ameliyatın bu kadar konforlu olduğunu bilsem çok önce ameliyat olurdum.
ameliyatımı Prof.Dr.M.Ruşen kpucu beyefendi yaptı.ufuk üniversitesinde .hiç sorunum yok.

doğru ellerde olunca bir sorun olmuyor, genel anmalda memnunum....

Canım ne kadar ücret ödedin?Ufuk Üni.de sgk karşılıyor mu acaba biliyormusun?Ayrıca ek olarak ne masraflar oldu?Çok memnunum demişsin acı yapıyormuş sende de oldu mu?Çok soru sordum.Ama bende Ruşen beyi düşünüyorum.Bilgi verirsen sevinirimbuyrunnnnnnnnn

merhaba beni 2 gün önce Ege Üniversitesi hastanesinde Doç.Dr.Ufuk BİLKAY hocam ameliyat etti.bandajlarım çarşamba açılacak ama hiç zorlanmadım..her işimi kendim yapıyorum,ağrım hiç olmadı sadece gerilmem oldu okadar..fiyat tüm masraflar dahil 4000tl tuttu,ameliyattan 4 saat sonra taburcu oldum eve geldim..çok memnunum ve inanılmaz mutluyum..:)))

a.s.
merhaba beni 2 gün önce Ege Üniversitesi hastanesinde Doç.Dr.Ufuk BİLKAY hocam ameliyat etti.bandajlarım çarşamba açılacak ama hiç zorlanmadım..her işimi kendim yapıyorum,ağrım hiç olmadı sadece gerilmem oldu okadar..fiyat tüm masraflar dahil 4000tl tuttu,ameliyattan 4 saat sonra taburcu oldum eve geldim..çok memnunum ve inanılmaz mutluyum..:)))

sevgili ulubey merhaba;
bende ameliyat olmaya karar verdim, ama bazı konularda tereddütlerim var.bana yardimci olursan cok sevinirim.
bazi doktorları araştirdim ki bunlardan biri ufuk bey, birde ulvi güner benim için cok olumlu ama kararsizim:KK43:(

Reti canım bende manisaya geldiğimde bana da yardımcı olursun demi bende macide hanımı düşünüyorum ama yol bilmem iz bilmem en azından bana tarif edip yardımcı olursan geldiğimde çok sevinirim.

Tabi olurum ne demek. Zaten manisa devlet hastanesine gidip Macide hanıma fiş alacaksın.:) Bir fişe bakıyor. Ama Macide hanım ayın çift günleri poliklinik ediyor.Ona göre gel :)

a.s.

sevgili ulubey merhaba;
bende ameliyat olmaya karar verdim, ama bazı konularda tereddütlerim var.bana yardimci olursan cok sevinirim.
bazi doktorları araştirdim ki bunlardan biri ufuk bey, birde ulvi güner benim için cok olumlu ama kararsizim:KK43:(

sevgili nicleyata tereddütlerini çok iyi anlıyorum çünkü aynı sıkıntıları bende yaşadım...ufuk hocanın ege üni.hastanesinde olması beni çok rahatlatmıştı,hastanede birkaç hastasıyla görüşme fırsatım oldu ve tereddütsüz hemen muayene olup gün aldım..ve herşey sorunsuz devam etti.tereddütlerini açıkça yazarsan bana seve seve destek olurum..umarım sende benim gibi mutlu olursun bukonuda:)

Tabi olurum ne demek. Zaten manisa devlet hastanesine gidip Macide hanıma fiş alacaksın.:) Bir fişe bakıyor. Ama Macide hanım ayın çift günleri poliklinik ediyor.Ona göre gel :)

Reti Ben Bursada yaşıyorum.Rica etsem macide hanıma ulaşabileceğim bir mail yada tel varsa verebilirmisin.Konuşayım hangi gün gel derse gideyim buhafta en gec önumuzdeki haftada ameliyat olmk istiyorum

sevgili arkadaşlar sizden ricam ben gögüs büyütme amilyatı düşünüyorum fakat bazı doktorlar muayne ücreti alıyor mesela ist.aylin hanım 100 tl ücretliymiş.acaba muayne ücreti olmadan doktora muayne olanınız varmı rica etsem yazarmısınız istanbuldayım.bide uygun yapan bir doktor arıyorum malum düğün üstü olcak çok açılamam şimdiden teşekkürlera.s.

sevgili nicleyata tereddütlerini çok iyi anlıyorum çünkü aynı sıkıntıları bende yaşadım...ufuk hocanın ege üni.hastanesinde olması beni çok rahatlatmıştı,hastanede birkaç hastasıyla görüşme fırsatım oldu ve tereddütsüz hemen muayene olup gün aldım..ve herşey sorunsuz devam etti.tereddütlerini açıkça yazarsan bana seve seve destek olurum..umarım sende benim gibi mutlu olursun bukonuda:)
sevgili ulubey
sana geç döndügüm icin ozur dilerim bu foruma adapte olmak cok zor..
ufuk bey ile maillestim bana 4 milyar fiyat verdi, ulvi güner ile görüştüm 5 milyar dedi.
son bir doktor var, izmirdeki en iyi doktor oldugu söyleniyor; Reha Gençosmanoğlu..birde onunla görüşmek istiyorum
sen nasıl karar verdin. kas altımı kas üstümü?nerden implant yerleştirildi?ve en onemlisi ne kadar zamanda bikini giyebilecek duruma gelebiliyoruz.Malum yaz geliyor.
umarım sorularım seni bunaltmaz sevgiler tekrar

Reti Ben Bursada yaşıyorum.Rica etsem macide hanıma ulaşabileceğim bir mail yada tel varsa verebilirmisin.Konuşayım hangi gün gel derse gideyim buhafta en gec önumuzdeki haftada ameliyat olmk istiyorum

Nevena merhaba, manisa devlet hastanesinin telefonu : 0 236 232 12 10 dahili olarak 410 u bağlatırsın.Plastik cerrahi polkiliniği dr macide yakut dersin bağlarlar.Bu numaradan aramıştım kendisini birkez. Ameliyat için görüşürsün.Bana temmuza randevu verebilmişti.:) Sen görüş bakalım ne diyecek. :)

Reti temmuza cok var ama ya ben bekleyemem ki okadar.Çok kötü hayal kırıklığına ugradım suan.Okadar mı yogunmuş yani.Ben gun içinde ararım sonra buraya yazarım bilgi veririrm sana

nevena89 naptın? :)

canım görüştüm fakat ekime tarih verebiliyor bana.Cok gec olacak benim için İzmir atatürk hastanesinde de yapılıyormuş.en azından ordaki hastnede de fiyat uygun özeller gibi cok değil ama ordaki doktorlarda nasıl yada hangisi iyi bilemiyorum.Senin bir fikrin varmı? :) bekleyecekmiyiz ben sabredemiyorum artık.

sevgili arkadaşlar sizden ricam ben gögüs büyütme amilyatı düşünüyorum fakat bazı doktorlar muayne ücreti alıyor mesela ist.aylin hanım 100 tl ücretliymiş.acaba muayne ücreti olmadan doktora muayne olanınız varmı rica etsem yazarmısınız istanbuldayım.bide uygun yapan bir doktor arıyorum malum düğün üstü olcak çok açılamam şimdiden teşekkürlera.s.

ya kızlar ne olur cevap yazın ya bekliyorum bilgisi olanlardanmafoldumben

Ebuş canım bende kararsız kaldım dr araştırıyorum,ben geçen gün şişlide bir dr a gittim 4000 tl dedi.bir akrabam ona karın germe ve liposakşın oldu çok memnun.ama ben karasızım bu dr da cok ıyı bir dr.ama birde aylin karanlık diy ebır dr var herkes onu begenıyo.ikisi arasında kaldım.aylin karanlık biraz daha pahalı ama meshur.benim bahsettiğim dr ise hem uygun fiyatlı hemde iyi bir dr ama kararsızlıkkkkkkkkkkkkk :)))

Bu başlıkta sadece göğüs estetiği ve yan masraflar (ilaç vb.) fiyatları paylaşabilirsiniz.

Operasyon kaç TL'ye çıktı ? Ekstra ne masraflar ile karşılaştınız ?

ben yaptırdım tam bir yıl önce doktorun muaynehanesine gittim yalnız devlet hastanesi doktoruydu birazda sahtekardı sanırım çünkü devlet hastanesinde ameliyat oldum fakat hastaneye oda masrafıda dahil olmak üzere hç para ödemedim sadece doktora elden 1200 tl verdim tabi faturasız bir ödeme yaptım meme kitle ameliyatı giibi bişeydi estetik olarak gösterilmedi ilaçları kremleride ssk karşılıyor bu arada ama iiki yaptırmışım diyorum çünkü aşırı derecede rahatladım sırt boyun ağrılarından kurtuldum hemde insanların bakışlarından kurtuldum eşimde yeni halini daha çok beğendi 1 ay gibi bir süre çok rahatsız ediyo hareket sorunu olabiliyo ama büyükken verdiği rahatsızlığın yanında bence hiç kalır.

konyada yaptırmayı düşünürsen doktorun adresini telefonunu verebilirim sana 1 gün hastanede kalıp yolculuk yapabiliyomuşsun bana öle demişti

ben yaptırdım tam bir yıl önce doktorun muaynehanesine gittim yalnız devlet hastanesi doktoruydu birazda sahtekardı sanırım çünkü devlet hastanesinde ameliyat oldum fakat hastaneye oda masrafıda dahil olmak üzere hç para ödemedim sadece doktora elden 1200 tl verdim tabi faturasız bir ödeme yaptım meme kitle ameliyatı giibi bişeydi estetik olarak gösterilmedi ilaçları kremleride ssk karşılıyor bu arada ama iiki yaptırmışım diyorum çünkü aşırı derecede rahatladım sırt boyun ağrılarından kurtuldum hemde insanların bakışlarından kurtuldum eşimde yeni halini daha çok beğendi 1 ay gibi bir süre çok rahatsız ediyo hareket sorunu olabiliyo ama büyükken verdiği rahatsızlığın yanında bence hiç kalır.

Aldığı parayı sana ne olarak açıkladı? Arkadaşlar devlet hastanesi doktorları bizden para talep edemezler.Muayene parası verirsin tamam da sonuçta hastanede etmiş ameliyatını. Bu suçtur.Özelse o ayrı.:) Bence paranıızı çöpe atmayın devlet hastanelerinde de çok iyi doktorlar var. Hem Devlet hastanesi fiyatlarıda çok daha ucuz.kaydirigubbakcemile3:lepi::lepi::dance:

X